ЛФ+ОФ=новий ЛФ

Тема у розділі 'Новини', створена користувачем MARTINI, 16 жов 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Що відбулося?

    Два форуми – «Львівський форум» та «Остров форум» – об’єднані в один. Саме цим ми займалися останні три доби. Ми перемістили всі розділи, теми, дописи, користувачів, їхні блоги, карму, аватари, файли-долучення з Острова на ЛФ.

    Навіщо це???

    Причин, щоб зробити це було більше, ніж щоб не зробити. Можна говорити про оптимізацію ресурсів сервера, пожвавлення спілкування, збільшення функціоналу, навіть про відновлення історичної справедливості :) Ці форуми далеко не чужі один одному, від самого початку у нас був «родиннй» зв’язок. Користувачі йшли з ЛФ на Остров, з Острова на ЛФ, хтось ходив спілкуватися на обидва форуми. А адміністратор Острова, взагалі – екс-адміністратор ЛФ :) Так, за три роки існування на ОФ оселилися чимало цілком нових людей, які може й не здогадувалися про існування ЛФ, але напевно і вони погодяться, що один великий форум - краще, ніж два не дуже великих :) Мабуть, найголовніша причина в тому, що на обидвох форумах вже тривалий час користувачі говорять про певний «застій», обидва форуми потребували «свіжої крові», нових ідей, тем, співрозмовників. Ми сподіваємося, що таке об’єднання двох спільнот в одну вирішить цю проблему.

    Я спілкувався на ЛФ і Острові під різними ніками, мені тепер ходити на ЛФ з двома логінами?

    У нас є чимало можливостей (спільні емейли, ІР-адреси тощо), завдяки яким ми ідентифікуємо такі акаунти і вони вже зовсім скоро будуть об’єднані в один. Наприклад акаунт Чалдон з Острова буде об’єднаний з акаунтом Chaldon з ЛФ. Бо ми ж знаємо, що це одна людина. Всі дописи від Чалдона стануть дописами Chaldon.

    Ви також можете безпосередньо звернутися до адміністрації, вказавши ваш нік на Острові і ми об’єднаємо обидва ваші акаунти.

    Я спілкувався на ЛФ і Острові під однаковими ніками. У мене тепер два однакових акаунти?

    Ні. Ті акаунти з ОФ, у яких такий же нік, як на ЛФ, перенесені сюди з префіксом «ostrov_». Тобто, якщо, скажімо, Ваш нік на ЛФ і на Острові «Nevermind», то ваш акаунт з Острова перенесено з ніком «ostrov_ Nevermind». Вже найближчим часом ми «склеїмо» такі акаунти. Звичайно ж, за умови, що ми будемо впевнені, що Nevermind і ostrov_ Nevermind – це одна людина.

    Мій нік на Острові виявився точно таким же, який вже є на ЛФ. Але я не маю відношення до одноіменного акаунту з ЛФ. Що робити?

    Зверніться до адміністрації і ми обов’язково щось придумаємо.

    Хто тепер тут головний?

    Адміністраторами форуму є MARTINI та Пупер (duncan на Острові). Модератори поки що не призначені. Про усі кадрові рішення громадськість зможе невдовзі дізнатися із форумних новин.

    Мені так подобалися деякі функції, які були на Острові і яких нема на ЛФ…

    Головною задачею для нас було якнайшвидше відкрити форум для спілкування. У найближчі дні ми працюватимемо над тим, щоб адаптація «острівлян» минула якомога безболісніше. На Острові дійсно був функціонал, який буде доречний тут. Скажімо, блоги (щоденники) уже переїхали на ЛФ. Також можна вибрати собі острівний стиль форуму. Також, наші російські та польські відвідувачі можуть вибрати собі російську та польську мову інтерфейсу. Слідкуйте за подальшими змінами та новинами в цій темі. Просимо повідомляти про всі глюки та незручності.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Что произошло?

    Два форума - «Львовский Форум» и «Остров форум» - объединены в один. Именно этим мы занимались последние трое суток. Мы переместили все разделы, темы, сообщения, пользователей, их блоги, карму, аватары, файлы-вложений из Острова на ЛФ.

    Зачем это?

    Причин, чтобы это сделать, было больше, чем чтобы не сделать :) Можно говорить об оптимизации ресурсов сервера, оживлении общения, увеличении функционала, даже о восстановлении исторической справедливости :) Эти форумы не чужие друг другу, изначально нас связывали «родственные» узы. Пользователи шли с ЛФ на Остров, с Острова на ЛФ, кто-то ходил общаться на оба форума. А администратор Острова, вообще - экс-администратор ЛФ :) Да, за три года существования на Острове поселились немало совершенно новых людей, которые может и не догадывались о существовании ЛФ, но наверняка и они согласятся, что один большой форум - лучше, чем два не очень больших :) Видимо, главная причина в том, что на обоих форумах уже довольно длительное время пользователи говорят об определенном «застое», оба форума требовали перемен, «свежей крови», новых идей, тем, собеседников. Мы надеемся, что такое объединение двух сообществ в одно решит эту проблему.

