Лазертаг це відпочинок, спорт, ігротерапія

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем adviser, 12 чер 2010.

  1. adviser

    adviser Well-Known Member

    Три роки тому ми створили перший Лазертаг клуб на Західній Україні. До цього він був лише в Києві, Криму та на сході. Спершу ми думали, що це суто активний відпочинок. Тепер я впевнений, що це і спорт для любителів побігати та постріляти. :good:В цій темі прошу задавати питання :scratch_one-s_head:та проявляти ініціативу, розповідати свою точку зору що до проведення ігор, зміни сценаріїв бою, місць проведення і т.д. Після ознайомлення форумчан з Лазертаг – я б хотів організувати змагання у Львові. Спершу потренуємось між собою, а потім зіграємо з іншими форумчанами.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 12 чер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Так Ви розкажіть, щоб з'явилася та точка...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. adviser

    adviser Well-Known Member

    Сценарії ігор:
    Захоплення прапору
    ( 3 x 3 ) всім гравцям дається по 6 життів і 1000 патронів. Гравці діляться навпіл і займають свої позиції біля умовних баз, позначених прапорцями. Ціль гри: захопити прапор противника і принести його на свою базу.
    Стінка на стінку
    (3 x 3) всім гравцям дається по 6 життів і 1000 патронів. Гравці діляться навпіл і займають початкові позиції. Ціль гри: знищити всі сили ворога за 15 хв. Виграє команда в якої залишився хоч би один гравець.

    Захоплення висоти / бази
    (2 x 3), або (2 x 4) - двоє гравців займають вигідні позиції на висоті чи базі. Решту мають завдання її захопити. Ціль оборони : відбити атаку противника і протриматися 15 хв. Ціль захвату : захопити висоту / базу.

    Повна ліквідація
    команд не має, кожен сам за себе. Ціль гри : знищити всіх і залишитися живим на протязі 15 хв.
     
  4. Peri

    Peri Well-Known Member

    adviser,розкажіть про Вашу особисту участь у цій грі?(можна з фото:)
    Переглянула відео,там конкретне оснащення.:cowboy:Ви теж використовуєте такі сучасні **ігрові автомати**?
    Які обмеження до участі у грі?

    Дякую.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Якщо це спорт, то чому не в розділі "Спорт"?

    Якщо це не спорт, то де відповідь на питання "Куди піти"?
     
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Лінк є ж...
    А більшого (чомусь) нима.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    О, так... Лінк на свій сайт - то в нашій справі головне :)
     
  8. adviser

    adviser Well-Known Member

    Для тих, хто веде спортивний спосіб життя та хоче активно відпочити, посміятись та позмагатись ми надаємо таку можливість. Поки що добре підходить Винниківський ліс. (по дорозі на Винники, навпроти дороги на озеро, на ліво дерев’яна брамка, площадка для машин)Там завжди сухо, навіть в дощ. Гарний чистий ліс, грубі дерева, гориста місцевість - просто супер!:good:Якщо в когось є на приміті подібні місця, то кажіть, або покажіть на фото.
    Напевно в розділі "спорт" більше спортсменів, а гра Лазертаг підходить і не спортсменам також. Тим більше ми пропогандуємо здоровий спосіб життя. Замість літроболу краще погасити накопичений негатив, та вихлиснути назовні через Лазертаг або ще якісь рухливі ігри.

    ---------- Додано в 16:41 ---------- Попередній допис був написаний в 16:24 ----------

    - Власне я і є організатором відпочинку, змагань та акцій. Останній раз ми приймали участь у Львові у екологічній акції "День Землі". Тим, хто допомагав в прибиранні парку відпочинку та волонтерам ми безкоштовно надавали можливість пограти в Лазертаг.
    - Що стосується оснащення то воно набагато дорожче від пейнтбольного, та зато для учасників гри Лазертаг в кілька раз дешевше ніж пейнтбол (плюс в пейнтболі такий, що видно куди летить кулька).
    - Обмежень у грі немає. Вікова категорія від 10-12 років і до старості. Граємо незалежно від політичних, релігійних уподобань. Стать ролі не грає, дівчата чи жінки не поступаються чоловікам.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну давайте вже розказуйте, шо то таке той лазертаг? :)

    Пейнтбол зрозуміло - захляпало фарбою, значить вбитий, вибуваєш. А тут шо? Кричать "піф-паф, я тебе вбив!" ? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тю...
    Електроніка ж... :)
    зброя блокується і все.

