Люстрація та боротьба з корупцією

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем mrochkizm, 17 жов 2014.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  В угодах на будівництво амбулаторій ЛОДА знайшли порушення на 214 млн
  [​IMG]
  Нещодавно на сайті "Zaxid.net" з'явилася інформація про те, що в угодах ЛОДА на будівництво амбулаторій на Львівщині знайшли порушення, загальна вартість яких становить 214 мільйонів гривень, розповідає сайт "lvivyes". Згадане видання повідомляє, що основні порушення - це невідповідність документів тендерній документації, а також змова на торгах. Загалом, із 40 тендерів на будівництво сімейних амбулаторій в області 27 тендерів - це документи з порушеннями.

  Аналізом дотримання тендерного законодавства у всіх здійснених закупівлях займалися фахівці "Центру громадського моніторингу та досліджень". Саме тут виявили різні види порушень в тендерній документації.

  На сайті повідомляється, що в нашій області реалізується програма з будівництва сімейних амбулаторій. Така ж програма втілюється і в інших областях держави. На території Львівщини має з'явитися 43 амбулаторії сімейної медичини: за планами, це - потенційні сучасні медичні заклади, завдання яких - забезпечити медичними послугами селян усієї області. Розпочали реалізувати програму ще влітку минулого року.

  Повертаючись до порушень на 214 мільйонів гривень, зазначимо, що загальна сума укладених угод становить понад 327 мільйонів гривень. Набільше проблем виникло з ТОВ "Грифон Груп": п'ять угод на 43 мільйони не відповідають тендерному законодавству. Видання зазначає, що ще кілька ТОВ мають сумнівні докази наяності достатньої кількості кваліфікованих спеціалістів: ТОВ "Домус Еліт" та ТОВ "Літос", з якими укладено угоди на загальну суму більше 65 мільйонів гривень.

  Ще одна проблема - відсутність необхідної ліцензії на встановлення пожежної сигналізації. Ще одне ТОВ не має дозволу Державної служби України з питань праці та виконання робіт підвищеної небезпеки.

  Нагадуємо, що перед виборами пенсіонерам мають зробити одноразові виплати, однак це стосується не всіх, а тих, хто отримує мінімальну пенсію.
   
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Дивилась зараз на кухні канал Рада - про зловживання в Укроборонпромі. Ой, що за ганьба! Вів зборище Вінник - мерзота ще та.
  Затикав рота всім, хто щось казав важливе для країни (наприклад за імпортозаміщення), але не потрібне БПП та виборам гаранту, відводячи в сторону подалі від тієї ганьби, бо Бігус тільки 3% закупівель дослідив!

  Посміялася, коли Антон Герасимов, голова цього гнідника БПП, знову підняв тему втрату боєздатності армії в 2006-2014 році при міністрах оборони Гриценко, Саламатіні та Єжелі.
  Смішно було тому, що Єханурова, який був м\о після Гриценка, пропустив, і пропустив 2005 рік у Гриценка - бо секретарем РНБО тоді був Порошенко.
  Які ж вони нікчемні та підлі, господи. Нічого не стидно!
  Про сина Гладковського нічого не сказали. Про самого Гладковського - теж. Про те, чому горіли склади - тепер це лягає в канву - теж мовчки. А про Гриценка, який був міністром 13-14 років назад, і до таких організацій, як оборонпром не мав відношення, як і Полторак зараз не має - про того вони на нараді про зловживання говорять.
  Ну ви таке паскудство бачили? Підлість. Такі ж як їх шеф.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Я трошки подивився засідання ТСК по Оборонпрому. Вінник тоже весь час все зводив до Гриценка і Тимошенко. Тоже старанно обминав Гладковського/Свинарчука.
  Також там був Луценко, тоже намагався всім лапші навішати. Кума вигороджує.
  Мало того, що політики самі по собі болтуни, а тут ще й профани і бариги при владі

  5 років, П"ЯТЬ РОКІВ!!!, коту під хвіст.
  Вірніше - 27 років коту під хвіст.

