Люстрація та боротьба з корупцією

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем mrochkizm, 17 жов 2014.

 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Корупція в Садового:
  Розплата за фінансування Самопомочі? Садовий майже вшестеро переплатив Коломойському за хлор
  Олена Жолкевська
  26 Липня 2018, 18:10 |


  ЛКП «Львівводоканал» закупило рідкий хлор для знезараження води в АТ «Дніпроазот», власником якого відомий український бізнесмен Ігор Коломойський. При цьому Львівводоканал заплатив найвищу ціну за одну тонну хлору з-поміж інших українських підприємств. Про це йдеться у внутрішніх документах тендеру, за яким Дніпроазот продавав хлор різним містам України, що є у розпорядженні Львівського порталу.
  У своєму листі керівникам водоканалів України від 20 липня цього року АТ «Дніпроазот» заявив, що готовий продавати рідкий хлор власного виробництва за 47 208 грн за одну тонну (з урахуванням ПДВ) при повній оплаті.

  [​IMG]

  Втім згідно з офіційними даними тендеру, Львівводоканал заплатив 66 900 грн за одну тонну хлору. Тоді як, наприклад, Київводоканал купив одну тонну всього лише 12 280 грн, що було найнижчою ціною з-поміж усіх 20 учасників тендеру. Друге і третє місця за дешевизною придбаного хлору посіли водоканали Харкова і Дніпра, які заплатили, відповідно, по 15 880 грн та 31 000 грн за тонну.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Загалом Львівводоканал придбав у Дніпроазоту 52 тонни хлору за 3 478 800 грн.

  Львівський портал намагався отримати офіційний коментар Львівводоканалу щодо закупівлі хлору за завищеною ціною, однак зв’язатися з підприємсвтом так і не вдалося.

  Зазначимо, українські ЗМІ неодноразово писали, що партію «Самопоміч», лідером якої є міський голова Львова Андрій Садовий, міг фінансувати саме Ігор Коломойський. Відтак завищена майже вшестеро вартість рідкого хлору для ЛКП «Львівводоканал», вірогідно, може бути пов’язана саме із цим.

  Саме АТ «Дніпроазот» є єдиним в Україні заводом із виготовлення рідкого хлору для знезараження води. Однак 19 червня цього року він припинив свою діяльність через здорожчання природного газу, який є сировиною для виробництва і складає близько 80% у вартості його продукції.

  Нещодавно Дніпроазот запрацював, але лише на 10% від своєї потужності. І в вівторок, 24 липня, його працівники пікетували Антимонопольний комітет України, вимагаючи від знизити ціну на газ, яка «вбиває» хімічну галузь. А це своєю чергою може призвести до колапсу із знезараженням води.

  Як повідомляв Львівський портал, нещодавно у мерії запевняли, що жодних проблем із рідким хлором немає, і Львівводоканал забезпечений всіма необхідними реагентами для очистки води.

  Теги: Андрій Садовий, Дніпроазот, Ігор Коломойський, Львів, Львівводаканал, Самопоміч
   
 2. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Дуже цікаво... Глянув по діагоналі, але є що почитати більш детально.
  Ось хто платив Манафорту в Україні і як переказували гроші

  Гарні ворота для наших олігархів.
  gates - ворота, хвіртка.
  Цікаво, що там та Калітка нарозповідає, і чим це загрожуватиме Ахметову, Льовочкіну, Тігіпці та іншим?
   
 3. tea man

  tea man 茶人

  Озвучено багато цікавих фактів
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
 4. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Багато букв.
  Стаття про те, як керівництво СБУ наживається на відкатах в охороні здоров"я, про махінації СБУшників в Криму і т.п.

  Якщо хтось побачить десь спростування від СБУ, то запостіть сюди


  НЕРУХОМІСТЬ НА 200 МІЛЬЙОНІВ, РОСІЙСЬКІ ПАСПОРТИ ТА 200 СМЕРТЕЙ: ТАЄМНИЦІ КЕРІВНИКА ЕКОНОМІЧНОЇ КОНТРРОЗВІДКИ СБУ

  #ЖИТИ ПО НОВОМУ
  #Я вам покажу
   
 5. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Пам"ятаєте, як нова "некорумпована" влада гарно починала?
  Аваков тоді ще популярно пояснив, за що в"язали вищих керівників, показав конкретні схеми і привів беззаперечні докази


  View: https://youtu.be/zbNJijYZ4CY


  UA - Під час засідання Кабінету міністрів правоохоронці затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського, а також його заступника. Аваков пояснив, за що затримали Бочковського та Стоєцького - https://youtu.be/W3fFKLXgaTU

  Пройшло три з половиною роки.
  Бариги довели до кінця цю справу.