    ЗІ: колись у нічному клюбі в ТАКе бавився з малолєтками. у закритому приміщенні і в лабіринті.
    Сідаєш у апендиксі і спокійненько валиш народ, що літає. Або язик на плече, і бігом льотати.
    - літрів 10 поту
    + не скажу, кіко пива
     
  11. adviser

    adviser Well-Known Member

    В багатьох країнах Лазертаг використовується для тренувань загонів спецпризначення , морської піхоти, десанту.
    Лазертаг - це імітація бойових дій з використанням зброї з інфрачервоним імпульсом ( датчики не шкідливі для здоров'я людини). Принцип дії дуже простий: сьогодні в кожній сім*ї є телевізор з пультом дистанційного керування , кожен день ви відпрацьовуєте прийоми Лазертага - "цілитеся" пультом в приймач телевізора і влучаєте в ціль. При влученні телевізор перемикає канали чи збільшує звук і т.д. Отже Лазертаг - це стрільба лазарем по мішенях, де при влученні спрацьовує вібросигналізатор та звуковий сигналізатор. Це не комп'ютерна гра , це реальна гра з реальними людьми.
    Характеристики устаткування:
    - автомат масою 2 кг.; в комплекті пов'язка на голову з двома датчиками; - кут ураження 360 градусів; на протязі 15 хв. дається 6 життів та 1000 патронів.
    - Приємна опція - автоматичне додавання життя кожну хвилину (регенерація).
    Лазертаг має безліч переваг:
    - Гра проходить без болісних відчуттів;
    - Точна індикація попадання;
    - Велика дальність влучення (до200 метрів) робить гру максимально наближеною до реальних бойових дій;
    - Гра не потребує спеціального полігону, грати можна будь-де, міняється лише стратегія;
    - Інформація для жінок - година гри в Лазертаг і Ви схудли на 0,5 кг;:good:

    ---------- Додано в 22:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:56 ----------

    Це ви грали в аренний Лазертаг. В нього плюс в тому, що в великий дощ можна грати, бо в приміщенні. А мінус, так як ви кажете - засів в закаулочку та відстрілюєш потихеньку противника. Бо тебе не оточать і не вб’ють. На ігровому полі незмінюють перешкоди і мала територія.
    У нас аренний Лазертаг- в зливу не пограєш, як за комір лиє. А решту все супер: територія 200 метрів в довжину і більше. Часто міняємо місце дислокації для цікавості. Деколи граємо на території клієнта.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. kontra

    kontra Well-Known Member

    Как по мне лучше пейнтбол или страйкбол. На лазере можно в рембо поиграть и не бояться высунуться.
    Касательно того же пейнтбола, то здесь веселее тем, что думать и не делать глупостей подстегивает синяки за допущенные ошибки.
    А по лазеру играет роль расстояние.
     
  13. adviser

    adviser Well-Known Member

    Та власне, що ми хотіли спершу організувати пейнтбол, бо в два рази дешевше устаткування. Та потім в Києві пізньою осінню зіграли в пейнтбол. Шарики в морозець були тверді, а вже вдома побачили десяток синців від шариків. Та це не основна причина, що ми вибрали Лазертаг. Слідуюча причина, що для гравців Лазертаг за годину платить 50 грн. за безліч патронів, а в пейнтболі 40 грн. за 100 кульок та 50 грн. за прокат устаткування.
    Та це ще не основна причина, чому ми вибрали Лазертаг. При Лазертаг йде викид накопиченого негативу та заряд адреналіну. А в пейнтболі при розбиванні червоних та рожевих кульок йде асоціація, що це кров. І це все на підсвідомому рівні, ви цього можете не помітити. А як це вплине на дітей - хіба робили якісь досліди, як це вплине і на кого.:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. kontra

    kontra Well-Known Member

    Угу, помню мы точку меняли и на засаду вышли... После этого дома меня чуток не узнали был сплошной гематомой))) Вражеская команда тогда по наши души половиной пошла))) От того и весело, не охота вдаваться в эксперименты, под пули тоже никакого желания лезть нет, ибо больно будет.
    Касательно лазера в плюсах вижу безболезненность, хотя её же и в минусы ставлю.
    Также детей можно погонять, расстояние роль играет, но вот страха лезть грудью на амбразуру нет, от того теряется элемент реализма.
    ЗЫ: Я вот "дружка" одного на пейнтбол взял, морду ему бить не хотел, провинился, но вот разрядку на нем устроил капитальную)))

