Люстрація та боротьба з корупцією

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем mrochkizm, 17 жов 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @ІгорМ, нічого ви не розумієте. Це все путін винуватий. Якби він не напав, такого не було б
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тю... теж мені інформація. Дослідження проводило якесь там ТзОВ шляхом опитування людей, тобто поверхнево. То не серйозно.

    Рівень корупції є більше МВФ, або ті, хто дає/кредитує власними коштами. Чому, бо він ризикує власними коштами, а фірма, яка не приймає участі в ризиках, не копає глибоко, бо їй то непотрібно.


    Нічого смішно нема, Путін зацікавлений у корупції в Україні і я думаю, що сприяєї їй. Раздєляй і владарюй - цей принцип Росія давно вбиває українським чиновникам.
    Приклад? Прошу дуже. Скільки чиновників, накравши, втікли в Росію і Росія жодного не видала. Ніколи не приходило в голову: чому?
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, яке ще "якесь там ТзОВ"? Ви знову махлюєте? Не вводіть народ в оману...

    Дослідження проводило Ernst & Young Global Limited (відома як EY) — одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають професійні послуги, та одна з компаній «Великої четвірки» поряд з Deloitte, KPMG та PwC.
    EY надає аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги.

    Зрешта, @Мих, якщо у вас є інша інфа про місце України в рейтингу корупції - будьте добрі, надайте її.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Бачите, як незнання вводять в оману?

    Ernst & Young Global Limited - це є ТзОВ.

    Якби
    вони робили дослідження на підставі своєї діяльності, то ще куди не йшло. А вони просто розпитували людей. А наші люди є нитіки і ясно, що більшість поплакало в хустинку.

    Що до корупції у нас - є багато і борються слабенько - визнаю.

    Реформа судової системи - то остання надія, інакше - ніяк.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, не викручуйтеся ;)

    Limited - це є ТзОВ , ніхто не сперечається.

    Але Ernst & Young Global Limited не "якесь там". Ця контора - одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають професійні послуги, таких в світі є чотири.

    І я думаю, що вже вони, з їхнім досвідом і стажем на ринку аудиторських, консультаційних, податкових та юридичних послуг знають, як проводити різні рейтинги.

    Так що, @Мих, маємо те що маємо ;)

    зі
    Зрешта, @Мих, якщо у вас є інша інфа про місце України в рейтингу корупції - будьте добрі, надайте її.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :))):))):)))

    ви мінливі, як погода в марцю.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, не шукайте шкварків, ключові слова "якесь там" :)

    Так що не викручуйтеся ;)
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Що вам не подобається у слові "якась там"?

    Але я вам доведУ, що якась там.

    Фірма, про яку йдеться, не займається соціологічним одослідженням і аналізом. А в даному випадку вони саме опитали людей. Тобто вони не є профі у цій галузі. А навіть серед фірм, які займаються соцопитуванням і аналізом є ті, яким довіряють, недовіряють, трохи довіряють.
    Там є своя методика, яка гарантує точність з похибкою. Ось тоді можна говорити про щось серйозне. Навіть опитування тре вміти проводити. Там ціла наука є. А це, що ви даєте.... воно може бути просто замовне.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бла-бла-бла... :)


