Лежить людина на вулиці. Що ви робите?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем MARTINI, 3 вер 2015.

?

Ваші дії

  1. Пройшов повз

    15,8%
  2. Викликав швидку/поліцію

    63,2%
  3. Відвів додому

    10,5%
  4. Ніколи такого не бачив

    10,5%
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Йдете ви містом і бачите на тротуарі чи на газоні лежить чоловік. Всі мабуть таке бачили. А що ви зробили в такому випадку?
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Викликала швидку. Одного разу йшла з роботи і якраз на моєму шляху виник міні-натовп. Я підійшла ближче і побачила, що лежить чоловік практично без ознак життя. Я не знаю, як довго ті люди стояли біля нього і про що говорили. але тільки я підійшла, то одна жіночка відразу до мене "О, ти молода, викликай швидку і чекай приїзду, бо я мушу йти". Після мого дзвінка і слів "швидка вже їде" мужик зарухався, ледве піднявся на ноги, обматюкав мене, що ніякої швидкої йому не треба і нетвердою ходою, обдаючи людей стійким ароматом перегару, пішов геть.
     
    • Смішно Смішно x 5
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    коли ще не було мобільних ,біля кінотеатру" Довженка" на Сихові годин 10 ранку ,стікав кров"ю мужик. Міський телефон аж біля ТЦ" Іскра" був. Покричав я до людей ,що вішали білизну на бальконі.Приїхала швидка. Пішов далі до "Іскри",зателефонував в мєнтовку ,так як приблизно бачив фацетів ,що нанесли потерпілому травму. Мєнтовка відмовилась приймати "сигнал" без персональних даних.Послав ментів на хер.Вернувся назад,лікарі ще копирсались біля бідолаги.Зібрався натовп зівак.В натовпі зловмисники вишукували свідків... Опісля в житті такі трафунки не траплялись,але науку отримав...певне обійду десятою дорогою...
     
  4. Hase

    Hase зайчик

    Надати першу допомогу. Спочатку подивитися, чи людина при собі, чи ні, подивитися, чи дихає, якщо потрібно робити масаж серця, штyчне дихання. Відповідно і подзвонити у швидку (краще, щоб хтось це робит паралельно).
     
  5. prius

    prius Well-Known Member

    image.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В 90% випадків хлоп налитий і нєфіг його зачіпати...Раз одного витягнув з сугроба, посадив в машину, завіз до дому, і кажу родичам шоб забрали чорта, в вони кажуть "член з ним, кинь його під пліт, проспиться сам прийде" :dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Сувора реальність совкової буденності.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    1) обшук кишень не предмет чогось цінного ( жарт :)
    якщо смердить алкоголем - залишаємо , якщо нема морозу, якщо є мороз 102
    зазвичай тільки бухих бачив
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А якшо бухий лежить і всі отак подумають, проспиться - сам встане. А він візьме і не встане, вмре від інтоксикації. А то чийсь родич чи друг. А може тако десь ваш родич чи друг валяється під парканом?
     
  10. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Так було з моїм співробітником,:sad:стало зле із серцем, сів під муром, мабуть вже не міг покликати на допомогу, так і сидячи вмер. Казали лікарі, якби надали вчасно допомогу - жив би.
    Я коли бачу лежачу чи сидячу людину на траві, лавочці.., то стараюся оприділити чи людина не "в стельку" п"яна.
     
    Останнє редагування: 6 вер 2015
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    було..
    всі йшли мимо...
    а я йшов на роботу по Саксаганського десь біля 7,40 ранку
    лежить дядько років під 60
    всі йдуть мимо і бормочуть шось на зразок -"ше корова води не пила.."
    я нахилився над ним, дихає, запаху перегару нема, я на телефон, приїхала швидка, карочє, інфаркт дядька по дорозі вхопив...
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    зазвичай таким і родичі не раді, бо втомились його тягати з під парканів
    Людина сама вибирає свій шлях, або виконує іспити для душі... :pardon:
    Кожного дня йдучи до роботи бачу брудних, опухлих, які проводять ревізію на смітниках. Часто відразу там же і їдять, прямо з баків.
    Спочатку дуже мене все те бентежило, а потім дійшло, що коли душу помістили в те тіло, то вона повинна пройти саме такий іспит.
    Усі ми, кожен із нас проходить той іспит, але кожен свій особистий, на своєму рівні
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    І мені колись було. Йшла риночком, що вже закривавсь і побачила жінку, що лежала прямо посеред дороги. Стала намагатись їй допомогти. Та підійшов охоронець ринку, сказав що вона щойно набралась у ганделику, нашмагав їй по обличчі, вона прокинулась і почала матюкатись
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я раз на окружній зупинився, бо біля дороги лежав чоловік. Був приморозок. Я запитав, чи йому погано. Він, відірвавши голову від дороги, сказав, сказав, щоб я не вмішувався в його внутрішні справи.:rock: Я й не вмішувався, поїхав. Єдине, що відчув, що він був пяний.
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Я так розумію, коли відповісти нічого, то хоч дулі покрутити :)))

