Ліки і їх аналоги

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем npocmo, 29 лис 2016.

  1. npocmo

    npocmo дачник

    Мені ліки промисловового виробництва взагалі не подобаються :nea:
    Але ми поки що живемо не в ідеальному суспільстві :dntknw:
    надибав оце... може кому й згодиться 8u1PnCZZ_Cc.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Reginaa

    Reginaa Member

    Дивлюсь на ціни 2016 (коли був зроблен запис) і на ціни онлайн - аптек початку 2018 - ти ба зростання цін :sad: Хворіти не вигідно
     
  3. Desertflower

    Desertflower миється в бані

  4. Judith

    Judith миється в бані

    Фармацевтична промисловість виробляє лікі, хіба не так? Всі лікі на які ви вказали - промислового виробництва.
     
  5. Nake

    Nake Member

    кому потрібна консультація лікаря невролога і електронейроміографія пишіть olekalla@gmail.com
    вайбер 0677452596
     
  6. Valentaina

    Valentaina миється в бані

    Всем добрый день! А подскажите, пожалуйста, столкнулась с такой проблемой, как нехватка йода Как сказывается недостаток йода на щитовидке | Щитовидка из самых известных лекарств только Йодамарин, возможно кто-то что-то другое знает. Или вообще лучше отказаться от лекарств и рассмотреть свое питания, добавить больше продуктов йодосодержащих?
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    За минулий рік українцям "впарили" ліків без доведеної ефективності на 14 мільярдів гривень. Ви лише вдумайтеся в цю цифру – 14 мільярдів гривень!

    На які неефективні ліки українці даремно витрачають гроші? Розповідає Vitaliy Shabunin


    View: https://www.facebook.com/news24ukraine/videos/485021848634133/
     
  8. LoveMe

    LoveMe миється в бані

    Самый обычный йод морской позволит исправить баланс йода в организме и вернуть щитовидке здоровье, если, конечно, у вас нет хронических заболеваний связанных с органом, таких как диабет например. Здесь хорошо описано, как правильно использовать йод и в каких количествах.
     
  9. marusiaka

    marusiaka цьотка-пігулка

  10. marusiaka

    marusiaka цьотка-пігулка

    Знаю чудовий та зручний довідник де можна дивитись аналоги дорогих ліків - Лікітека називається))
     
а де твій аватар? :)