Лазерна Епіляція,варто чи ні???

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Lvivska Kvitka, 12 чер 2014.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Мені звісно цікаво звідки в вас такий рейтинг та моніторинг салонів лазерної епіляції. Але і в тому рейтенгу на щасття і є салон в якому я проходжу курс лазерної епіляції, це Лазерхауз, я і не сумнівалася в тому що він справді найкращий, там дійсно хороші спеціалісти та якісно проведені процедури і звісно привабливі ціни та знижки!:yahoo:
     
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    невже все так гладко ? протипоказів нема ??? побічних дій через рік два три ?
     
  3. serdewna

    serdewna New Member

    Якщо дійсно хороший центр, то Вас лікар перед процедурою повинен проконсультувати. Коли я прийшла у свій центр, то мені по поличках все розклали і дійсно професійно відповіли на всі мої запитання. Бо до того, я такого наслухалась про лазерну епіляцію!! Що після процедур залишаються опіки, що процедури можуть викликати рак і т.п. Одним словом, це лише придумані в народі "страшилки". Головне вибрати перевірену клініку.
     
  4. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це точно,якщо послухати деякі відгуки про лазерну епіляцію,то волосся може дибки стати.Тому дійсно краще піти на консультацію і взнати всі протипокази,якщо вони у вас є.Тим паче,що у хороших косметологічних центрах консультації безкоштовні.А ті ,що платні то дійсно тільки для того щоб здерти гроші з людни.Я вважаю,якщо спеціаліст грамотно проконсультує,то це 70 % того,що людина прийде і не треба заробляти на таких дрібницях як консультація.
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ну звісно якщо в людини є ряд протипоказань для проведення лазерної епіляції, та чесна клініка та совісний спеціаліст не проведуть процедуру, аби заробити, та здерти гроші і при тому всьому зашкодити людині та її здоровю. Тому треба бути досить обережним при виборі лікаря та клініки де проводити процедуру. Моя подружка вагітна і дуже вже її закортіло провести собі епіляцію, так як я та ще одна подружка ходимо разом на процедури, бо баче який в нас результат і які ми довольні, і вона теж захотіла, але в тому центрі де ми робимо лазерну епіляцію їй відмовили, сказали щоб приходила після пологів та лактаційного періоду. Тому це все відносне, треба перш ніж щось робити зважити всі за та проти!!!
     
  6. Low

    Low Well-Known Member

    Хтось вище писав про 10 необхідних процедур - це якщо лише потрібно видаляти волосся зі щільністю шерсті) Вистачає 5-6 процедур, і притому кожна наступна робиться із більшим часовим проміжком.
     
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    ой не кажіть...в моєї мами знайома ходить на епіляцію вергньої губи і підборіддя,то в неї вже було 8 проц.а волосся все ще росте.Все це індивідуально,можливо є гормональні збої,тоді і потрібно напевно більше разів робити.Та й від лазера залежить,наскільки я знаю їх видів зараз дуже багато.;)
     
  8. sanio99

    sanio99 New Member

    Протипоказання:
    Абсолютні: (лазерну епіляцію робити не можна): онкологічні захворювання, цукровий діабет у стадії декомпенсації, індивідуальна непереносимість процедури, світле або сиве волосся.
    Відносні: (процедуру можна робити тільки проконсультувавшись з лікарем або після усунення протипоказання): вагітність, хронічні та гострі захворювання шкіри, свіжа засмага (до 2 тижнів), множинні родимки в місцях впливу лазером, варикозне розширення вен, схильність до утворення келоїдних рубців, застуда, грип, ГРВІ в активній фазі, алергія в стадії загострення, наявність опіків, саден, подряпин на оброблюваній поверхні шкіри.

    А що скажете про якусь єлос єпіляцію? хтось ходив?
     
    Останнє редагування модератором: 7 вер 2014
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    На мою думку лазерна епіляція ефективніша та менеше болюча і можна позбавитися назавжди, а от елос:nea:
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я чула про цей вид епіляції,але якщо чесно то нічого про неї не знаю..Хоча дійсно цікаво чим вона відрізняється від звичайної лазерної епіляції.Мені здається,що це все те саме,просто придумали нову назву,щоб зацікавити людей.Але сперечатися не буду,бо не пробувала.Може хто спробував поділіться своїми враженями))??
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Моя подружка тепер ходить зі мною на лазерну епіляцію, вона раніше ходила на елос то казала що болюча процедура на багато більше ніж лазерна тай не ефективна. Тому як що зараз обирати між лазерною та елос, звісно що лазерна краща та ефективніша, головне робити процедури в провірених місцях та хорошого спеціаліста, та щоб сам лазер був найсучасніший!
     
  12. novayajizn

    novayajizn New Member

    кращих варіантів мабуть поки що не існує! я спробувала - дуже сподобалося, але треба гарного майстра знайти
     
  13. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Так....ану поділіться враженнями,яку ділянку робили ??))))Чи болюча це процедура чи ні??;)
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А ви куда і до кого ходите?
     
  15. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ой дівчата,а я яка задоволена після лазерної,як слон просто:)))забула що таке станок для гоління.Шикарний результат:yahoo:

    ---------- Додано в 14:04 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

    І чого таке чудо техніки раніше не придумали??:dntknw:А ще б придумали якийсь апарат для нарощення свого волосся на голові))Всюди лиса,а на голові купа волосся)
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо, в вас волосаті ноги?
     
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну та не такі щоб дуже волосаті,але є трохи:mocking:і воно мені заваджає;)В кожного є волосся на ногах,в когось більше,в когось менше)А в деяких мужчин то взагалі шуба ціла:haha:
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    в дівок і руки волосаті, але на то вони не зважають.
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну це як в кого.А взагалі кажуть,що такі жінки дуже темпераментні;)
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Боюся подумати які темпераментні і з волосатими ногами.
     
а де твій аватар? :)