    Я общался на ЛФ и Острове под разными никами, мне теперь ходить на ЛФ с двумя логинами?

    У нас есть ряд технических возможностей (общие емейлы, IP-адреса и т.д.), благодаря которым мы идентифицируем такие аккаунты и они уже совсем скоро будут объединены в один. Например аккаунт Чалдон с Острова будет объединен с аккаунтом Chaldon на ЛФ. Ведь мы знаем, что это один человек. Все сообщения от Чалдон станут сообщениями Chaldon. И так будет с каждым :)

    Вы также можете напрямую обратиться к администрации, указав ваш ник на Острове и мы объединим оба ваши аккаунта.

    Я общался на ЛФ и Острове под одинаковыми никами. У меня теперь два одинаковых аккаунта?


    Нет. Те аккаунты с ОФ, у которых такой же ник, как на ЛФ, перенесены сюда с приставкой «ostrov_». То есть, если, скажем, Ваш ник на ЛФ и на Острове «Nevermind», то ваш аккаунт с Острова перенесен с ником «ostrov_ Nevermind». Уже в ближайшее время мы «склеим» такие аккаунты. Конечно же, при условии, что мы будем уверены, что Nevermind и ostrov_ Nevermind - это один человек.

    Мой ник на Острове оказался точно таким же, как уже существует на ЛФ, тоесть оказался занятым. Но я не имею отношения к одноименному аккаунту с ЛФ. Что делать? Я теперь буду всегда с приставкой ostrov_?

    Обратитесь к администрации и мы обязательно что-нибудь придумаем.

    Кто теперь здесь главный?

    Администраторами являются MARTINI и Пупер (duncan на Острове). Модераторы пока не назначены. Обо всех кадровых решениях общественность сможет вскоре узнать из форумных новостей.

    Мне так нравились некоторые функции, которые были на Острове и которых нет на ЛФ ...

    Главной задачей для нас было как можно быстрее открыть форум для общения. В ближайшие дни мы будем работать над тем, чтобы адаптация «островитян» прошла как можно безболезненнее. На Острове действительно был функционал, который будет уместен здесь. Скажем, блоги (дневники) уже переехали на ЛФК. Также можно выбрать себе островной стиль форума. Также, наши российские и польские посетители могут выбрать себе русский и польский язык интерфейса. Следите за изменениями и новостями в этой теме. Просим сообщать про все глюки и неполадки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Это дело надо взбрызнуть.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 16 жов 2012
    • Подобається Подобається x 1
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Dzeko,
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Слезами. Я уже плачу. :cry::cry::cry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    навіщо такі жахливі кольори стали
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А чого плакати? Навпаки, тішитися треба:) Ласкаво просимо!

    о_О Де саме? в мене ніби все ок, улюблені молочно - коричневі ЛФівські тони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я насправді не знав шо є такий форум "Острів". Це з Донецька, чи шо?

    Несіть ще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    уточніть, що не так з кольорами?

    для початку перевірте, який у вас увімкнений стиль (у лівому нижньому кутку)

    ---------- Додано в 16:06 ---------- Попередній допис був написаний в 16:05 ----------

    це з Одеси, Львова і ще всяких цікавих місць :)
     
  10. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Вони в мене раптом змінилися на біло-блакитні
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це з Одеси, Львова і ще всяких цікавих місць :)
     
  12. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Чем? Мне очень нравился Островфорум прежде всего своей независимостью от определенного города. Он был сам по себе. Он был не львовский, не донецкий, не одесский и не ещё какой-то. Его не давил ни один "местный" колорит. И это было круто.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    ДЗеко по-російськи заговорив. Що ви тут намутили?!!
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Варто оце зробити

    Біло - блакитні будуть, якщо вибраний Ostrov style. Просто змініть на інший стиль
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То в вас одеська тема, поставте на дефолт.
     
  16. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Я колись давно заходив на Остров один раз. Може то був не Остров, але здається Остров. В мене питаннє. Це той москальський форум? Там по-російськи всі писали, так?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :))) То вилізло приховане Дзекове я..
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Ха! А вы привыкайте теперь! На Острове я с удовольствием говорила на русском и украинском, но тут пожалуй я выберу один язык. :preved::mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    А, нє... Одбой, то є Дзеко... Старий Дзеко.

    ---------- Додано в 16:14 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

    Ага :)))
    Матимем на увазі
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Особливо в п'ятницю.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)