Люстрація та боротьба з корупцією

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем mrochkizm, 17 жов 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Блєф. За даними фобос Порошенко збіднів майже вдвічі. А недавно ще купив за свої кошти 100 снайперських сучасних гвинтівок. Але вас то нецікавить. Вам ближче до тіла медведчуківська прлпаганда, на жаль. Перед тим, як ставити всякі негативні оцінки, давайте дослідимо, яи те, що я написав є правда. Ок?

    Надіслано від мого SM-A710F, використовуючи Tapatalk
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Мене цікавить яка кількість з цих гвинтівок потрапить на передову? Не за 50 чи 100 км від передової, а саме на передову
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я про то, що представництва Рошен регулярно жертвують на армію, здається, писала. Що збіднів - і про це писала.В Криму бізнес залишився. Ахметов теж збіднів - війна. Але більше бідніти не планують.
    Можна наводити приклади, але навіщо? Я бажаю тільки того, щоб його більше не вибрали. А до кінця каденції хай працює . Авжеж, є плюси, є мінуси.
    БПП теж не подобається, аж ніяк. Це більшістю люди випадкові, непотрібні в ВР.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цікавтеся, це ваше право.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а є, такі, які планують бідніти?
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Є. Я проаналізував динаміку виробництва в Україні.
    Що цікаво, в рази збільшилось добування і виробництво щебеня, гравію, піску, бетонів.
    І все логічно- уряд будує дороги. Що таке дороги - це те, що зразу впадає у очі. Очі громадян, яким треба показати здобутки влади. А те, що реальні доходи населення падають, всі мовчать.
    До речі, яку ви дорогу виберете стару Чоп-Київ, чи платку по 0,09 євро за кілометр?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я зрозумів. Треба робити що завгодно, лиш би воно не впадало в очі. Може прокладати дороги вночі, щоб ніхто не видів? А може профінансувати якусь хорошу справу, щоб ніхто не відчув, щоб воно не дай Боже вплинуло на вибори.
    Реальні доходи... Ви вже забули, як вдвічі підняли мінімалку? Забули, як нитіки плакали і намагалися довести, зо 1600 є більше, ніж 3200?
    Жодна влада не всуне кожному по 100 баксів. Жодна.
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви, Ромцю, зараз в тим самим амплуа виступаєте, що і я в період 2010-2013 рр. :)))
    От тільки одна різниця. За "бандитської" влади реалні доходи населення зростали, а за "народної" падають. Хоча дороги будувались і за "бандитської", і за "народної". А в Стрию - останні двадцять років все закатувалось в асфальт. І вибори до ВР тут ні до чого.
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні, не забув. Але яким боком це стосується мене? Жодним чином. Я не відчув цього "збільшення". Навпаки, від зростання цін мій реальний дохід зменшився.
    Не знаю за "кожного", але мені "бандитська" влада підняла пенсію з 2200 до 3000 грн. 800 гривень на той час - якраз сто баксів. А "народна" влада за всю свою історію - десь на на 40 грн.
    Слава Вальцману!!!
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А ось і перші ластівки.
    Як громадянин України може ЛЕГАЛЬНО придбати вогнепальну нарізну зброю і ПЕРЕДАТИ її комусь?

    upload_2017-9-1_17-45-34.png
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Відважний хлоп, цей Купрій :)))
    То надто небезпечно ставити такі питання президенту. Можна й громадянство втратити, чого доброго... :pardon:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От воно що! :))) А якщо ця влада в жовтні додасть на 15 гривень більше, ніж бандитська додала? Залишите лаяти її?
    Добрий господарник Янукович залишив трохи більше зеро на казначейських рахунках, залишив путінський презент за відмову від ЕС нам віддавати і дриснув до Ростова - здав країну агресору. Але колись комусь додав до пенсіїї (а комусь не додав).
    Смішно і гидко читати такі вихваляння зека.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні. Бо я не один в Україні.
    Я і так заробляю і отримую достатньо.
    А загал бідує.
    Україна входить до найбіднішої категорії країн, з рівнем добробуту громадян нижчим 5000 доларів. Станом на 2016 рік в Україні показник добробуту у 3,3 рази менший ніж у Венесуелі, у 2,5 ніж у Молдові, в 19,6 разів ніж у Польщі і у 31,8 разів ніж в Естонії.
    http://uire.org.ua/wp-content/uploads/2017/02/bidnist.pdf

    Якщо в 2013-му році ми волочились десь в середині списку, 70-80 місце в рейтингу найбідніших країн, то за "народної" влади ми цей рейтинг почали очолювати. Кожного разу, кола оранжоїди приходять до влади, ми маємо падіння економіки і зубожіння населення.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це Сєня так сказав, чи ще хтось так говорить? Може є більш чесні джерела?
    А це не про зека. Це про оранжоїдів.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Країну агресору здали:
    Турчинов;
    Парубій;
    Яценюк;
    Тенюх;
    Наливайченко...

    І вся оранжоїдальна звиздота.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 2
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А можна і самогубство вчинити - тричи застрелитися в голову
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ти ба.... Юльку не посмів рухнути....
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Купиш зброю українській армії - зле.
    Підвищиш зарплату вдвічі - зле.
    Поробиш дороги, які 25 років ніхто не робив - зле.

    Путінівські прихвостні... вони по всюди.
    Що доброго не зробиш - їм поперек горла стає.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я чуть сльозу не проронив... Василько, не продовжуй, бо зареву....:haha:
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Йулька на той час була ніким. "Жертвою" "бандитського" режиму.
    Те що вона була в змові із своїми поплічниками по кААліції, то це знову ж таки на совісті оранжоїдів.
     
а де твій аватар? :)