Люди, яких наслідують. Ким би Ви хотіли бути хоча б на мить?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем pukhnastyk, 27 чер 2009.

  1. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Мабуть, кожен хоч на секунду захоплювався чиїмось життям або окремими чиїмись вчинками, уявляв себе на місці якоїсь людини. :preved: Буває так, що хочеться брати приклад з конкретної особистості, зазвичай, відомої у світі, або іноді хотілося б, навіть, побути в аналогічній життєвій ситуації, що й ця особистість (в народі кажуть "побути в шкурі":))) )
    Чи були у Вас такі бажання? І тут виникає два питання. :pardon:
    1. Хто для Вас є прикладом для наслідування у житті (можуть бути декілька осіб, не обов'язково відомих) і чому?
    2. Ким би Ви хотіли бути хоча б на мить?

    Напевно, відповім і я на питання. :)
    1. Захоплююсь життям багатьох людей, але зараз на думці постать митрополита УГКЦ Андрея Шептицького, який, всупереч перешкодам, обрав священицьку діяльність і допомагав усім потребуючим, незалежно від їхньої релігії і національності.
    2. Хотіла би бути в складі експедиції Фернанда Магеллана, який першим здійснив навколосвітню подорож. Класно би було. (А так він мене "обскакав":))) )
     
    Останнє редагування: 27 чер 2009
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    1. В мене нема такої людини.. Є люди, від яких стараюсь чогось навчитись. Це не знаменитості, а прості люди..
    2. Своїм чоловіком. Щоб краще його розуміти :)
    І ще хотілось би побувати в шкурі людей, що стрибають з парашутом, літають на парапланах і всіляких інших літ. засобах. Бо літати - це прикольне відчуття :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Хочу бути і залишатись собою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    1.У мене немає таких людей, немає кумирів і тих, кого б я хотіла наслідувати.Мені подобається бути такою , якою я є.І ще є повага до багатьох людей , що самі себе зробили або чогось добилися в житті.
    2.Якщо на мить..то хотілося б побути :mocking:кішкою.А насправді чужу "оболочку" на себе приміряти не хочу.Мені б зі своєю не втратити зв"язку:)
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    1. Мій дід. Не маю інших прикладів для наслідування, тому що наслідувати треба... в контексті, а ми не можемо знати достеменно життєві історії великих чи просто відомих людей. Для цього потрібно жити поруч.

    2. А тут відразу декілька. :) Марія Магдалена, Сапфо, королева Єлизавета, Мерилін Монро...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. nastinka

    nastinka відсутня

    хотіла б бути тою, яка б дарувала посмішку кожній дитині..і танцювати з вітром. :)
    мічта...
    кумирів як таких нема...бо вони мають подобатись і не більше.
    Імхо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Моя мрія завжди залишатися собою..дивно..але так..бо іноді в певній ситуації поводжу себе так, що потім думаю: "Невже то була я"...насправді залишатися собою важко...бо життя змушує час від часу грати певні ролі..головне потрібно вчасно зупинитися..бо іноді можна і життя так прожити-грати чужу роль у власному житті...
     
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    -off topic on-
    Хочу бути Наполеоном, але не імператором а тортом. І щоб дівчата облизували!! :))
    -off topic off-

    1. Наслідувати когось конкретно не хочеться. Так, взяти з усіх по троху хорошого щоб гідно прожити життя.
    2. Самим собою


    Тоді Вам в Черляни (там поблизу Цуніва ще збереглося трохи від аеродромів). Тільки не треба знімати шкуру з парашутистів і пілотів. Вони і так дозволять попригати за якусь там суму (колись було 100 грн) і навіть порулити літачком (на землі задурно, тільки тре самому казати бр-р-р-р) а в небі за 400 Убитих Єнотів (ціни застарілі, тому не гарантую що зараз ті ж цифри)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Тепер, ніби, дозволять пригнути з парашута за 260 грн. :)

    -off topic off-
    Так торт або надкусують, або цілком їдять:))) Ви б хотіли, щоб Вас покусали чи цілого з'їли? :haha:
    -off topic off-
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дякую. Якби могла стрибнути з парашута, то б це зробила.. На жаль, перенасичення адреналіном в таких ситуаціях не дає цього зробити :sad:
    А літати - літала. На парашуті і з парапланом. Тому знаю яке це відчуття бути в просторі і відчувати свободу :) Може колись таки наважусь побувати в шкурі екстримальних літальщиків.. Коли не буду мати що втрачати :)
     
  11. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    :haha::haha::haha:Тоді вже краще чупа-чупсом!:haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    2. А я не знаю ким би хотіла бути... напевно собою, але при цьому мати кінське здоровя:))) але розумію, що те що людині дано, треба приймати і просити щоб не було гірше...

    1. Наслідую і захоплююсь батьком, він для мене найперший кумир. Захоплююсь його вчинками, великим серцем, добротой... Він для мене найбільша життєва опора, з ним нічого не страшно... Такий же темпераментний характером як я, але з цим дуже терплячий... Не знаю де в ньому беруться сили прощення недоброзичливців... завжди дає людині шанс бути його другом, незважаючи на минуле у відносинах... Завжди коли думаю про нього, на очі навертаються сльози... з тих людей в моєму житті, кого люблю до сліз...

    я все йду, йду до того.. але ще дуже далеко...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. nastinka

    nastinka відсутня

    а ще я хочу...коли я помру.в наступному житті бути конем, або собакою :)
    то те чим я захоплююсь..те що я дуже сильно в цьому світі люблю..
    не враховуючи Бога, батьків, брата..
    Пи.Си. мож то творити гілку про реєнкарнацію?
    ци в нас така вже є?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Та дякую. Але щось то не для мене ні коли понадкусувають, ні коли хлестають шкіряними пльотками в німецькій фуражці і наручниках... :))

    Слоган виробників чупа-чупсів : "ми навчили світ сосати (чи смоктати)" , а я ж написав ОБЛИЗУВАТИ ;) І чупа-чупаса Наполеона нема
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Гм...Цікаве питання...напевне собою...тільки молодшим....
    А ще на мить вовком...одинаком...вночі...в лісі...:)
     
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Обережно! Бо Ромко там може зустрітися, а він "вооружён и очень опасен":)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Ну і....він також в душі вовк...потявкаємо трохи про політику...повиємо дуетом на місяць...полакаємо джерельної води на-брудершафт...погарчим на москалів...
    Ми ж дикі а не скаженні...;)
     
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Кажуть погана прикмета оказатися одному в лісі....вночі... в багажнику машини... :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Ну...Ви мрієте
    А ми...я ж писав...ми дикі а не скаженні....нам би волю...:)
     
  20. illia

    illia Well-Known Member

    перш ніж сказати "хочу бути собою", потрібно відповісти на питання "хто я?"
     
а де твій аватар? :)