Лівівгаз

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем no_coment, 26 кві 2007.

  1. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Не знаю,може тема заглохне одразу, а може зацікавить небайдужих. Хочу почути думки громадян про цю організацію. Як організована робота, відношення до людей, професіоналізм, тощо... справо в тім, що дуже мені хочеться с ними "потягатися", чи є зміст? Можливо "хлопці там порядні"? Якби ж були вони "непорядними" хіба б змінювали б там власника? Давайте поговоримо про наші (та їх) права та обов'язки, способи боротьби, тощо.
     
  2. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    Особисто в мене відношення до цієї організації вкрай негативне, з погляду на їх непрофесіоналізм, що викликаних монопольним положенням на ринку. Вони (Лівігаз) не виконують й десятої частини покладених на них обов'язків, використовуючи виключно каральні функції. При цьому, напівзаконно і чітко не прописаних в керівних документах та чинних нормативних актах
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Лівівгаз

    всі на війну з вітряками?
    --
    На львівгазі працюють такі самі львів'яни, як і в жеках. Які лають дороги, жеки (львівгазівці), львівгаз (жеківці) і всі разом міського голову. І шукають де урвати, і жаліються на низьку зарплату....
    "От якби нам платили - ми б працювали..."
    --
    І так і шукають до цього часу, що раніше - курка чи яйце....
    --
    А колись і кури, і яйця були...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    ти мене і тут знайшов?
    весельчак?
     
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Лівівгаз

    я не менший зануда ніж ти - отже, не дивуйся, що й тут тебе знайшов ;)
     
  6. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    Еврика! требі Нік замінити на ZaNuDA!
     
  7. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    А, з тим, що "людям мало платять" і тому вони не працюють, я категорично не згоден! Горе всім нам якщо лікар буде лікувати виключно заможніх, і т.п.
    У кожної свідомої людини має бути громадянська позиція. В наш час проблем з роботою (дякувати Богові) немає. Не хочешь у ЖЕКу - вали на лоток, таксуй, ліпи горшики, куй метал... Інша справа, що кожна людина має свій рівень некомпетентності... і в ЖЕКах таких "багацько" - "граждан - алкоголиков, тунеядцев, пъяниц..". Люди знайшли собі "теплі" місця де є можливість ні за що не відповідати, але щось собі урвати, і пенсія "капає" і службову квартирку можна "вирвати", і знайомства потрібні "заводяться". "Застенчивые воришки" розсовують по кешенях пляшки із самогоном та потерті дрібні гривні, а більш "продвинуті" (з пеЧЕТками) грабастають собі дитячі майданчики, квартири померлих самотніх.... - тобто - зовсім не бідують.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    Тепер про Лівівгаз... Маю трирічний досвід "тяганини" з цією поважною організацією.. (Маю надію, що мало хто із громадян вважає ЛЬВІВГАЗ - бідною організацією?). Зарплати в них не з найменших у Львові.
    Але діють вони по принципу "на живця" - хто "засвітився" - отримує по повній, а під лежачий камінь вода не тече. Іншими словами можешь робити шо хоч - ніхто тебе не чіпатиме (якщо домовишься із своїм "куратором"). "Відстьогуєшь" систематично дяді (тихий рекет) і облаштовуй собі автономне опалення "в будці для Тузіка" - ніхто цього з працівників "Львівгаз" ніколи не побачє (якщо захоче), а якщо хтось із "бдительных" сусідів рота відкриє (тіпа очі віїдає, газом смердить, тощо) - можливо отримати "ночной дозор" служби "04", десь о 12 ночі, з монтировками та бейсбольними бітами в руках з веселим запитанням "Аварійну викликали?" - "Ні???".- "А ми вважаємо, що викликали"....Армагедон!
     
  9. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    А між іншим, чіткої процедури відключення від газопостачання конкретного житлового приміщення не існує!
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    Дуже цікава тема і питання - може створіть окрему гілку? Ми хотіли встановлювати індивідуальне опалення, проте, як дізнались розцінки на різні дрібні хабарі, то сума в 3000 дол. трохи зажирно для нас (все разом - котель 1000 дол., встановлення+хабарі). За той же львівгаз теж наслухалась, як все там довго і запутано відбувається.......Може дешевше обшити стіни квартири чимось утеплюючим? 6( Бачу, що багато хто зараз так робить
     
  11. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    Я підготую матеріали як ЦЕ повинно відбуватися "по закону" і як це робиться насправді (в принципі - вихідні данні), а там Ви собі вирішуйте, чи треба Вам бавитися в ці ігри, чи ні. Хоч, безперечно, автономне опалення вигідніше за всі сучасні методи опалення житлових приміщень. Майте на увазі, що САМЕ автономне опалення (котел, труби, радіатори)потягне чималу суму (в залежності від площі, що підлягатиме опаленню), але й окупиться воно за дві-три зими повністтю. Факт!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    я в курсі, ми вже прораховували, у нас 2-ох кімнатна квартира, зимою ніц не опалюють....Зробили ремонт, а від тої вологи один куток "зацвів". Так як я чекаю дитинку, то переживаю, як зимою буде...:sad:. Гроші на труби-котел та інші запчастини є, а от на хабарі нема....Чула власне, що Львівгаз трохи дорого обходиться....
     
  13. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    а квартира у Вас у багатоповерхівці, чи у старому фонді?
     
  14. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    За правило, "нетерплячі" громадяни зпершу самочинно роблять опалення, а потім його узаконюють.
     
  15. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    Основне рішення (надання дозволу) повинна прийняти міжвідомча комісія району (МВК).
     
  16. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    Проблем буде менше якщо Ви мали газові пічки, гірше коли мешкаєте на 10 поверсі
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    9 поверх, чула, що у такому випадку треба ще стояк газовий донизу міняти........
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    нам дали дозвіл на збирання всіх документів. Але я так розумію, що це 10%, що все закінчиться добре.....
     
  19. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    Це пов'язано з існуючими будівельними (ДБН, СНиП) нормами - тобто вимогами до приміщень в яких планується розмістити автономне опалення (сам котел).
     
  20. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Лівівгаз

    Хто дав дозвіл?
     
а де твій аватар? :)