Life :) Обговорюємо плюси і недоліки

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Philosof, 14 тра 2011.

  1. Philosof

    Philosof Well-Known Member

    Лайф відомий своїми новаціями в світі мобільного звязку, простотою користування та комфортністю. Чи можна вважати лайф найкращим оператором? :scratch_one-s_head:
     
  2. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я користувався Київстаром і МТС. Не знаю, як буде далі, але вже майже пів року користуюсь Лайфом і задоволений. Поки що тут найменше хитро-мудрих "намахаловок".
    А ту тупість, що ввів МТС / більше 30 гривень не можна перекинути комусь на рахунок/, вважаю тупішої ідеї придумати не можна було. Замість того, щоб підняти тариф за перекидання грошей. вони обмежили суму. Це одна із основних причин, чому я. і ще кілька моїх знайомих залишили МТС.
     
  3. hunter

    hunter мандрівник

    лайф поганий тим - що не всюди тяне... тобто мінус мережі
    а плюсів багато - зокрема якщо у всіх знайомих лайфи - можна спілкуватися скільки хочеш на халяву :wacko:
    ще недолік тепер виявився в лайфі - щоб прийшли бонусні гроші - потрібно поповнити рахунок на будь-яку суму 1-10го числа... (але + шо можна через карточку через нет сидячи вдома поповнити на гривню)
    ще один мінус в тому, якщо є бонусні гроші і основні - то перше основні рахуються, а потім аж бонусні...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Philosof

    Philosof Well-Known Member

    Це хитромудро використовується в акції з подвоєнням рахунку, коли гроші з основного переводяться на бонусний з подвоєнням. Бонус діє сім днів, а потім залишок зникає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. hunter

    hunter мандрівник

    взагаліто місяць така штука діє...
     
  6. Philosof

    Philosof Well-Known Member

    Раніше місяць, проте потім тиждень, на даний момент не знаю бо не користуюся
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Маю номер Лайф, як другий номер телефону, тому що номерами Лайфу користуються мої діти і бути на зв'язку з ними (у чоловіка теж є номер Лайф як другий номер).
    Користуюся тарифом "Запас на рік" - досить зручно і навіть не виговорюю всіх тих хвилин, які даються на місяць для дзвінків на номери Лайф.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А Лайф ще існує? о_О
     
  9. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Ви про те, що треба написати life: ) ?:mocking:
    Існує, і в якості другого номера - я послугами life: ) задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ні. Я про те, що ліквідував свій третій (з 4-х) номер, бо лайфова "халява" була не вигідною.
    Дешевше мені (сумарно) користуватися лише КС+СДМА, телефонуючи за необхідності, лайфистам, що рідко стали зустрічатися у оточенні.
     
  11. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Якщо в близьких людей, чи в тих до кого частіше телефонуєш є лайф - тоді вигідно.
    В дочки був 0 на рахунку кілька місяців, але до мене додзвонювалася. Я маю тариф "Запас на рік" то раз в рік заплатила 69грн. тепер маю на місяць 25хв.на інші оператори (ці хвилини завжди використовую досить скоро) і 75хв на лайф (завжди залишається до 20хв. невикористані, хоч і в дітей і в чоловіка є номер лайф).
    Номер лайф, як основний номер телефону, звичайно не використовую...
     
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    У моєї Іруськи є Лайф.
    Але з часом виявилося, що мені дешевше/простіше телефонувати на СДМА, який теж є, або КС.
    90% моїх контактів користають КС. Ще по 5 - МТС і Лайф.
    2 картки КС+СДМА чудово уживаються в моєму китайському айфоні.
    тримати ще одну мобілку і платити абонплату ще одному операторові, знаючи, що є "основний телефон" у абонентів ? :)
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Межи шнурками лайф досить популярний через халявні дзвінки в мережі
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Peri

    Peri Well-Known Member

    Маю основний лайф і дуже ним задоволена. Не такий злодійський як київстар, зручний в розмові, бо не мусиш турбуватися за кожну лишню хвилину, на інші оператори по 35 коп., не відчутно:), не закидає спамами, якість зв*язку нормальна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    То тільки на Лайфі? :)
    Теж не турбуюся...

    ---------- Додано в 16:24 ---------- Попередній допис був написаний в 16:23 ----------

    А на мобілці є спам? Не знав того на КС
     
  16. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Зі всього написаного вище зрозумів, що якщо треба просто зв"язок, то краще з Лайфом справи не мати. А от кому лінь уокі-токі для сім"ї купити, лайф самойо оно. Так?
     
  17. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    А за скільки сот км вокі токі тяне?
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    0,5 Вт то десь до 500 метрів в зоні прямої видимості
     
  19. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    От і порівняйте тепер: моя дочка зараз в Закарпатті, за допомогою лайфа спілкуємось по 0 за хв...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А заїде в Карпати (наприклад Розлуч, Турківського р-ну), за допомогою лайфа буде 0 спілкування безліч хвилин. А КС і МТС там працюють справно.
     
    Останнє редагування: 3 лип 2011
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)