Люди, допоможіть Дронову!

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем aleks a, 14 бер 2019.

  1. aleks a

    aleks a New Member

    Мова про несправедливе рішення суду по відношенню до другого учасника ДТП на вулиці Сумській в Харкові. Другого учасника ДТП Геннадія Дронова 26 лютого цього року засудили на 10 років!

    Вина Дронова непорівнянна з виною Зайцевої! І це розуміють багато! Не кажучи вже про те, яким було досудове розслідування:

    Факты ICTV | Почему бессмысленно радоваться 10 годам для Зайцевой и Дронова

    Є приказка: «Від суми та від тюрми не зарікайся ...»

    Давайте рятувати людину, яка потрапила «під каток» правосуддя! Підтримайте петицію до Президента на захист Геннадія Дронова на сайті петицій:

    Про помилування Дронова Генадія Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво Президента України

    Якщо будуть які-небудь питання по голосуванню, будь ласка, задайте питання в групі:

    Група небайдужих людей в Фейсбуці - На підтримку Геннадія Дронова

    Увійти у Facebook | Facebook
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @aleks a, ви признаєте, що вина Дронова в смертях людей є. Тільки вина Дронова непорівнянна з виною Зайцевої!
    Тоді може краще Дронова не рухати, а добавити ще кілька років Зайцевій, шо нє?

    Пишіть петицію, я підпишу...
     
    Останнє редагування: 14 бер 2019
  3. manur

    manur Well-Known Member

    10 років.

    Це максимальний строк покарання, який вимагала прокуратура і який передбачений статтею 286 КК України про порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо це спричинило загибель кількох осіб.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. yurkus

    yurkus Member

    на місці Дронова може опинитися будь-хто з нас хто керує авто .На мій погляд для нього це штраф за порушення пдр.петицію підписав.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Порушення Дроновим ПДР привело до смертей людей чи ні?
     
  6. yurkus

    yurkus Member

    так призвела але там дуже багато але.....в мене кілька тижднів тому сталась дтп я виїзжаючи на головну дорогу приблизно так само як і Дронов зачіпив авто таксі на щастя для всіх учасників руху таксист рухався приблизно 50 км за\год. і зупинився за 15-20 від місця дтп.Просте запитання за скільки метрів і часу зупинився таксист якби він рухався з швидкістю Зайцевої. Це не вигадана мною історія.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Він винен в смертях людей, а ви йому вишукуєте поблажки?
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Гадаю, можна знайти десятки фактів, коли за УМИСНЕ ВБИВСТВО злочинці отримували менший термін, ніж отримав Дронов.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Пофіг, це питання до тих десятків фактів, коли за УМИСНЕ ВБИВСТВО злочинці отримували менший термін, ніж отримав Дронов. Якщо хочете, то створюйте про них теми, пишіть петиції до президента - розглядайте ці конкретні факти.

    Тут розмова про Дронова.
    Дронов навмисне порушив ПДР і це привело до смерті людей. Хай сидить і просить в Бога, щоб після виходу з тюрми його не переїхали трактором.
     
  10. Natalishka

    Natalishka Member

    Згодна! Я теж підписала, тому що відреагувати, коли інший автомобіль мчить на дикій швидкості нереально, це дуже малий час. Була у схожій ситуації і знаю це.
     
  11. Natalishka

    Natalishka Member

    яка маячня ! навмисне... та так як дронов їздить уся Україна! і сьогодні бачила - стартують на жовтий світлофора багато водіїв. Вони навмисне хочуть повбивати людей? Тоді чому їх не ловлять і не судять - це ж є замах на вбивство?
    Тоді чого Дронову - вирок 10 років, а усім іншим - ничого! Хай їздять і ждуть дтп?!!
    На мою думку - перш за все не повинно бути таких водіїв як зайцева, тоді старт на жовтий не приведе до таких наслідків.
    Тому що якби не було дронова, то вона могла далі по дорозі збити пешеходів, та на іншому перехресті знайти іншого "дронова", тому що таких "вбивць" як Дронов десятки тисяч, на кожному перехресті!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. prius

    prius Well-Known Member

    В правосудді немає таких термінів якби, якщо вся Україна так їздить то карати треба всю Україну поки не почне їздити нормально, шкода не дроноаа і зайцеву а тих людей що загинули через них
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Natalishka, ви не кіпішуйте і не пересмикуйте. Я за Зайцеву свою думку сказав. Але @manur дав пояснення - по закону їй не можна дати більше.

    А Дронова засудили правильно - не можна стартувати на жовтий.
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Засудили - правильно. Але, 10 років - це явний перебор.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А скільки тре було дати?
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Я не суддя, але точно не максимум за статтею.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    @ІгорМ, а Ви б хтіли, аби я відповів щось на кшталт "7 років, 8 місяців і 5 з половиною днів"?
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тобто якщо б він летів бухой на швидкості по місту більше 100, і ще й на червоний - то отримав би ту ж десятку тобто максимум. Я вважаю, щось тут не те.
    Дивіться, коли б він і зовсім нічого не порушив, стикнуться з Зайцевою він міг точно так же - бо в тому місті, де не пряма видимість, вона на такій скаженій швидкості просто вискакує як знікуди.
    В той же час Зайцева, коли б не порушила, стикнутися с Дроновим не могла б.

    Тобто така "однакова" їх вина потребує апеляції для Дронова. Для неї, звісно, яка апеляція. Може для нього було б справедливо стягнути штраф та 3 роки без керма.

    Але на Зайцеву работала ціла бригада адвокатів. І прокурорів там, можливо, мотивували. Попав мужик.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, якби я хтів, то я би то сказав
    Просто я подумав, що ви знаєте.

    То все домисли і припущення. Та й тут розмова не про Зайцеву.

    Все набагато простіше.
    - Є ПДР, де прописано, що не можна рушати на жовтий сигнал.
    - Є стаття КК України про порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо це спричинило загибель кількох осіб.

    Якщо водій навмисне порушує ПДР, то він повинен бути готовим, що його накажуть по максимуму статті КК.

    За все треба відповідати. І не скиглити.
     
  20. Natalishka

    Natalishka Member

    Підтримую! Якщо б дівчина їхала б зі швидкістю 60 км/г, він би її побачив, и загальмував, та і вона б могла загальмувати навіть вже після проїзду своєї стоп-лінії, і смерті людей би не було.
    Його порушення зі смертю людей не пов'язані, а строк йому дали, як за порушення, які призвели до таких наслідків. Без летіння Зайцевої цього б не відбулося, аж ніяк!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)