Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлюбів, Аборти

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Mafija, 4 бер 2007.

  1. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Угу, наркотики вживають 99 % молоді, і тільки я не знаю де їх придбати, кожний 4 з венеричними хворобами, і при цьому ми сама твереза нація в світі ?
    Пьють потрохи в обід, а в основному після роботи і на вихідних, причому масово.

    http://www.33channel.vinnitsa.com/2006/r06-18-13.php
    На кожного жителя України, включаючи дітей, вагітних, старих, припадає близько 25 мл чистого алкоголю на добу, а якщо виключити дітей і непитущих, то ця цифра збільшиться вдвічі. Досить сказати, що рівень смертності чоловіків від чинників, безпосередньо пов’язаних із «перебором» (за останнє десятиліття він виріс трохи не втричі) – на 62%, перевищує втрати у дорожньо-транспортних пригодах. Не менш красномовна статистика втрат і від випадкових отруєнь алкоголем, коли у хід ідуть низькосортні спиртні напої і сурогати.

    http://neproblema.com.ua/index.php?nma=catalog&fla=stat&cat_id=8&page=1&nums=49

    Агресивність реклами схиляє до поширення легального пияцтва. Тому неприпустимо рекламувати будь-яке бухло, яким би якісним воно не було. Горілка – не вишукане кримське вино, яке, принаймні, містить великий набір мікроелементів та інших корисних речовин. Це просто розведений у воді спирт. Препарат для зовнішнього застосування, шкідливий для внутрішнього вжитку, скільки б «вітамінів» туди не напхали рекламісти. Статистичні дані приголомшують: за останні двадцять років рівень смертності у зв'язку зі вживанням алкоголю зріс в 2,5 рази. Понад 90% дітей, які страждають психічними та фізичними розладами, - діти питущих батьків. А в результаті пияцтва одного з подружжя, родина втрачає від 40 до 70% сімейного бюджету.
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    тобто я правий, щодо епідемії.......
     
  3. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Ну для чого ж видумувати? Рєшена ця проблема вже давно. Платять такі папіки аліменти. А що ви ще хотіли?
    Я також не вважаю себе християнином, і не підкорююся церковній владі, просто вважаю аборти звичайним вбивством дітей, що є протиприродним явищем, особливо коли здійснюється батьками. Аборти розглядаються як зло всіма релігіми, окрім хіба різного роду сатанинських культів.
    Будь-який правник вам скаже, що законодавство країни є відображенням моралі народу, законодавство виросло з моралі. Коли падає суспільна мораль – розширюються рамки дозволеного в законодавстві і помякшуєються покарання за злочини.
    Законодавство повинне бути моральним.

    Людина починає розвиватися з моменту запліднення. Що тут важко визначити?

    Все це правильно, якщо ви живете сам на безлюдному острові. В іншому випадку завжди доведеться стикатися з суспільною мораллю і з інтересами інших людей.

    В суспільстві є багато явищ які не можна знищити раз і назавжди, але які потрібно постійно тримати в підпіллі, щоб вони не заважали жити нормальним людям.
    Легальні аборти також страшна річ. Хто не погоджується - мотивуйте.
    Якщо це зроблено в мусульманських країнах, то чому це неможливо зробити в нас? Ми що тупіші?
    Соловей! :D
    Якщо держава слабка (як у нас), то це просто неможливо, бо ніякого контролю в такій державі немає. А якщо держава сильна, то їй це не потрібно, бо вона проблему наркоманії вирішує репресіями проти наркоторговців.
    Саме так. Я вже тут писав, що така держава – це упир, який пє кров свого народу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    ні, це просто як іллюстрація вашої вибірковості в підборі аргументів на свою користь :p
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю



    А я вважаю, що з моменту народження.