    ---------- Додано в 01:07 ---------- Попередній допис був написаний в 01:05 ----------

    Крови и в компьютерных играх много и по телику, так что не думаю о плохих последствиях
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. adviser

    adviser Well-Known Member

    Є такий сценарій в нас "Убей шефа!" Це коли , так як ви кажете, хочеться "отблагодарить за всё хорошее" - ось тоді шефу дається шість життів, а всім решту(вони всі проти :good:нього) по два життя. От тоді можна відтягнутися по повній.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. leowolf

    leowolf New Member

    Аdviser, давай організуємо для форумчан показові бої. Хто повоює, хто повболіває, але відпочинуть всі:) Як кажуть, краще один раз побачити...=) Я виставлю 10 стволів: 4шт АКС-74У, 4шт МР-514 і 2шт МР-514 з оптичними прицілами. Ти виставиш свої стволи.
    Формат - форумчани Львівського форуму з родинами.
    Комерційних клієнтів не допускаємо. Клубників та друзів можемо взяти лише в разі дозволу громади.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. adviser

    adviser Well-Known Member

    Послухай, брате! Коли я створив тему на Центрику, народ почав цікавитись Лазертагом. Потім приходиш ти і починаєш порушувати всі можливі правила. В результаті видалили десяток повідомлень вашої перепалки з форумчанами, я по незрозумілій причині не можу ввійти на Центрик, система не пускає. Хоча я звик до форумчан - я туди не заходжу і залишив це тобі. Ти після того там ні разу не з’являвся, розкажи там народу, що ти хочеш. Чому ти їх кинув?
    P.S.
    Цей форум lvivport мені подобається, бо тут немає хамства, люди цікавляться не тільки політикою та не відносяться упереджено до деяких форумчан. (На центрику Онаній з’їдає всіх, хто йому не подобається, особливо дівчат)
    Тепер я звик до lvivport, мені тут затишно, привітна компанія. Я попросив дозволу Адміна створити цю тему, а модера допомогти в редагуванні.
    В першому пості висловив свої майбутні плани про гру серед форумчан. Тут з’являєшся ти і висловлюєш "свої" ідеї з першого поста цієї теми. Дивуюсь, як ти ще й тут телефонів не понаписував. Вибач за відвертість, я б не хотів, щоб ти і тут залишив людей і свої ідеї, так, як на Центрику.
    P.S.
    Протренуєтесь з учасниками іншого форуму (їх багато) , а тоді влаштуємо дружні змагання Лазертаг між різними форумчанами. Я впевнений - Львівпортівці переможуть. :good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. leowolf

    leowolf New Member

    adviser, ти мене повеселив:mocking:.
    До твого відома, я на декількох форумах створив теми про лазертаг з ссилками і телефонами не через те, що хотів порушувати правила, а по банальній необізнаності правил поведінки на них... До цього не доводилось спілкуватись з людьми за посередництвом форумів - все більше наживо виходило. Я і тут порушив правила по тій же причині, за що вибачився перед адмінами, а тему мою було скрито:).
    Щодо, цитую тебе,: " В результаті видалили десяток повідомлень вашої перепалки з форумчанами, я по незрозумілій причині не можу ввійти на Центрик, система не пускає" - ти надто перебільшуєш, однак кожен має свою думку:).
    Ми захоплені однією справою, тому жити повинні "в любові та взаєморозумінні". В знак примирення можу тобі обіцяти більше не відписуватись в цьому топі, допоки ти не захочеш.

    Приємного спілкування і удачі!
     
  19. adviser

    adviser Well-Known Member

    Дякую за порозуміння! Люблю працювати з діловими людьми! Перемог вам та позитивного адреналіну у грі Лазертаг! :good:
     
  20. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    ну тоді вже "Вбий улюбленого модератора ;)"
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)