Лазерна Епіляція,варто чи ні???

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Lvivska Kvitka, 12 чер 2014.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    На сьогоднішній день час так швидко йде вперед і появляють все нові і нові методи видалення небажаного волосся.Цікаво лазерна епіляція шкідлива чи ні і чи настільки ефективна ,як про неї пишуть?Поділіться враженнями хто вже спробував на собі))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я спробувала на собі, і зовсім не шкодую, волосся вже після першої процедури стало менше на 15%, зараз проходжу курс в одній клініці косметології, там найсучасніше обладнання кваліфікований персонал, та постійно діють знижки. Результатом я задоволена, нарещі можна позбавитися небажаного волосся назавжди, а щодо шкідливості то теж пережмвала та багато дізнавалася особисто перед тим як робити процедури то сам лазер не діє на тканини шкіри чи організму в цілому, він тільки впливає на саму цибулину під дією високої світлової енергії яку випромінює лазер волося припиняє свй ріст.!:dance2:Супер щотепер небуде подразнення, гоління вічного бескінечного, а буде гарна та гладка шкіра, до відпочинку на морі встигну пройти курс.:dance2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А нашо баби вищипують брови і малюють олівцем?
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Щоб бути ще красивішими. Але виж розумієте що є такі місця де жінки нехочуть мати небажане волосся, вот і є альтернатива бути ще красивішим лазерна епіляція.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну да.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, теж постійно задаюся цим питанням. Маю знайому, яка всі брови вищипує, а на їхньому місці робить татуаж:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    волосся у дівчини має бути тільки на голові, повіках та бровах, все решта тре видаляти!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    А тоненька полосочка до розкішниці тебе не прікалує?
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    нєа
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я таке теж не розумію,це жах простоо_ОПовністю підтримую duncana:)))Але смаки у мужчин є різні і тут не попреш.:haha:От як колись Наполеон казав своїй дружині не митися до його приїзду,може і зараз такі є,які люблять природню красу,чим природа наділила,тим і пишаємося:crazy:

    ---------- Додано в 09:51 ---------- Попередній допис був написаний в 09:48 ----------

    Теж маю пару таких,слава Богу,що знайомих:facepalm:Це виглядає жахливо,невже люди себе не бачать в дзеркалі,я розумію,рівно,акуратно,але вже дуже кидається в очі))Мені кажеться свої можна гарно підщипати і підфарбувати і набагато гарніше буде:dntknw:

    ---------- Додано в 09:52 ---------- Попередній допис був написаний в 09:51 ----------

    А як це взагалі,боляче чи ні???Які відчуття??Страшнувато якось,що тебе щось там буде просвічувати....А побічні явища можуть бути?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    То страшне)))..але вони так себе бачать в цьому світі))

    ---------- Додано в 11:30 ---------- Попередній допис був написаний в 11:29 ----------

    А це ще страшніше страшного))))
     
  12. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Головне,що зараз світ не стоїть на місці і появляються різні методи позбавлення цієї краси,коли вони можливо одумаються і зрозуміють,що з собою зробили))Доречі не давно бачила фото Мадонни з небритими пахвами,не знаю що вона хотіла цим показати,думаю для них вже не модно лазерна епіляція,тепер навпаки запускають:haha:
     
  13. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Ні мені було не боляче,трохи пощипувало, в кожного особисті поннятя щодо болі. А на рахунок шкідливості то ні, тому що лазер не впливаж на організи чи внутрішні органи а тільки на цебулину, але зрештою що в наш час не є шкідливим.!!!

    ---------- Додано в 11:28 ---------- Попередній допис був написаний в 11:23 ----------

    Я теж наприклад цього не розумію, навіщо саме брови збривати та малювати, для красивої дівчини достатньо гарно вищипана форма ну і якщо треба то можна підмалювати, а робити з себе ляльку теж негарно!
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Щось таке складається враження що ніхто більше у Львові не робив лазерну епіляцію:nea:, тльки я!! Що соромно розповісти? Ніхто не ділиться враженнями та відгуками і зрештою особистим досвідом та всім решта що стосується цієї темки!!:dntknw:
     
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Дайте хтось веселці сцилку на бабські посиденьки.
     
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А що на лівівському форумі немає жінок???о_О я знаю,що є просто тут напевно переважають мужчини,і жінкам якось не зручно такі теми піднімати,чи що???Але це ж не ноу-хау,як так думаю і для жінок і для чоловіків:dntknw:
     
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Напевно і так! Але чому не зручно?:dntknw:
     
  18. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Лазерна не всім підходить, + купа грошей і неназавжди. Я вибрала епілятор (адська машинка) + гарячий віск.Там де чутлива шкіра - з лідокаїном. Боляче, але не смертельно і чистий спокій на 2-3 тижні (в кого як росте). На 1 раз краще сходити в салон.
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    порівняно з депіляцією -- лазерна хіба не назавжди? :scratch_one-s_head:
     
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Якщо пройти курс процедур то позбутися можна на завжди, тим більше що технології йдуть в перед, нащо тирпіти ті ацькі болі епілятора та тим більше воску. А дорого це все відносно якщо порахувати скільки грошей іде на станки, епілятори, віск,та всякоко роду креми для епіляції які ми купуємо на протязі життя то лазерна епіляція сучасний та альтернативний спосіб позбутися волосся назавжди. :good: Я зараз проходжу курс то в мене вже явні результати волосся практично вже нема я провела чотири процедури,а також зникло вросле волосся!! Я задоволена і буду продовжувати і надалі, хочу довести все до кінця! :yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)