Людські кістки на Кривоноса

Тема у розділі 'Історія і видатні місця Львова', створена користувачем Deus igrok, 17 сер 2009.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цікаво, що буде далі.
    Те, що священик "нєправ", я зрозумів... а шо далі? Міська влада квакнула і затихла... ну 200 років кісткам - добре. Шо далі? Хай лежать далі і нікому нема діла?
     
  2. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    Говорять що на Кривоноса була колись жiноча тюрма,потiм цвинтар,ще чула щось про монастир жiночий.Так що думаю якщо будуть далi "рити",то вулицi як такої не стане.
     
  3. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    оповім Вам історію яку розказали мої батьки. У після воєнні роки межі Львова закінчувалися , біля Психлікарні , там була табличка кінець Львову далі Скилівок. Психлікарня мала свою велику господарку сад і поле які тягнулися аж до Наукової далі. По другу сторону що до Боткіна і В.Великого це було кладовище на якому як до війни так і після хоронили людей як з довколишніз сіл , так і з окраїн міста які примикали що цього району, а також тих що вмирали у психлікарні і репресованих яких поміщали у психлікарню і проводили на них різні медичні досліди..В кінці 50 років початок 60 це кладовище з допомогою бульдозера зрівняли з землею . Так скоро і тихенько що навіть ніхто не знав і не вспів перезахоронити своїх близьких які там були захоронені. Там була і моя тітка захоронена.Домогтися від влади нічого не можна було. Поряд з кладовищем стояла гарна деревянна церква, , яка ще деякий час стояла а пізніше в кінці 60 початок 70 років , обгородили це місце парканом , і з допомогою танка її знесли. Казали що той солдат який її зносив пізніше помер. Зараз на цих кістках стоять будівлі і вулиця В.великого . Люди їздять і нічого не знають.Сторожили це місце знають. Мої батьки народилися і жили у Львові на той час в кінці І.Труша і все це добре памятають. А ще знаю де захоронені прості три німецькі солдати які загинули біля нашого будинку коли наступали в 44 році москалі. Їх захоронили наш сусід і мої предки. . Вони і так долі там продовжають лежати , а їхні близькі напевно отримали повідомлення що пропали безвісті. Там завжди стояв невеликий хрест , але пізніше коли будували новий міст через Кульпарківську це мічце зрівняли з землею , і зараз по їхнім могилам проходить тротуар .При них залишилися їхні всі документи так що впізнати їх буде легко. Якщо комусь це цікаво пишіть.

    ---------- Додано в 16:56 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

    Я так нічого і не зрозуміла, , чим і як я порушила пункт---1.3. Рекомендуємо перевіряти правопис повідомлень перед їх відсиланням. Вперте нехтування цієї рекомендації є порушенням цих Правил.
    -----вибачте мені здається що я зовсім дурна. А що ви скажите на це шановне товаривство?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Просто перечитуйте свої дописи перед тим, як запостити на форум. Направду, дуже важко читати деякі Ваші дописи.
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вам лучше знать.
    Как можно с Вами не соглашаться в данном вопросе?
     
  6. nataliah

    nataliah Member

    Цікаво. Спогади людей, хоч і бувають часто суб'єктивні, все ж є джерелом певної істрії. Можливо колись Ваш допис наштовхне когось на дослідження)
     
а де твій аватар? :)