Люстрація та боротьба з корупцією

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем mrochkizm, 17 жов 2014.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ


    View: https://youtu.be/ZpvRaUxmb38


    Це більше дискусія про проблеми ЗМІ але зачіпає корупцію в них.
     
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Подобається Подобається x 3
  3. Frost

    Frost New Member

    По словам, главы Госфининспекции Николая Гордиенко его отстранение от должности было связано с проверками в "Энергоатоме". Кому-то было выгодно скрыть факты коррупции и поэтому в день подведения итоговой проверки Гордиенко отстранили от исполнения служебных обязанностей. Вот так. Захотел человек разобраться в злоупотреблениях "Энергоатома" на 100 млн. грн. и лишился должности. Жаль, что антикоррупционные проверки и законы опять не будут распространяться на всех! Чем крупнее и важнее компании, тем больше барьеров для проверок. А ведь речь идет об атомной энергетике, о 50% производимой электроэнергии в стране и безопасности на станциях. Сколько было проблем и аварий в прошлом году на энергоблоках, а в "Энергоатоме" тишина и спокойствие http://frmlvivwithlove.livejournal.com/12872.html . Никто толком не понес ответственности за возникшие проблемы. И видимо, не понесут. Вполне возможно, много чего странного содержится в контрактах с Westinghouse. В желании перевести все станции на новые топливные сборки, "Энергоатом" мог нарушить очень много условий и правил, а также изрядно потрепать бюджет.
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    http://comments.ua/politics/511215-u-bochkovskogo-zamestitelya.html

    Що робиться, що робиться...
    Це ж так люди боятимуться на засідання КМ ходити.
    Пішов сидіти за довгим столом, з Яценюком на покуті, а до вечора вже просто "сидиш".
    "И, уходя, навек прощайтесь..."

    Найсмішніше буде, коли на наступне засідання КМ ніхто не прийде. Навіть Яценюк. Подалі від гріха. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    це все спектакль на маси
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    це зрада :)))
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Гарний спектакль. Я аплодую "на біс". Лише з іншими дійовими особами.
    У всякому випадку, це краще, ніж заочні арешти, коли "арештований" уже встиг спекти собі плечі десь на Мальорці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я так відчуваю, міністри просто перестануть ходити на засідання уряду.
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    ЗРАДА! Кому це вигідно? Відволікають увагу! Вальцман!
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ото був на зустрічі з Кличком. Люблять таки його німці. Але ж і вати підрулило, скоординувались виблядки з лівими тупими німаками-комуняками.
    Але й ми зпрезентувались, мало не зірвали їх акцію по адєссє перед залом. Ще й в самому кінці з Кличком, коли на нього за автографами налетіли, прокричали колорадам на зло - я Слава Україні, він Героям Слава.
    Нормальний він чувак, трошки простуватий і німецька без папірчика в нього слабка - але щирий, голосувати за нього можна.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Розповзлись кацапи по цілому світу,валити їх треба,де бачиш там і валити
     
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну та так. Але, для об'єктивності - було також кілька потомственних кацапів і євреїв абсолютно проукраїнських і адекватних. Спеціально прийшли.
    З 10-ти кацапів один, максимум два думаючі адеквати. Решту - гнила вата.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    http://24tv.ua/news/showNews.do?boc...sti_zastavu_poki_shho_nevdalo&objectId=560758

    Цікаво, пан Стоєцький числиться серед мільйонерів Києва? Те ж саме запитання стосується Бачковського.
    http://kiev.pravda.com.ua/news/551bd45b61c18/
     
  14. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ще одне здобудсьтво...:mocking:

    З 1,5 мільярда злочинних активів Кабмін повернув 5 тисяч 14 гривень 5 копійок
    Понеділок, 27 квітня 2015, 14:52

    Версія для друкуКоментарі9
    За три місяці поточного року до бюджету України повернуто корупційних активів на 5 тисяч 14 гривень 5 копійок.
    Про це пише виконавчий директор Центру протидії корупції Дар’я Каленюк в статті для "Української правди".
    Це 0,00033427% з очікуваних 1,5 мільярда гривень доходів в казну від конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації конфіскованого майна, які були привласнені корупційними методами, які уряд Яценюка планував залучити до бюджету.
    Як відомо, Українська Держслужба фінансового моніторингу у 2014 р. виявила підозрілих банківських операцій на суму 300 мільярдів гривень.
    Вони б мали стати основою розслідувань економічних злочинів, в яких фігурує сума в розмірі 60% всієї дохідної частини бюджету України на 2015 рік. Проте через відсутність національної системи пошуку, конфіскації та управління арештованим і конфіскованим майном, у результаті розслідувань державі повернута сума, менша від вартості паперу матеріалів фінрозвідки, пише Каленюк.
    Серед причин провалу повернення злочинних активів називають зокрема погану взаємодію різних правоохоронних органів, суду та органів виконавчої влади.
    Ще одна проблема, що є логічним наслідком слабкої взаємодії між органами, – несвоєчасний арешт майна та оголошення про підозру особі. Також - неможливість арештувати майно третіх осіб, що безпосередньо не належить підозрюваному чи обвинуваченому і відсутність одного єдиного органу, відповідального за збереження цього майна до вироку суду.
    Раніше повідомлялось, що за даними Генеральної прокуратури, у 2010-2013 роках через банківську систему України було виведено близько 140 мільярдів гривень.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тут (не буквально "тут", а образно) підняли хай стосовно Шкіряка, що мовляв, влаштував собі відпочинок за казенний рахунок.
    Син прийшов мій, осудливо говорить, Шкіряк, мовляв, такий-сякий.
    Я йому резонно: "Летить літак порожній за співгромадянами, чому б Надзвичайнику і не полетіти за потрепілими? Це ж не чартерним рейсом в Париж у "відрядження", як колись Рудьковський з дівкою літав?"
    А тут ось надвечір і фото з "корупціонером" Шкіряком.
    Шоб я так жив. Я краще без такої "халяви за державний кошт " перебуду.

    [​IMG]
     
  17. Я теж так і не зрозумів, за що Шкірка в корупції звинуватили.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    А звинувачують ті, яким просто хочеться, щоб там була корупція. Фактажу, як такого, НЕМА.... Прив"язки до конкретної статті КК чи КУпАП - НЕМА... А крикуууууу............
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    Пояснюю.

    Шкіряка можна звинуватити у зловживанні владою, але зараз в тренді "боротьба з корупцією" і потрібна хороша статистика, от і...

    Наведу ще один приклад. Пацани грабанули АЗС. Зловили і крім кражі повісили боротьбу з тероризмом... бо то є в тренді.


    Зараз ситуація доходить до точки, коли грузинські міністри почнуть писати заяви на звільнення, бо НІЧОГО не робиться з корупцією. Саакашвілі сказав: нема волі керівників країни боротися з корупцією... НЕМА.

    Я от сам зіткнувся з ситуацією: чиновник вимагає хабаря 50 000 грн. І я не знаю що робити. Комітетів понастворювали море, робочих груп і всяких колгоспів по боротьбі з корупцією, а звернутися нема до кого. Хабаря давати не збираюся, але ситуація накаляється і вона зовсім мені не вигідна, а чиновник чекає поки у мене закінчиться воля.
     
  20. Dervish

    Dervish миється в бані

    звертатись в сбу, думаю якщо в чиновника немає крутої прокурорсько-суддівської криші - то пов"яжуть. Але якщо все таки має....
     
а де твій аватар? :)