Люстрація та боротьба з корупцією

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем mrochkizm, 17 жов 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я б сказав фіолєтовий.:)
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А факти говорять протилежне. Він вступив в Їхню Україну з моменту її створення. І норматєльно там себе почував, поки не зрозумів, що пора робити ноги, бо оранжоїдів стовідсотково копняками в сраку народ України вижене. Тобто до кінця першого пАмаранчового шабашу. До 2009-го року.
    Так що оранжоїд він. Брехливий і слизький, як і вся та пАмаранчова звиздота зрадників і пристосуванців.
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Яку посаду займала Йулька на той час, коли був віджатий Крим?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А хто це довів? Якщо це дійсно було, чому ніхто за це ще й досі не покараний?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тут багато народу продвінутого. А хто скаже, скільки коштує ось такий папірець:


    Надіслано від мого SM-A710F, використовуючи Tapatalk
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А папірець де?
    Чи ви вже, як і ваша барижна влада, повітрям торгуєте?
    upload_2017-9-5_21-52-47.png
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зараз, васильку. Я з смартфону, тому важкувато викласти .

    Надіслано від мого SM-A710F, використовуючи Tapatalk
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто скаже ціну цього папірця?[​IMG]

    Надіслано від мого SM-A710F, використовуючи Tapatalk
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В долярах не знаю, але по суті - Крим, Донбас, тисячі загинувших, і мільйони покинувших Україну.
    Доскакались...
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Шось я не бачу прихильників Гриценка.

    Надіслано від мого SM-A710F, використовуючи Tapatalk
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Господи, та він людина відкрита - напишіть йому, задайте питання в ефірі - простіше простого. Він дуже часто відповідає, чесно відповідає. Я навіть не хочу читати оту цидульку, бо стільки фейків, фотошопів, що вже набридло.
    Аби ж щось таке було, то Луценко вже б біжав поперед паровозу, бо Гриценко дуже жорстко критикує Порошенка.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гарний син, все для мами) Потім унаслідує багату спадщину і стане багатим))
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Треба підказати Михові, що можна оженитися на тій багатій молодиці і розділити спадщину з великим політиком :mocking:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    починайте підказувати, я жду
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mustafa Nayyem
    Вчора о 17:29 ·
    20 вересня, о 14:15 на Майдані Незалежності (біля Монумента Незалежності) буде оголошено про початок мобілізації на Всеукраїнську акцію на підтримку великої політичної реформи - зміни виборчих правил, обмеження депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду.

    Акція відбудеться 17 жовтня у столиці та усіх обласних центрах України.

    Акцію оголосять:

    Микола Виговський, Громадський руху ЧЕСНО
    Svitlana Zalishchuk
    Юрій Левченко
    Сергій Лещенко
    Oleksandr Lemenov, Антикорупційна груп РПР
    Mustafa Nayyem, Ініціатива Реальних Дій
    Єгор Соболєв
    Егор Фирсов, Альтернатива
    Віктор Чумак, ГР Хвиля
    Vitaliy Shabunin, Центр протидії корупції

    Обмеження недоторканності народних депутатів (законопроект No 6773), з одного боку, дозволить притягати їх до кримінальної відповідальності на загальних підставах, з іншого - збереже індемнітет - відсутність можливості переслідування за наслідками їх політичної позиції та висловлювань.

    Зміна виборчих правил передбачає скасування змішаної виборчої системи, створеної у 2011 році в інтересах режиму Януковича, та впровадження пропорційної виборчої системи з відкритими регіональними списками. Для цього необхідно невідкладно ухвалити законопроект No 1068-2. Це важлива частина Коаліційної Угоди, міжнародне зобов’язання України та передвиборча обіцянка Президента Порошенка, що є запорукою якісного оновлення політичної еліти України.

    Про необхідність створення Антикорупційного суду свідчать десятки переданих до Солом’янського суду корупційних справ щодо політиків топ-рівня, які чинні служителі Феміди неспроможні оперативно і неупереджено розглядати. Сьогодні в парламенті знаходиться законопроект No 6011, що врегульовує створення відповідних судових інституцій. Натомість, команда Президента Порошенка посилено проштовхує запуск антикорупційних судів у формі палат, що по формату роботи нічим не відрізнятимуться від діючих судів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вигода, отримана від правників, не може бути неправомірною.

    Там ще й Керрі Порошенку пістона вставив

    View: https://www.youtube.com/watch?v=SWeBxvFYFuY
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    То вже не до оповідування...хіба що жартами!
    По коморі бігають миші і тягнуть до нори все хто-що може...Хто xліб,а xто сало.А громадний щур-пацюк несе під однією паxою величезний круг сиру,а під іншою трилітрову банку з сметаною.
    І так, відсуваючи ногою в сторону мишоловку,з кусником запліснілого сиру мовить:
    -Ну...ну прямо-таки...ну як діти...!

    IMG_8962.JPG
     
а де твій аватар? :)