    Ми то якраз і набагато мудріші, бо не зробили цього і не зробимо.
    Заборонили палити в публічних місцях. Підіть на стадіон, там половина міліції з цигарками!
    Заборонити горілку - в нас кожен другий знає принцип дії самогонного апарату. Ми ж це вже проходили.
    Просто наш народ може гуртом забити на закони, що не подобаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    В помилковості вашого переконання можна переконатися за допомогою УЗД, яке неодноразово роблять вагітним жінкам. Там добре добре видно, що людина зявляється не в момент народження, а трохи раніше.
    Та ні, проблема в тому, що у нас немає влади яка б здатна була здійснювати внутрішню політику на користь народу.
    Конструкцію самогонного апарата здатні освоїти навіть зулуси. Питання ж не в технологіях, а в органзації суспільного життя.
     
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    До чого тут заборона, палили і до заборони. А те що палять міліціонери і ігнорують те, за виконанням чого мали б слідкувати зайвий раз свідчить що до Європи нам ще ой як далеко.
     
  8. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Насчет курева не знаю, а насчет запрета на аборты, то ТОЧНО ЗНАЮ, что это и есть то самое преступление от которого гибнут взрослые не зародыши, а именно ЛЮДИ.. Достаточно было опыта запретов сразу после войны... Не зря в той же Европе те запреты отменяют...
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    +1
    цілком з вами згоден....
    ми тут сперечаємося для того, щоб довести свою правоту, щоб висвітлити свою думку....
    я за:
    — легалізовану проституцію....
    — жорсткий контроль за абортами та наркотиками...
    нее визначився:
    — гомосексуалісти та лесбійки, вважаю, що легалізація зможе показати їхню справжню, а не приховану кількість.... але чіткої думки щодо цього не маю...
    — євтаназія — це вбивство?... а підтримувати життя у тіла, яке розкладається це що?...

    пс. але!.. жорсткий контроль не означає заборону....
     
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Це інше питання, і я згідна з тим що людина має право наперед визначати які реанімаційні заходи можна застосовувати щодо неї і у яких випадках. Але ж євтаназія це далеко не завжди відключення від апарату штучної вентиляції легень і т.п., дуже часто євтаназії прагуть люди, які бояться болі при певних хворобах.

    Наразі було б не погано якщо б виконувалось те законодавство щодо наркотиків яке вже є. А тоді вже можна говорити про якісь зміни.
     
  11. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Пупере, легалізація будь-чго з перечисленого негайно призведе до розповсюдження цих явищ, якщо не зупинити, наприклад, „голубу чуму” сьогодні, завтра стане пізно, на Заході вони вже диктують свою волю суспільству, вони при владі. А гомосексуалізм – це заразна хвороба, і ці хворі небезпечні – вони намагаються заразити якомога більше людей. Генетична схильність до содомії не доведена. Легалізація тільки сприятиме різкому збільшенню кількості цих хворих.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    [​IMG]
    я тільки висловив свою думку щодо того, що буде якщо легалізувати....
     
  13. Mafija

    Mafija Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Та ні, покищо не диктують. А кількість їх після легалізації не збільшилась, просто вони перестали ховатися і ми змогли побачити їх справжню кількість. В нас їх не менше, просто вони бояться про це говорити, правда не всі.
     
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    1. Як легалізація одностатевих шлюбів призведе до виявлення справжньої кількості ? вони що, зразу всі одружуватись побіжуть?
    2. Як практична користь, якщо в країні відомо кількість гомосексуалістів?
    3. В нас будуть боятись говорити про "це" ще довго, тому що ставлення суспільства переважно негативне. Зараз гомосексуалізм не є кримінально-карним діянням, спи з ким хочеш, лиш би особа була повнолітньою і по взаємній згоді, але далеко не всі афішують свої сексуальні вподобання. Так що легалізація тут ні до чого.
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    до речі, якщо людина працює, коли немає багато часу на розваги між роботами — вона не вживає наркотики, і навряд чи буде шукати еротичні розваги “на стороні”....
    інша справа, якщо багато вільного часу, якщо і не працюєш взагалі....
    тоді й справді.....
    у студентів є дуже багато вільного часу.....
    тому й “розважаються”......
    ті, що почали пиячити — не працюють.....
    щодо венеричних захворювань та абортів — це теж від надлишку вільного часу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Це не способи розважитись, дуже часто це можливість зняти стрес під перевтоми на роботі.

