Лазерний принтер

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Nemo, 26 лип 2009.

  1. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    До старого струменевого Canon картриджі вже проблема (BC-02). Час переходити на лазерну друкарку. Canon 3010 провалилися (жаль 2900 вже немає на полицях), доведеться щось підбирати із Xerox...
    Може хто підкаже де у Львові хороший вибір і ціни (якісь гуртівні...)?
    Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ну Ксерокс.... я б не брав... Тре шукати між канун, НР....
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ну що ви, Миху..?
    Людина стільки часу прожила з ВС-2. Тут креативні марки рулять.
    Нє?
     
  4. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    А що шукати? Чудовий Canon 2900 вже не купити. 3010 - подивіться в мережі відгуки, там катастрофа. HP після серії 1010-1020 (драйвери, кабелі, зависання) - можна брати лише під дулом ревОльвера... Їх 1005 - аналог 3010... От що лишається? Самсунги чіповані... Окі, Брозери - обслуговувати проблема... Я розумію, що Ксерокс аналог Самсунгів, але що робити? Чекати поки Canon спам'ятається і випустить наступну - з нормальним картриджем - модель?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    У мене теж стоїть питання принтера,який купити для дому.Інколи треба.Був струйний.Вийшла з ладу пластмсова механіка.Хочеться лазерний ч/б, але ціни кусаються. І не знаю який брати щоб був надійний і дешевий в експлуатації.Порадьте хтось.Дякую.
     
  6. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Аналогічна ситуація. Трохи невдалий момент для купівлі - хороші кенони зникли, та й долар підскочив...
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Я Вам ТАК скажу:
    першого купив НР. 400? вже й не помню. Досі в Києві строчить.
    мав (колись) Кенона. коли ціни на ВС-2 стали придуркуватими - вчасно здихався.
    Купив НР 5550, років 4 вірою і правдою. як танк.
    От і думайте...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Nemo

    Nemo Well-Known Member

    Е-е... 4 роки... Тоді до хати лазерну друкарку брати було... гламурно :) Тепер інші моделі, інші ціни. А от BC-2 і я здихаюся. Вже маю клієнта. Але треба щось на заміну - бажано бюджетне :)
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    5550 - струменевий.
    А лазер взяв зараз. Від НР.
    Задовольняє. Глюків нима.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гм... Левандівко, на відмініну від фотоапаратів, у нас з прінтерами було одинакове дєтство....:haha:

    маю НР 5550, але друкую рідко... взагалі у мене ще крім того цілий цвинтар принтерів.... Питання, на НР 5550 фотки у вас виходять добре? І ще... є до нього пристрій безперевної заправки?
    Дякую.
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    ВиходиЛИ добре.
    Але дорого. В лабораторії дешевше і швидше.
     
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вот:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    головне, 13мм - стрічка, яко заправка... жовті копійки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. DarkyS

    DarkyS Member

    Саме ліпше брати або НР або Самсунг.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    самсун поганий в обслуговуванні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lysyj

    Lysyj Member

    Почитав, що самсунги не так вже і важко заправляти. Правда, треба обнуляти лічильник на самому принтері. Не знаю на чому зупинитись: Samsung ML 1640 чи Xerox Phaser 3140 ???
    Ціна приблизно однакова. По ємності картріджа і заправці Xerox виграє, але як він по надійності? Кажуть дає неприємний запах при друці? Може є кращі варіанти до 150$ ?
     
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Я думаю що Мих не лише заправку мав на увазі. З власного досвіду скажу що самсунги ми вже давно повикидали, а НР до сих пір користаєм
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lysyj

    Lysyj Member

    Та я вже теж начитався про Самсунги( , але з дешевих HP тільки Printer HP Laser Jet P1005, а про нього відгуки також не дуже.
     
  19. syavych

    syavych копач

    А шо вже навчились заправляти їх?
     
  20. Gemmy

    Gemmy New Member

    Сподіваюсь на пораду! При роздруку карти на принтері розмір її дещо змінюється (зменшується на 5 мм по довжині і десь на 3 - по ширині, тобто якось непропорційно). Для нашої роботи це суттєва похибка. Міряю лінійкою в ФШ - розміри оригіналу (потім вже міряла і в ін. програмі), а при роздруці чогось менше... При тому, що карта на лист не впритик, обрізала вже все лишнє. Грішу на принтер (а на що ж іще?) HP 1220, правда, на ін. принтері пробували - те саме
     
а де твій аватар? :)