Люди, допоможіть Дронову!

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем aleks a, 14 бер 2019.

  1. Natalishka

    Natalishka Member

    Нажаль, чомусь не карають за порушення старту на жовтий. А коли сталася дтп, з такими наслідками - через другого водія, а не через того, що стартанув на жовтий, то порушення старту на жовтий - виявляється виною у смертях людей. Запитання - так чому ж не карають за старт на жовтий? Якщо так їздить уся країна, то і усю країну треба карати за це порушення. Чого ж цього нема? виходить подвійна правда. можна їздити на жовтий, але якщо через іншого учасника дорожнього руху ти потрапив в дтп, то відповідай по максимуму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Я зараз перебуваю у Варшаві. Я ще ніколи не бачив, аби тут хтось стартанув на жовтий. Коли я переходжу через дорогу на зелене (для мене) світло, я майже ніколи не дивлюся по сторонах. Я впевнений в тому, що я можу спокійно собі йти і ніякий придурок не захоче в той момент їхати.
    Чому в нас не так? Чому в Україні пішохід мусить впевнитися, що ніхто на нього не їде, навіть коли для авто горить червоний, а для нього - зелений?
    А тому, що в нас все можна "порішати".
    Порядок є в тій країні, де є моментальність і НЕВІДВОРОТНІСТЬ покарання!!!!!!
    Якби не було інтернету і громадського резонансу, то 99,99%, що й Зайцева б відбулася якимось умовним терміном і жодного дня не була б під вартою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ще хочу додати.
    Дронов піднімався нагору, швидкість була невелика, перед ним багатолюдне перехрестя, він подивився наліво=направо і зосередився на перехожих, бо там в основному молодь, яка в навушниках і зовсім не дивиться, куди іде.
    Йому за півтори метри до перехрестя був зелений і перехрестя він долав по правилам. А в Зайцевой були гонки з якоюсь червоною машиною, як показало відео. І вона влетіла на перехрестя більше ста та ще на червоний. І нарколог, що підозріло "загубився", а потім стала від своєї думки відказуватись. В оману суд хотіли ввести?
    Дронов не хронічний порушник, як Зайцева, що за привищення швидкості не раз попадала.
    Він долав перехрестя на свій зелений. Він і без того досить наказан - і здоров'ям, і така жахлива подія і рік відсидів в СИЗО за те, що стартував на жовтий.
    Чи не досить?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)