Літаком з Польщі

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Templar, 13 вер 2011.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Знаю, що з Польщі летіти літаком набагато вигідніше чим з України.
    Дайти ссилки на якась сайт, де можна дізнатись вартість польоту типу з Жешува до Риму. І чи взагалі є літак з цього міста.
    Знаю, що є з Познані до Риму, 50євро, але їхати довго зі львова, а білет зі Львова затягне на євро 80 мабуть.
    Може хто літав з Польщі?
    Поділіться досвідом, бо я тільки на Carpatair, з риму до львова, але з пересадкою в Тімішуарі, білет коштує 200 євриків, дорого.
    Хочу найти дешевше.
     
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    http://www.ryanair.com/en
    http://wizzair.com/

    Раянейром літав цього року з Кракова на Мальту. Заплатили за двох 3000 грн в два боки, але купували квитки за два тижні до вильоту, переплатили. Якби купували на місяць раніше, взяли б за 1800 грн на двох у два боки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Забув додати - можна пошукати, че не летить до Риму з Жешува літак на Раянейрі.
    Вийде вигідніше і швидше добиратися до аеропорту з України.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    В цьому і полягав мій хитрий задум)
     
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Взагалі з Кракова - вже краще, ніж з Познані :)
    І що, летить з Жешува на Рим?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Неа, але я щось там не можу знайти де вказана ціна...
     
  7. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Заходимо на сайти Ріанеа чи Візеа і шукаємо потрібний напрямок

    Сам цього місяця літав із Жешува до Барселони (Жірони). По дорозі в Перемишлі познайомився з одною жіночкою-заробітчанкою, яка їхала до Кракова, щоб там сісти на ріанеіровський літак до Риму. Ну і ціни тут як правило йдуть так, що чим раніше замовите, мало б бути дешевше. Краще взагалі за декілька місяців замовляти.
     
  8. sselev

    sselev Well-Known Member

    З Вроцлава до Осло (Rygge) обійшлось у 600 грн серпні, замовляв за 3 тижні наперед. Ну і ще 200 грн трансфер автобусом до міста.
     
  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Лоукостерів, які літають з Польщі і до Польщі - багато. Єдине, про що треба потурбуватися - це купувати квитки за 1-2 місяці, ретельно слідкувати за акціями тощо. Лише тоді можна дійсно купити вигідні квитки заздалегідь. Можна купити дешеві квитки і "согодні на завтра", але це зовсім не гарантовано, а, плануючи подорож, покладатися на "щасливий випадок"... Не варто.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Annamarija

    Annamarija New Member

    З Польщі й справді дешевше летіти.
    З Варшави до Афін літали від грецької компанії Aygen airlines.
    білет в одну сторону коштував - 110 євро, а МАУ з тієї ж Варшави пропонує 97 євро (пересадка в Києві) - час очікування близько 10 годин.Думала, буду мудрішою замовлю відразу в Києві а в нас ціна -3500 грн.))
     
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Мой приятель живет в Бельгии, на днях прилетел из Дортмунда в Донецк, билет в оба конца обошелся в 140 евро, а мог купить в два раза дешевле
     
  12. placenta

    placenta Member

    два моїх улюблених перевізників)
     
  13. kabardin

    kabardin Member

    можна віззейром і з України літати, не факт що з польщі дешевше
     
  14. StasAvia

    StasAvia Member

    Переважно з Польщі дешевше, але деколи зі Львова попадаються дуже класні варіанти.

    На сайтах авіакомпаній є зручні інструменти для пошуку квитків:
    У Wizzair календар на місяць: http://wizzair.com/uk-ua/timetable
    У Ryanair підбір найдешевших тарифів: http://www.ryanair.com/en/cheap-flights/
     
  15. lalaha

    lalaha New Member

    Доброго дня!Дівчатонька порадьте,може хтось знає...Вперше бронювала квитки на www.ryanair.com ,пройшла оцю бесплатну чек-ін,бачила квитки на екрані,але десь прогавила і не видрукувала їх.Я в паніці,що робити ,як їх знайти?Порадьте,летіти 8 серпня з Варшави?!
     
а де твій аватар? :)