Лікар-уролог

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем futurefather, 1 чер 2010.

  1. futurefather

    futurefather Member

    Маю необхідність сходити до уролога з причини чоловічого непліддя.Порадили мені клініку Альтернатива га Героїв УПА. Кажуть там є такий уролог Попов, який є чи не найкращий спеціаліст у своїй справі. Може хтось щось чув-знає про нього?
     
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Варто не забутися захопити коньяк Дубовецького заводу, що знаходиться у місті Змійгород по вулиці Визволення від Москви, 56, а також взяти кавальчик ковбаски "Білокраківська", закладу Пшемишльборскєго з селища Вальданутек Цєнкіх (Польща), вулиця Свєнтей Кухєнкі, 44.

    Дуже вже лікар полюбляє їсти ковбаску, і записати коньячком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. futurefather

    futurefather Member

    Я, взагалі-то, питаю на повному серйозі......
     
  4. kaluna

    kaluna New Member

    нам порадили Наконечного Андрія Богдановича з Венери. Чоловік вже був у нього."Перший раз" пройшов вдало...:mocking: просто я хотіла іти з ним, а він не захотів.:sad:
     
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Здоровий спосіб життя, легка загальнорозвиваюча фізкультура, біг підтюпцем, нормальне харчування та регулярно-різноманітний секс - запорука успіху! Все інше, я вважаю, марна трата часу. Знайомий ходив до уролога. Там і сперму на аналіз брали, і рукою масаж простати через пряму кишку робили, а толку ноль, поки не зайнявся тим, про що я написав Вам.
     
  6. maneshape

    maneshape Member

    це все так, але здати аналізи не завадить.А от лікуватися чи ні, то вже треба думати.:scratch_one-s_head:



    ми звертались до Наконечного Андрія Богдановича також. :) Хороший лікар, приємний в спілкуванні.Дуже зручно, що прямо на місці можна здати аналізи, а не возитись з пробірками по лабораторіях.:)))
     
  7. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Існує державний "Львівський обласний центр репродуктивного здоров'я населення", який має допомагати при таких проблемах:

    http://www.uoz.lviv.ua/view/ukr/page/851/
     
  8. futurefather

    futurefather Member

    Існує державний "Львівський обласний центр репродуктивного здоров'я населення", який має допомагати при таких проблемах:

    http://www.uoz.lviv.ua/view/ukr/page/851/[/QUOTE]
    Дякую, саме там ми і знайшли лікаря, який не послав нас автоматом на ЕКЗ, як це зробив Попов. Шкода, що я не сприйняв серйозно про ковбасу і коньяк...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. homka

    homka New Member

    підкажіть нам уролога
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мого знайомого урологи доооооовго мучили, поки не сказали йти на операцію. Тоді той вирішив операцію робити в Бельгії, поїхав, а там сказали: поки операції не тре.
    Висновок: тре їхати в Бельгію.
     
  11. futurefather

    futurefather Member

    Зверніться до Черепаніна Василя Івановича. Він приймає в обласному центрі репродуктивного здоров'я на Короленка, 9
    тел. для запису098-473-80-53
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Juliya Senyska

    Juliya Senyska миється в бані

    Хороший і совісний уролог
    Кравчик Тарас Орестович Уролог моб. 097-332-33-68
    приймає у Медичному закладі ДВ у Львові
    попередній запи бажаний )
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а ви там ким працюєте? менеджер з реклами?
     
а де твій аватар? :)