  Бочковському виплатили близько 550 тис. грн компенсації за вимушений прогул

  #ЖИТИ ПО НОВОМУ

  Я голосував за Порошенка :blush: :bad:
   
 6. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Якщо і справді вищі чини СБУ займаються контрабандою /в смислі не боряться з контрабандою, а самі завозять контрабанду в країну/, то ми вже точно живемо по новому :)))

  Юрий Бутусов

  22 год ·
  Телефоны под видом посылок - на Волынской таможне раскрыта масштабная контрабандная схема под видом почтовых отправлений германского почтового оператора "Премиум-пакет"

  Эта новость не привлекла внимания, мелькнула в ленте событий, подумаешь, что-то задержали: https://censor.net.ua/…/arestovana_partiya_mobilnyh_telefon…. А на самом деле, за этим арестом стоит начало грандиозного скандала с контрабандой и уклонением от уплаты налогов с участием руководства силовых структур Украины, в который вовлечена компания из ЕС, которая зашла на рынок Украины под видом добропорядочного инвестора.

  Итак, 12 октября на пункт пропуска "Ягодин" заехал микроавтобус "Фиат Дукато" госномер АА8507ОМ. Машина успешно прошла досмотр на сканере, и таможня после изучения документов разрешила въезд в Украину. Никаких налогов машина платить не должна - почтовая компания "Премиум-пакет" объявила, что машина перевозит почтовые посылки, а не коммерческий груз. Это значит, что машину надо пропустить, а проверку почтовые посылки проходят уже в Киеве.

  Однако машину не выпустили пограничники - по данным источников в Польше, груз был коммерческий, и таможня должны была произвести полный досмотр.Иначе пока машина проедет всю Украину до Киевской таможни, груз в ней может заметно полегчать. и налоги в Киеве будет платить уже не с чего - ведь у нас посылки минимальной ценности вообще не облагаются налогом.

  А дальше началась буря. Звонки пошли по всей вертикали власти. Вначале звонили местные начальники. А апофеозом стал звонок из руководства СБУ начальнику Госпогранслужбы П.Цигикалу с просьбой отпустить машину, ведь все документы в порядке.

  Но машина стояла, информация о ней расходилась все шире и шире. И вот 16 октября был наконец произведен осмотр с участием пограничников. И тут открылось, что под видом почтовых отправлений микроавтобус оказался загружен партией из 3468 мобильных телефонов!

  Схема стала очевидной - телефоны въезжают под видом почтовых посылок почтовой компании "Премиум-пакет", проезжают без досмотра, где-то по дороге телефоны "теряются", и в Киев на досмотр прибывает уже вполне невинный груз, который вообще не подлежит налогообложению! Дело сейчас дошло до премьер-министра Гройсмана, и скрыть его уже не удастся. Но следует выяснить масштабы таких операций и по возможности определить, какие убытки понесло государство ранее.

  За один август 2018-го компания "Премиум-пакет" ввезла 120 машин с почтовыми посылками. Сколько из них было с реальными посылками, а сколько стало прикрытием для нелегального импорта? Почтовая компания стала соучастницей масштабной схемы по обману государства, и надо выяснить, насколько велик ущерб. Без участия почтовых работников отправить машину груза под видом посылок из Европы невозможно. Задержанная машина - далеко не первый такой груз. "Фиат" остановили именно потому, что такие машины проходили и ранее.

  Согласно источников "Цензор.Нет", в настоящее время на Киевской таможне не оформлены и не досмотрены еще восьми машин "Премиум-пакета", которые заехали в Украину. Вот документы на эти машины. Очень долго добираются машины до пункта растаможки. При этом руководство Киевской таможни не составили протоколов о недоставке, что положено сделать спустя 10 дней.

  Более того, Государственная фискальная служба по состоянию на сегодня на утро не запросила в Польше экспортные декларации на машины "Премиум-пакета". Также пока не уведомлена германская компания "Дойче пост", на основании контракта с которой "Премиум-пакет" получил почтовую лицензию в Украине".

  Основатель компании - физическое лицо-нерезидент Ирина Акст, совладельцем компании "Премиум-пакет" является Александр Акст, оба граждане Германии. Компания зашла на рынок Украины и 26 сентября 2017-го года получила лицензию Нацкомиссии по регулированию в сфере связи, и сейчас за год стала крупнейшим конкурентом "Укрпочты" на рынке почтовых отправлений.

  "Цензор.Нет" будет освещать расследование преступления, поиски других машин с посылками, которые исчезли не доехав до пункта растаможки. Надеюсь, посольство ФРГ обратит внимание на эту проблему, а следователи ДФС как можно быстрее выяснят у польских коллег, что же пишет в экспортные декларации "Премум-пакет".

  Надеюсь, компания "Премиум-пакет" выступит с официальным заявлением по поводу этой позорной истории. Если честно, странно видеть такое молчание. Мы готовы опубликовать позицию руководства "Премиум-пакета".