  ЗІ

  Дивлюся інтерв"ю Саакашвілі. Зла не хватає...
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Хто допоможе мені розшифрувати слова Холодницького:
  В Раде состоялось заседание ВСК по хищениям в «Укроборонпроме»: главные тезисы

  Зокрема, чи були обшуки? Чи Ситник не повідомив Холодницькому (на бріфингу), з якою метою мають бути проведені обшуки, тому Холодницький вирішив обшуки не проводити?
  Коротше, як мовить українське прислів"я: Іван киває на Петра, а Петро киває на Івана...
  Цікаве почнеться, коли почнуть обгрунтовано кивати на конкретного Петра;)
   
 5. Good man

  Good man Обычный человек

  Дмитрий Анатольевич, как же так? Разве это не Порошенко прятал все документы?
  Ай-яй-яй, нехорошо невиновного Сытника обвинять. Только Порошенко! Иначе зрадоботам откроется страшная тайна - госаппарат состоит не из одного Президента.
   
 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  ПРАВО НА ВЛАДУ
  · 7 год ·

  Юлія Тимошенко, Юрій Луценко, Анатолій Гриценко, Mikheil Saakashvili, Назар Холодницький, Ігор Смешко, Руслан Кошулинський, Андрій Білецький, Олександр Вілкул, Олександр Шевченко, Yaroslav Yurchyshyn, Giorgi Vashadze - гості сьогоднішнього ПРАВО НА ВЛАДУ. Список може доповнюватися і змінюватися. Говоримо про оборонний скандал, дискредитацію правоохоронних органів, про акції протесту та ін. Пишіть запитання в коментарі.

  [​IMG]
   
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 8. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Это больше чем преступление это ошибка
   
  • Смішно Смішно x 1
 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Прийшли на гадку "зрада Савченко", і обвинувачення Саакашвілі щодо фінансування його акцій Сергієм Курченком...
  Як тоді Луценко з трибуни ВР метав громи і блискавки і ще до рішень суду кричав: "зрадники", "злочинці"

  А тут так тихенько пукнув пустив шипунчика: "помилка" :)))
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Яскравий приклад маніпуляціі журналістів і копврайтера. З чим вас і поздоровляю. Читайте текст. Цитата зі статті.

  «Як член РНБО процитую вам слова президента. Він вважає, що так, дійсно, ми всі, керівництво держави і члени Ради Нацбезпеки, проґавили той момент, коли від ручного управління будівництва армії, бо такий був період - треба було з колес іти на фронт, був момент, коли армії просто не існувало, перейти до нормальної системної роботи на відкритих тендерах за більшістю позицій. Чому автомобілі купуються на закритих тендерах? Бог його знає. Чому намети купуються там, чому інше обладнання несекретне купується на закритих тендерах. Тут президент визнав, що це неправильно», - заявив Луценко. Повний текст читайте тут: Порошенко визнав помилки у закупівлях для військових, - ГПУ
   
 11. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  А як розенблати заворушилися. Розенблат дістав по блату розмови Ситника, з яких слідує, що Ситник - зрадник американського народу, і за це його, мабуть, потрібно судити.
  Цитата:
  Скандал в НАБУ: Ситника запідозрили в допомозі штабу Гілларі Клінтон
  Ну, дійсно, куди це годиться (на думку Розенблата) - все робити в інтересах українського народу!
   
  • Смішно Смішно x 1
 12. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  А я от на що звернув увагу - вже стільки днів мусолиться тема корупції в "Оборонпромі", а про секретаря РНБО Турчинова ніде НІ СЛОВА!

  Чи я щось пропустив?
   
 13. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 14. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Я про це уже згадував у другій темі. І нахватася матюків від нашого опонента. Тому що заперечити нічого, крім "майбутнє моїх дітей і внуків пов"язано з Порошенком-президентом". Що ті бідні діти-внуки робитимуть через п"ять років максимум, коли оберуть когось іншого, не знаю...
  Мабуть, путіннападе.
   