    @MARTINI, припускаю, що та думка нова для Вас, припускаю, що це тому, що Ви справи близько не мали з людьми із "дна". То так?
    А Ви пробували колись допомагати таким людям? Допомагати не одноразово давши копійчужку, не знаючи що далі відбуватиметься, а по-справжньому?
    Спробуйте. Візьміть якогось бідолагу і дайте йому все, що за Вашим розумінням потрібно людині для щасливого буття. Навчіть його працювати, навіть влаштуйте на роботу. І подивіться, що відбуватиметься через деякий час. Можу побитись з Вами об заклад, що він усього того позбудеться і знову буде пити і жебракувати.

    Ще кажуть, що п'яних сам Бог оберігає. Щось таки є в цьому ствердженні, бо багато ситуацій, в яких твереза людина не вижила б, а п'яному хоч би хни.

    У свекрухи рідний брат в якусь мить, коли було йому років 30, почав дуже пити. Пропив усе що в хаті, доходило навіть до того, що крав з каструлі шмат м'яса, який дружина варила на борщ й його пропивав.
    Через кілька років не витримали і пішли від нього дружина з донькою. Лікарі сказали, що більш ніж пів року він не протягне. Та він продовжував сам жити і пити. А через 20 років помер у власній кімнаті, впавши і розбивши голову о меблі. Що цікаво - те трапилось коли він ще був тверезий (якщо так можна сказати після стількох років алкоголізму) :pardon:

    Ще приклад із життя. Моя однокласниця вийшла заміж, дуже рано, за хлопця, який, як виявилось, не міг не пити. Вона скаржилась, що вже не зна що й робити. Все від нього заховали, чим можна було напитись, а він міг піти вранці в туалет (вони живуть в будинку у селі, де туалет на вулиці), а повернутись звідти вже п'яним.
    Їй така поведінка не була новою, бо сама була з багатодітної родини, де батько тільки інколи приходив додому в перервах між ув'язненнями і в тих перервах завжди був п'яний. Брати її тільки деякі були від батька, інші невідомо від кого. Та й брати, коли повиростали, теж почали ходити у в'язницю, а по поверненні пили і лупцювали матір.... ось така собі родина
    Однокласниця кохає свого чоловіка, а ще дуже вірить у Бога. От і молилась, кілька років молилась. Коли вже син був у середніх класах, чоловік її як стрепенувсь, пішов сам, закодувався і почав жити тверезо. В нього руки золоті, він талановитий автослюсар, то ж швидко почали грошики збиратись.
    Вона покинула робити (освіти, окрім школи не придбала, тому брали тільки на важку роботу), та почала господарювати вдома.
    Нині живуть досить гарно, відносно того що було раніш, придбали авто, гарно їдять і вдягаються.

    Кожен, напевно, зробить свої висновки з тих історій. Та ті, що під парканами валяються - не дарма там опинились
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Вчення Дарвіна , про еволюцію і виживання найкращих. Природнє регулювання чисельності придурків :) . Серед моїх кровних родичів немає таких щоб напились настільки , або не викликали попередньо таксі
     
  17. Marii

    Marii миється в бані

    Викличу швидку. Потім знайду її телефон і подзвоню її рідним .
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    ...і покладу її телефон собі в кишеню.)
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    совок у вас не вийшов...:)))
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Серед нас, Миху, воров, всьо должно бить по чєсному.
     
а де твій аватар? :)