  Проблема в расследовании преступления в том, что и ДФС и СБУ - участники скандала. Дело для объективности следует передать в другое ведомство - НАБУ и САП. Следует расследовать удивительную доверчивость руководства таможня на Ягодине и в Киеве, и тех, кто там борется якобы с контрабандой...
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Цікава стаття, яка напряму торкається Ситника:

  Теща Ситника: Хохли всіх ненавидять. Порошенко – кровопивця
   
 8. elektrik

  elektrik Well-Known Member

  [​IMG]
   
  • ... ... x 1
 9. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Є ще також активісти манкуртів, котрі здриснули за границю і звідтам переживають за рідну Неньку :)))

  А ті, що тяжко працюють з ранку до ночі вже перевелися - просто вимерли від виснаження.

  Лишилися ті, котрі залишилися в своїй Україні, працюють в своє задоволення, планують своє майбутнє на батьківській землі, чесно сплачують податки в казну і виконують всі вимоги Конституції.
   
 10. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  Чесно? На єдиному податку не вказуючи наймитів!?
  Ну-ну...
   
 11. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Так, чесно.
  Скажу навіть більше - був час, коли податок сплачувався наперед на пів-року.

  А "наймитів" нема. Все до такої степені удосконалилося і відшліфувалося, що працює практично само. Тре лише пильнувати телефон.
   
 12. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  А-а-а...
  Барижна схема, купи дешевше, втули дорожче...
   
 13. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Якраз і нє :)))

  Малесеньке виробництво з замкнутим циклом, і започатковане як кустарне ще в часи кооперативів і фінвідділів :)
   
 14. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  Щось на кштал продажу доманьокопченої риби...
   
  • Смішно Смішно x 1
 15. VasMT

  VasMT ПРХ-ПНХ!

  Щось на кштал продажу доманьокопченої риби...
   
 16. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  і сплати податок, утримуючи бюджетника, прапорщика в тому числі.
   
 17. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 18. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  Суд відпустив Продана на поруки
  Захист повністю оскаржив вимогу прокуратури про тримання екс-голови ДФС під вартою

  Солом'янський суд Києва ухвалив застосувати до екс-голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослава Продана запобіжний захід у вигляді особистої поруки. Про це заявила суддя Ірина Усатова, передає кореспондент РБК-Україна.

  "Суд ухвалив у задоволенні клопотання прокурорів відмовити і застосувати до Мирослава Продана запобіжний захід у вигляді особистої поруки. Покласти на Продана наступні зобов'язання: прибувати за кожної вимоги, повідомляти про зміну роботи чи місця перебування, здати на зберігання свій паспорт та паспорт для виїзду за кордон, носити електронний засіб контролю", - сказала суддя.

  Справа слухалась протягом 9 годин. Сторони спочатку дослідили 4 томи матеріалів справи, заслухавши частково стенограму допиту деяких свідків.

  Потім під час дебатів сторона захисту повністю оскаржила клопотання прокуратури про тримання Продана під вартою.

  Сам Продан всі звинувачення щодо себе заперечує, він заявив, що не розуміє обвинувачення.

  Зазначимо, Мирослава Продана звинувачують у незаконному збагаченні, а саме у володінні двома квартирами у елітній київській новобудові вартістю 6,7 млн грн, у володінні двома будинками в Турецькій Республіці вартістю 78 млн грн, а також у володінні трьома автівками представницького класу, загальною вартістю 3,4 млн грн.
   
 19. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Звісно, не розуміє, бо він незрівнянно бідніше більшості наших депутатів.
  Нема майна навіть на сто мільйонів гривень, коли в бізнесі доларових мільйонерів на кожному кроці, навіть не в Раді. В великих держпідприємствах топові чиновники , верхівка суддів та прокурорів, оті НАЗК та НАБУ, бо у нас таке божевільне розшарування навіть у заплатні.
  В мене подруга робить в рядовій фірмі купи-продай. Возив простий бізнесмен з Китаю електричні інструменти, не платив ніколи що потрібно - і вже за кілька років доларовий мільйонер став. В такому середовищі, де ніколи закон не поважали, де можна відкупитися чи мати кришу та і закони як дишло - до цього стану країна і повинна була прийти. А тепер брати треба всіх підряд, бо всі так заробляли. У всіх незаконне збагачення.
  Саакашвілі всіх своїх мільйонерів у свій час обідрав в рахунок бюджету і зробив вельми корисне для Грузії. В нас так не вийде. Торкатися когось з опозиції - зась, бо на весь світ кричатимуть - це розправа!! Та і вати повно. Того ж так і живемо - не посадили поки ніяких топ-чиновників, бо кого вибрати - всіх гребти підряд.
   
  Останнє редагування: 4 гру 2018
 20. ІгорМ

  ІгорМ Well-Known Member

  • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)