Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлюбів, Аборти

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Mafija, 4 бер 2007.

  1. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Во первых, являясь гражданином России категорически не согласен с азиатским менталитетом русских. Даже россиян не отнес бы к азиатской ментальности по большей части.
    Россия все же европейская страна, но со своими определенными особенностями. Ошибочно его называют определенный путь развития.


    1) Легалізація наркоманії - категорически против! Ужесточить наказание распространителям.
    2) Гомосексуальні шлюби - категорически против!
    3) Легалізація проституції - за! Уж лучше контролировать ее, чтобы дома терпимости платили налоги. Проституцию не искоренить никогда!!! Пока есть мужчины на свете секс будет существовать всегда!
    4) Евтаназія - Против! Человек не дает никому жизнь, не ему ее и отбирать. Автоназия это убийство!
    5) Заборона абортів - за. Аборт - це вбивство.
    6) Уроки християнства в школах - за! А также уроки мусульманской, иудейской и др. мировых религий.
    7) Полігамія - против! У нас не Восток, чтобы гаремы содержать.
     
  2. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Та засобів є достатньо. Починаючи від штрафів і закінчуючи тюрмою. Покарання як і за будь-які злочини.
    Вам, як представнику мафії (очевидно?), а також багатьом іншим хочу пояснити, що проституція зявляється не тоді коли дівчата комусь дають (це їх природнє право), а тоді коли хтось (сутенер) наживається на тому, що дівчата дають. От тоді є проституція. І з цим явищем потрібно боротися як і з іншою злочинністю.
    Далі по тексту:
    1) легкі наркотики - початок шляху до важких наркотиків. Вони повинні бути заборонені.
    2) якщо жінка/чоловік відчуває себе чоловіком/жінкою, або динозавром, чи ще кимось, то їй потрібно лікуватися (індивідуально), а не парити мозги всьому суспільству своїми збоченнями.
    3) Про аборти тут в розділі "Здоровя" є окрема тема - там все грунтовно розписано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    А що, раніше цього не було? :) Все одно це не можливо. Єдине, чого можна добитися - так це загнати повій у глухе підпілля.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    yes, sir
     
  5. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    так там не лікують....возять тих, кому до вмирання, мєм.
     
  6. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Кеп, госпіс - то не лікарня, там нікого не лікують. В госпісі пацієнтами є смертельно хворі люди, персонал госпісу знімає їхні страждання знеболювальними і кваліфіковано доглядає за ними. Це велике полегшення для хворих і для родичів.

    І я за полігамію, чоловіків буду мати стільки, скільки мене зможуть утримувати. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Може й так, Марія...
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Маріє, це називається ПОЛІАНДРІЯ! :):):)
     
  9. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Ну тоді я за поліандрію.:) А полігамії не треба, бо багато чоловіків зможуть одну жінку утримати, а один чоловік багато жінок фінансово утримати не зможе, принаймні зараз в Україні. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Оце правильно! Тільки за статистикою в Україні 56/44% жінки/чоловіки відповідно. Бажаю Вам успіху і щастя у родинному житті.
     
  11. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Ну це дивлячись який чоловік. Багато ж є таких, які утримують і дружину і коханок.
     
  12. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Добре, хоча в Росії є багато різних народів і дійсно важко визначити хто куди належить. Але ще раз наголошую, що азійський менталітет це зовсім не погано. Наприклад саме в Азії збереглись закони гостинності, поваги до старших, традиція допомагати родичам, а не топити один одного, як це часто трапляється у нас.

    Як це "Человек не дает никому жизнь"? Ще й як дає! Тому і говоримо за аборти.

    Мудро і справедливо, всі релігії мають бути рівними в правах. І хай кожен обере собі ту, яка йому довподоб, або не сповідує жодної.

    Але у нас немало мігрантів, також є Крим зі своїми відмінностями.
     
  13. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Продивлявся тему Міха Аборти, вибачаюся, що частково її повторив, але тут я маю на увазі юридичний контекст. Далі про аборти пропоную перейти до відповідного розділу у темі Здоров"я і продовжити дискусію там.

    А тут я хотів би з"ясувати
    ваше ставлення до використання абортивного матеріалу,
    яке мене цікавить зеачно більше.

    Що краще:
    - викинути на смітник
    чи
    - використати з користю для людей?
    Ембріональні стволові клітини - дуже цінний матеріал.
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    В Техасі теж таке співвідношення?
     
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Да здравствует Техас !,штат непуганных холостяков!
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    А коли гроші(зарплату чоловіка під касою заводу)не бере ,то значить чесна давалка,невже такі ще існують?
     
  17. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    По-перше, на на "смітник" викинути, а захоронити в біотермічну яму.
    По-друге. Звісно, все що можливо використати з користю, необхідно використати.
    По-третє. Усе, що не може бути використане з користю - у біотермічну яму.
     
  18. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Правильно поправили, але фактично - це те саме. Я просто додав емоційний відтінок.
     
  19. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Та раніше було все те ж, що є зараз: крадіжки, вбивства, і т.д.
    Але завжди існували правоохоронні органи які регулярно зменшували кількість всього цього лайна. За що їм і гроші платять.
    Проституція (як кримінальний бізнес) є злочином, саме тому проти неї потрібно боротися. Не потрібно путати проституцію (кримінальний бізнес) з роспущеністю жінок/чоловіків, оскільки це просто аморальне явище. Хоча, слід сказати, що були країни і часи коли і за розпустну поведінку (подружню зраду) передбачалася кримінальна відповідальність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Правильно! Проституція зараз - кримінальний бізнес. А якщо держава матиме монополію на цей бізнес? Ви уявляєте які надходження підуть до бюджету?
    Я не бачу у проституції ознак злочину, якщо вона за згодою дівчини і замовника.
    Легалізуючи це можна:
    - зменшити кількість випадків захворювань, що передаються статевим шляхом,
    - фактично створити нові робочі місця,
    - локалізувати у певних районах, наприклад на околицях міста,
    - не буде сутинерів, які наживаються на бідних дівчатах, повія матиме соціальний захист.

    А проституцію поза будинками розпусти - переслідувати.

    Як вам такий законопроект?:)
    Чекаю на ваші поправки.
     
а де твій аватар? :)