ЛФ+ОФ=новий ЛФ

Тема у розділі 'Новини', створена користувачем MARTINI, 16 жов 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ворчун

    Ворчун Чаю зашёл попить...

    нет.
    Как вариант...
    Как там у Высоцкого...
    "тут хорошо, но мне сюда не надо?
    Есть великолепные, интересные темы....
    Но столько снобизма, столько распальцовок и разговоров через губу...
    що аж бридко...

    ---------- Додано в 19:20 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

    ...самоликвидатор?
     
  2. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Яка нафіг "модерація" ? Коли модератор комусь може технічно заборонити дописувати в якійсь темі, без формальних порушень, балів, так просто, з коментарем "поміркуйте над власною поведінкою" - це не модерація форуму. Це модерація персонального блогу з персональними хомячками. Але ми-то не хомячкі. Ми матері вовчари. :)
     
  3. Ворчун

    Ворчун Чаю зашёл попить...

    не чем, а как.
    и психопатологии у них не наблюдалось.

    ---------- Додано в 19:25 ---------- Попередній допис був написаний в 19:24 ----------

    а сам то откуда будете?

    ---------- Додано в 19:26 ---------- Попередній допис був написаний в 19:25 ----------

    борзеть то к чему?
    иль это хвалёная львовская чемнисть?
     
  4. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Вот именно. Мы мирные люди, но наш бронепоезд стоит на запасном пути! ;)
     
  5. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Щаз!!!Только шнурки поглажу.
    Ещё раз повторю.
    Господа "островитяне" , Вы что , всерьёз считаете , что сайт был Ваш? Что Вы можете сейчас ставить условия,требовать создания раздела с доступом только "островитян"?
    Чёрта лысого , сайт принадлежал тому , кто его содержал финансово.А вам лишь была предоставлена возможность общаться на нём , не более того.Это относится к ЛЮБОМУ сайту.И захотел его хозяин слить сайт с другим - он это и сделал , а всякие реверансы перед Вами , это политес , не более того. И , поверьте , останетесь Вы здесь , или нет , решившим объединить сайт глубоко до лампады .ИМХО
     
  6. Ворчун

    Ворчун Чаю зашёл попить...

    бредишь?
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я, наприклад, ніяких Mr. Blick :)
    :)

    Пішла персональщина? Добре.

    Ні, це мені не звично. Тому я на острові довше, ніж достатньо для задоволення, не затримувалась.
    Добре, відтепер я цю міру не буду застосовувати до острів’ян - відразу буду давати картки за порушення. Не хочете обмеження доступу в певних темах форуму - будете сидіти в бані. Так ОК?
    Оу, впевнена, коли я забанила Гранда, то Танна так не вважала. :)
     
  8. Ворчун

    Ворчун Чаю зашёл попить...

    что бы вытащить своё "творение" и деньги оттуда, где они, его гениальными стараниями, находятся. Из глубины женских гениталий.
     
  9. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Да, а вы не романтик! Вот так взяли и убили мечту! :mocking:

    :scratch_one-s_head:
     
  10. Ворчун

    Ворчун Чаю зашёл попить...

    евнухов у вас и своих хватает.
    так что по поводу добровольной стерилизации - изыскивайте мееестные ресурсы.


    Или меняйте тон и наполнение общения.

    ---------- Додано в 19:38 ---------- Попередній допис був написаний в 19:36 ----------

    Вы льстите себе
     
  11. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Якщо це той бронепоїзд, то я не піду. Там вороги владу мають, які мене не люблять. ;)
     
  12. Ворчун

    Ворчун Чаю зашёл попить...

    да - до изысканного хамства, высокомерия, снобизма - трудно привыкнуть.

    А местные кофеманы, в своей ковьярни иначе общаться похоже не умеют.

    Всё то у них с полуподвыпертом...

    ---------- Додано в 19:43 ---------- Попередній допис був написаний в 19:41 ----------

    кому?
    местным? не знаю.
    мне - нет.
     
    Останнє редагування: 25 лис 2012
  13. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Ні, це не той.
     
  14. Ворчун

    Ворчун Чаю зашёл попить...

    вы не из семьи военных?
    откуда такая любовь к кадрированным пасекам?

    ---------- Додано в 19:50 ---------- Попередній допис був написаний в 19:48 ----------

    О.
    Вот и угрозы начались.

    Гостииинно так...
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я ще нікому не погрожувала. Я запитую - так добре буде?

    Бо, підозрюю, ще нікому з острів’ян не дійшло, що обмеження доступу до теми - це не покарання, а попередня перед ним міра, котра дозволяє форумчанину дописувати в інших темах.

    Але бачу, що таке на острові не практикувалось, тому питаю - так буде ОК, чи відразу картку давати? Вибирайте самі, мені вже байдуже.
     
  16. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Увы , мадам , увы
     
  17. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Може й так. Але мені, чесно кажучи, здалося, що обмеження доступа до теми - це коли приводу для штрафного балу немає, чи він виглядає дуже дивно, але є бажання припинити дописи, які не подобаються.
     
  18. Ворчун

    Ворчун Чаю зашёл попить...

    ваше право.
    вот только ходить я буду в те темы, где МНЕ интересно.
    а не куда мне хозяева гетто позволят.
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Може, варто поспостерігати?

    "Не подобаються" - це дуже суб’єктивно. Дописи Гранда подобаються Ортодоксові, та не подобаються Танні, дописи Оранж плюсував Баярд, але Ортодокс матюкався. Рішення закрити доступ відвідувачу приймається тоді, коли його дописи провокують сварки, флуд і знецінюють дискусію.

    Тут приблизно 75 процентів дописів, котрі мені "не подобаються", тим не менш, доступ закривається тільки у перелічених випадках.

    А Вам вже кудись вхід перекрили?
     
  20. Ворчун

    Ворчун Чаю зашёл попить...

    СПРАВКА
    кадрированная пасека - это когда пчёл нет, а мёд - идёт. (с)армейская мечта быть командиром кадрированного подразделения.

    Форум без участников - обычный сайт, со специфическим движком.
    Толку от него, если посетителей нет.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)