Лазерна Епіляція,варто чи ні???

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Lvivska Kvitka, 12 чер 2014.

  1. mizolda

    mizolda миється в бані

    Це рідкість коли потрібно робити менше 6 процедур.
     
  2. mizolda

    mizolda миється в бані

    Це рідкість коли потрібно робити менше 6 процедур.
     
  3. solder

    solder New Member

    Так, зазвичай треба 8 сеансыв лазерної епіляції
    За таблицею графіків проведення сеансів процедур Лазерна епіляція Львів | центр лазерної косметології Lazer Beauty на сайті центру лазерної епіляіцї Lazer Beauty у Львові. Кількість процедур рахують від 8.
    Між 7ю та 8ю процедурами рекомендують проміжок, аж 10-12 тижнів. Це пов'язано з циклами росту волося і пробудженням "сплячих" цибулин. Всім хочеться швидких результатів, але див не буває.
    Все індивідуально, і лікар повинен попереджати и зозказувати про це пацієнту ще до початку процедур.
     
  4. Adriano Celentano

    Adriano Celentano New Member

  5. Barbara S

    Barbara S Member

    О так. я також рада, що робила. Я пройшла 8 процедур і перевала, але дуже класний ефект. Підмишки дуже швидко волосся йде.
     
  6. IrynaKozak

    IrynaKozak миється в бані

    Ходжу на лазерну епіляцію бікіні. Уже була на 8 сеансах і необхідно ще десь 6-8. Набагато більше ніж я очікувала. Рада що не почала роботи ноги. А все ще хочу на шугаринг в Шугаринг.
     
  7. Marynochka

    Marynochka New Member

    Лазерна епіляція сама по собі не шкідлива, але потрібно враховувати протипоказання до неї. Для цього я звернулася у клініку Люменіс, де пройшла повний курс. Зараз на довгий час позбулася зайвого волосся.
     
а де твій аватар? :)