Любко Дереш - один із найвідоміших українських авторів.(Обговорення творчості)

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем anton patriot2, 10 лис 2009.

  1. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    читала все. найбільше мені подобається "Поклоніння ящірці". але фанатом себе назвати не можу.більше відчувається бажання шокувати ніж бажання створити літературний твір. окрім шоку від його книг мало що лишається в душі. та і слава Богу, зараз є з чого вибрати в укрсучліті. Дереш - досить підліткова література. коли читала "Трохи пітьми", зрозуміла, що автор вже просто видохся...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    З книг Дереша мені найбільше сподобалися "Поклоніння ящірці" та "Намір". Певні місця викликали усмішку, деякі - здивування та нерозуміння, ще дещо - нудоту, але в цілому твори сподобалися.
    "Архе", як на мене, обкурена маячня, але у часи "я хіпував, йа нєфор і креведко" йшло добре.
    "Культ" і "Трохи пітьми" ніяких особливих емоцій не викликали. Але перечитати можна.
     
  3. Maximiliano

    Maximiliano New Member

    Дереше читав вже давненько. Дещо сподобалося, дещо здалося таким, що сильно вантажить мозок і не несе дуже багато сенсу. І ось учора Дереш завітав до Полтави. Таке буває не часто, тому не міг собі відмовити у задоволенні сходити. Невеличка замітка від полтавських ЗМІ тут. Від себе можу додати, що Любко здався трохи сором'язливим. Перше оповідання більше гумористичне, а от друге - про атомну бомбу більше сподобалося.
     
  4. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    "Намір!" моя улюблена його книга. Так написано, що я справді повірила про можливість такого, не відчувається, що це фантастика, досі живі образи перед очима ;)
    Але читати його треба обережно, підліткам би не рекомендувала, а саме вони його і читають :dntknw:
     
а де твій аватар? :)