Ліна Костенко відмінила зустріч із львівськими читачами

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Aurora, 10 лют 2011.

  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Так жоден фан у Львові квитка не дістав... (напевно) Бо деякі політики грозилися, що їм квитка не перепало...
    А квитки взагалі то були?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kalyta

    Kalyta Active Member

    Я, нарешті, доробився до того -що можу собі дозволити не мати справу з непорядними людьми.І дехто(хоча таких і небагато) рахує мене професіоналом у моїй справі.І це тепер вже не має аргументів -просто це стало нормою поведінки, ну так як розуватися в чужій квартирі .Спірне питання ,але не для мене.
    Тепер щодо теми.Коли хтось хоче заробити на доброчинності інших- це гидко.Особливо людям мистецтва.Біля такого станеш- можеш і сам пройти запашком.А щодо фанів - то справедливо це чи ні а така значить судьба.Це місто , театр,місцева влада -хоч трох а всеж залежить і від них.Мені жаль,що так сталоь.Але приємно бачити прояв принциповості ( і просто бачити порядну людину)у нашій безпринципній еліті.
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Зате Україна дізналась про свого поета.:preved:
    Кучерявого.:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Вона фактично так і сказала. Сказала в жорсткій формі, але так воно дієвіше, ніж щось тихенько сказати, утертися і дальше йти в конформізмі. На те вона і Ліна Костенко, яка починала з руху шестидесятників, яка була переслідувана, але не скорилася.

    Подивіться на решту, всі ті Драчі, Дмитри Стуси, тепер вже мабуть і Мовчан. Пригрілися на тепленьких місцях, белькочуть щось про доцільність, відводять очі. А пам"ятаєте де були на початку 90-их ригоанали Головатий, Ларинович? Це були великі рухівці, що боролися за Україну. Що зараз? Благополучно її обдирають... Конформізм у всьому - вся історія України. Аби не гірше, якось і так проживемо. Починаючи від мови на побутовому рівні і закінчуючи міжнародною політикою.Максимум на що вистарчає - виїхати в еміграцію і звідтам гнівно обурюватися, помало асимілюючись у своїх майбутніх поколіннях. І тільки невелика кількість Особистостей з великої літери протиставляють себе загальному тренду залишаючись на своїй землі. Можливо завдяки ним все ще щось збереглося.

    П.С. Не вважаю себе великим фанатом Ліни Костенко. Читав ще в школі Марусю Чурай і все. Але після того вчинку як людину почав її поважати ще більше.

    Ви знаєте, то якось просто не до порівняння. Якщо не підете на зйомку, ну не заробити якоїсь суми грошей, замовника підведете. Трохи рівень не той. Про це в газеті не напишуть
     
    Останнє редагування: 13 лют 2011
    • Подобається Подобається x 11
  5. Geograf

    Geograf Меломан

    Про таке Кучеряві будуть мовчати, про це їм страшнувато говорити, проти влади вони не попруть. Навіщо напрягатися якщо можна свою "мудрість" спрямувати на тих від кого проблем потім поменше буде.
    Ну що ж наші поети в повній мірі показали свій рівень заздрості до професійних здобутків і таланту своїх колег по перу.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Де там Філенко надибав купу молоді???? (Політик, як завжди - брехун?)
    На перших кадрах видно зал - молоддю і не пахло...
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Вона била в набат....але,хіба хтось чув?


    Прости мені, мій змучений народе,
    що я мовчу! Дозволь мені мовчать!
    Бо ж сієш-сієш, а воно не сходе,
    і тільки змії кубляться й сичать!
    Всі проти всіх, усі ні з ким не згодні.
    Злість рухає людьми,
    але убік безодні.

    Компроміси, компромати,
    компрадори і примати.
    Скільки сили треба мати,
    щоб усе це витримати?!

    Які засиджені скрижалі!
    Яке злиденство зветься шансом!
    На жаль, уже і в цій державі
    стаю потроху дисонансом.

    * * *

    Доборолися! Добалакались!
    Досварилися, аж гримить!
    Україно, чи ти була колись
    незалежною хоч на мить:

    від кайданів, що волю сковують,
    від копит, що у душу б»ють,
    від чужих, що тебе скуповують,
    і своїх, що тебе продають?!

    Популяція! Нація! Маси!
    І сьогодні, і вчора, й колись
    українського пекла гримаси
    упеклися мені. Упеклись!
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Aurora

    Aurora Member

    Так, дуже хотілося б побачити її у Львові, щоб вона зустрілась таки зі своїми прихильниками, бо ж їх є багато і вони чекають. Вона мала б таки вийти до людей, мусила б таки відповісти своїм кривдникам...мала...мусила...Ми звикли дивитись на алмаз,який ріже сталь. Та чому ж нам так важко побачити знесилену жінку, що втомилась роками битись об стіни?
     
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    а то , як вона у Харкові сказала ,у ЛЬвові у мене вкрали твори і видали без мого дозволу ...


    цікаво коли в цій темі будуть обговорювати її книжку )
     
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ви про перевидання "Берестечка"? Таки без дозволу. Пора вже вчитися жити за законом, а не за радянськими звичаями...

    Після книжки трохи відбирає мову. Поки що враження - та то ніби моїми словами мої думки написано...
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Мабуть, коли хоч з десяток прочитає її :)
     
  12. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Тема ж про зустріч, а не про книжку ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А книга вже в продажі???????????Де можна купити?

    ---------- Додано в 18:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:03 ----------

    А щодо зустрічі: Так! Вона жінка амбітна,не дивним був і її вчинок.Як на мене вона все вірно зробила,тільки задумайтесь,якби попри все вона приїхала,щоб вона кому довела?А в такий спосіб вона "повстала" проти невігластва і т.д.
    Щодо її прихильників,вони завше зможуть перечитати її твори,тим самим підтримавши і зрозумівши її душу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    та вже майже місяць. У "Є" скінчилися, а от в Літерах ще два дні тому були...
     
  15. Khotybor

    Khotybor Well-Known Member

    А Я Б ТАКИМ ПИШАВСЯ )))))
    ЦЕ Ж ПОКАЗНИК!

    Шкода, що не приїхала. Адже вона як Шевченко в спідниці.

    І нашо Бог посилає українцям таких геніїв...напевно в них є потреба....шукаймо свого мойсея, він нам зараз як ніколи потрібен:dntknw:
     
  16. good

    good Well-Known Member

    а коли "Записки украинского сумашедшего" вийде?!))))
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Оксана Пахльовська реаґує на Кучерявого, Котика і Неборака:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А вона ж про них писала...Кучерявих Небораків...недаремно,їм так книжка не сподобалась...
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Bambook

    Bambook Persona non grata

    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)