    Купа людей п"є на робочому місці, або після роботи, це масове явище, і що до речі страшно п"ють регулярно багато жінок. Підкреслюю - регулярно. Тобто людина не напивається, але без алкоголю немає настрою, робота не "горить". Особисто я вражена масштаби такого явища.

    Тільки що дивилась львівські новини, на Львівщині кожна 5-та жінка перериває 1-шу вагітність , це від дурості і безвідповідальності можливо, але не від надлишку вільного часу.
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    я стрес знімаю пивом — і спати....
    горілкою не знімаю, бо зранку на роботу....
    тому що це не робота....
    нормальна робота вимагає напруження — тому й не вип’єш....
    дурість і безвідповідальність з’являється тоді, коли така жінка більше думає про саму себе, про розваги тощо....
    коли вона думає про майбутнє — не п’єш та розважаєшся, а працюєш.....
     
  18. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Гомосексуалістом може стати будь-який мужчина:”Анатомия мужчины (это неприятный факт, но это должны знать все) обуславливает возможность получения большего физиологического удовольствия при гомосексуальном контакте, при всей его противоестественности, чем при гетеросексуальном. И тому, кто не живет по религиозным заповедям, кто живет ради удовольствий и стремится лишь к ним одним, когда-нибудь обязательно придет в голову мысль "попробовать". А один раз попробовав и получив удовольствие, человек без нравственных тормозов не сможет променять его на менее сильное.Все, чего добиваются гомосексуалисты - это максимально упростить "пробу"(В.Анисимов). Гомосексуалізм, алкоголізм, наркоманія – це хвороби з однієї групи, просто алкоголіки не проводять своїх парадів(а може я помиляюсь). Мерами Берліна і Парижу є підараси, вони при владі і при грошах, мають вплив, без сумніву, вони будуть підтримувати і українських підарасів, просувати їх у владу. Щодо евтаназії, то наскільки я знаю, є активна евтаназія, коли вбивають невиліковно хвору людину, і пасивна, коли перестають надавати допомогу людині, яка практично є трупом, підключена до різних реанімаційних апаратів. Дискутувати, на мій погляд, можна тільки про пасивну евтаназію.
     
  19. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    мій чоловік знімає шоколадом , ну але ж не всі так роблять :р

    Тю, всі різні, я наприклад після бокалу вина вже працювати не можу, але постійно спостерігаю в інших протилежну картину. Зранку приходять злі і недобрі, поки по 50 гр. не хряпнуть- говорити не можливо з людиною. Як тільки вип"ють - починається робота. Протягом дня пару раз так "освіжаються" і не п"яніють. Це називається залежність. Люди не старі і всі з вищою освітою, з сім"ями. Таке "споєнне" ядро є практично в кожному колективі (можливо за рідкими вийнятками).



    Це в теорії, а на практиці цифри вражають , "маємо те що маємо (с)"
     
  20. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Легалізація наркотиків, проституції, Дозвіл одностатевих та полігамних шлю

    Количество абортов велико не от дурости, а от банального безденежья. Все те таблетки денег стоят, которые не всегда есть... Запрет абортов богатым не грозит, это нищету вынудят размножаться, или заниматься самоабортами. Я - против!
    А пить стали все-таки гораздо меньше. Есть сразу 2 взаимоисключающие тенденции.
    1 - стало гораздо больше людей, ведущих здоровый образ жизни. Перестало быть модно выпимши.
    2 - При этом, к сожалению, увеличилось количество людей вовсе "без тормозов".. Уменьшился возраст первой, так сказать, пробы. Именно поэтому так важно и тяжко не упускать подростков, чтоб не было поздно..
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)