    @Мих, я вас третій раз прошу дати достовірну, на ваш погляд, інфу про корупцію в Україні. А ви тут байки розказуєте ;)
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не бюро Холодницького, нє?:hi:
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А Гамерика Лазаренка видала?
    Так отож...
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Є і така інформація. З укр.правди
    "Рейтинг України за рівнем корумпованості залишився практично незмінним - 25 балів зі 100 можливих.
    Про це свідчить дослідження Індексу сприйняття корупції, який провела Transparency International.
    Згідно з даними дослідження, Україна посіла 144 місце серед 177 держав, охоплених дослідженням.
    Україна стабільно залишається в групі "підвищеного ризику" разом з Камеруном, Іраном, Нігерією, Центральною Африканською Республікою та Папуа Новою Гвінеєю, але в наступному році вона ризикує скотитися ще нижче, відзначають в Transparency International.
    За показниками сприятливості умов для ведення бізнесу в державі Україна швидко втрачає позиції.
    Так, загалом в агрегованому рейтингу корумпованості Україна опустилася на 10 пунктів по параметру політичної та фінансової корупції (складова СРИ індексу взята з даних дослідження Political Risk Services International Country Risk Guide).
    Як зазначається, державні установи та чиновники частіше вимагають від бізнесу сплати хабарів, про що свідчить падіння відповідного рейтингу України на 5 пунктів (складова СРІ індексу взята з даних дослідження World Economic Forum Executive Opinion Survey).
    Український та іноземний бізнес готовий бити на сполох, оскільки головні проблеми ділових кіл не тільки не вирішуються, а й загострюються.
    Основні з них наступні: монополізація бізнесу. Олігархічні клани активно перерозподіляють бізнес-ресурси між собою та витісняють з ринків прозорість та здорову конкуренцію; неможливість довгострокового планування бізнесу. В Україні власність стає все менш захищеною, перестають діяти єдині і незмінні правила ведення бізнесу для всіх учасників ринку; окупація бізнесу державними корупціонерами.
    Процедури отримання дозволів на ведення бізнесу все більше корумпуються, процвітає хабарництво при взаємодії з державними органами, посадовці, які приймають рішення захоплюють контроль над фінансовими потоками.
    "Непідписання угоди про Асоціацію між Україною та ЄС є банальним свідченням страху олігархічних бізнесових груп перед прозорою конкуренцією. Українські монополісти неспроможні вести бізнес за світовими стандартами. Саме тому вони обирають знайомі механізми співпраці з корумпованими сусідами", - коментує виконавчий директор Transparency International Україна Олексій Хмара.
    ------------------------------------------------
    І ще
    Україна за рівнем корупції дорівнялася до Росії й Ірану
    Середа, 25 січня 2017, 09:29
    Україна за рівнем корупції дорівнялася до Росії й Ірану
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Але Гамерика Лазаренка засудила і посадила, а Росія - жодного.
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    У нас не кожен може собі дозволити так у відпустці відпочити, як Лазаренко "відсидів"
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. prius

    prius Well-Known Member

    Якби Америка Лазаренка видала,то той би точно відпочивав десь на Канарах
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не можу відшукати.

    Прочитав сьогодні.

    Ernst & Young Global Limited сама написала, що вона не проводила жодних досліджень по корупції в Україні.
    А таблиця, що подають деякі змі, це таблиця ризиків ведення бізнесу.

    Ось так маніпулюють нашими мізгами.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    думаєте, він там балдіє?
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Думаю, що так. Причому балдіє вже досить давненько, живучи на ті самі гроші, які він с3,14здив з моєї кишені, з вашої, з кишень інших громадян нашої держави. І посміхається собі від задоволення, що черговий раз взув лохів.
    Те, що йому присудили - це кішкини сльози
    25 серпня 2006 р. в Сан-Франциско Лазаренко був засуджений АЖ до 8 років!!! і штрафу в 10 млн доларів за відмивання грошей і інші злочини. Більше п'яти років Лазаренко провів під домашнім арештом у власній квартирі в Сан-Франциско. Потім термін утримання Лазаренка під вартою був скорочений на 7 місяців — до 1 листопада 2012 року. В результаті рішення судді сума доведених фінансових зловживань скоротилася до 4,5-5 млн доларів. Я думаю, що неважко зробити математичні підрахунки і порахувати скільки він реально відсидів?
    01.11.2012 року Павло Лазаренко був звільнений. Його гамериканці так зобразили, зробили його таким жебраком, що він там і залишився жити й надалі. І, скоріш за все, там і подохне
    Правда, непогане покарання? 3,14здити мільярди, а штраф сплатити 5 млн... Цікаво, скільки коштує його ранчо в Каліфорнії, і на які шиши воно було куплене? Чомусь мені чуйка підказує, що для купівлі даного ранчо не вистачить і 10 таких штрафів
    Я не так давно викладав ситуації по Конотопу, коли люди сплачували штрафи у 35 разів менше від розміру хабара, який вони отримували. Штраф Лазаренка мені чимось нагадує ту ситуацію. Зате за вкрадений товар в супермаркеті на 400 гривень світить декому 5 років...
     
    Останнє редагування: 11 кві 2017
    • Подобається Подобається x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Де ви таке прочитали?

    Ernst & Young Global Limited сама написала, що вона не проводила жодних досліджень по корупції в Україні.
     
а де твій аватар? :)