 15. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ви їх читаєте? о_Оо_Оо_О

  Ох, @medwedo berlogsoni, не бережете ви себе...:scratch_one-s_head:
   
  • Смішно Смішно x 1
 16. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Мазохіст я, мазохіст...
  Мені просто цікаво, коли людині щось демонструєш незаперечне (як було у випадку зі зменшенням впливу України в світі за минулий рік), чи як у випадку, коли наводиш конкретні приклади, де і коли Саакашвілі вказував на конкретних злодіїв не комусь, а особисто Порошенку, а порошенківці або відмовчуються, або матюкаються.
  Це демонструє рівень культури деяких прихильників Порошенка.
  Або говорять відверті дурниці, як, наприклад, що Порошенку саме американці нав"язали Саакашвілі.
  Весело читати інколи такі речі.
  Розкладаєш по полках. Якщо Порошенко - людина несамостійна, якій можна нав"язати "злодія" Саакашвілі, то чи варто на майбутнє довірятися такій людині, довіряти їй країну? А мені у відповідь про станки з числовим програмним управлінням та про бомби і гармати. Як наче б Захід, видячи, що зараз виробляє Росія, як усім погрожує та шантажує, не дала б тих станків чи бомб Україні за іншого президента.
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Я цей мінінгіт з Порошенком упростив до мінімуму - він пообіцяв побудувати в Житомирі фонтан, який буде кращий від вінницького, а обіцянку вроді не виконав. Я так зрозумів, що кращого фонтану до закінчення терміну він вже не встигне побудувати, бо бетон стигне 27 днів, а до виборів два тижні.
  Якщо вже він на посаді Президента не зумів виконати таку просту роботу, то що говорити про державні масштаби...

  Карочє, Порошенка на мило.

  Йду шукати, за кого би проголосувати 31 числа...
   
 18. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Ціхо-ціхо...
  Таки Насіров має файну жінку. Вона колись мусет у Влащенко казала, що буде намагатися зменшити заставу.

  Може взяти і за Насірова проголосувати? :scratch_one-s_head:

  [​IMG]


  Спеціалізована антикорупційна прокуратура
  5 березня о 09:38 ·
  СУД ЗМЕНШИВ РОЗМІР ЗАСТАВИ ЕКС-ГОЛОВІ ДФС УКРАЇНИ ЗІ 100 МЛН ГРИВЕНЬ ДО 36 МЛН ГРИВЕНЬ - САП

  4 березня 2019 року за участі прокурорів #САП у Шевченківському районному суді міста Києва відбулось чергове судове засідання по суті з розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні про обвинувачення екс-голови ДФС України та керівника Департаменту ДФС України, на якому було продовжено дію запобіжних заходів фігурантам справи.

  Суд продовжив дію запобіжних заходів екс-голові ДФС України та керівнику департаменту ДФС України, однак, за власної ініціативи, зменшив заставу для колишнього очільника ДФС України зі 100 млн гривень до 36 млн гривень відповідно до розміру цивільного позову у кримінальному провадженні.

  Наступне засідання призначено на 15:30 год. 14 березня 2019 року.

  Зауважимо, на вказаному судовому засіданні стороною обвинувачення не було зачитано жодної сторінки обвинувального акту.
   
 19. muravey

  muravey Well-Known Member

  Я не дуже знаюся на юриспруденції, але - як він зміг балотуватись, якщо він є обвинуваченим у судовій справі?...
   
 20. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Центр Протидії Корупції
  3 год ·
  Джерела повідомляють, що Конституційний суд, поки увага суспільства прикута до законопроекту про мову, збирається вбити електронні декларації. Нагадаємо, що декларування статків чиновниками було однією з умов безвізу з ЄС.

  Раніше судді КС скасували незаконне збагачення, реабілітувавши десятки чиновників/суддів/депутатів з сумнівними статками. А ще збираються серйозно порізати повноваження НАБУ.

  Маєте знати обличчя тих, хто скасував незаконне збагачення і планує вбити е-декларування:

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)