КВІТИ...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем маюнка, 12 лют 2008.

?

які квіти найбільше любите Ви?

  1. троянди

    33,8%
  2. гвоздики

    6,0%
  3. тюльпани

    27,1%
  4. гладіолуси

    7,5%
  5. гербери

    5,3%
  6. лілеї

    10,5%
  7. польові квіти

    38,3%
  8. інші

    27,8%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Люблю польові!!! А ще з якихось пір полюбила нарциси, а раніше просто терпіти їх не могла. Тепер не намилуюся :) Чоловікові вже прямим текстом сказала, що хочу нарцисів, а він все не купить, все йому нема коли, нема де :sad: А торік зимою мені щотижня квіти купував, хоча мені зовсім їх і не хотілося :) :sad:
    Ще коли ми вчилися, то коліжанки одна одній дарували квіти для підняття настрою; особливо гарними були барвисті осінні букети!!!:radist: І хлопці на 8 березня всім дівчатам з групи дарували квіти і шоколадки. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Ой і я люблю нарциси, вже тікаю від них, віс вази нами позаймала, не можу пройти щоб не купити, але шукаю таких пахучих. А чоловіка вже попередила шоб купив нові бо ті вже вянуть, а я хочу шоб вони в мене не переводилися.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: КВІТИ...

    Десь я чула є долина нарцисів.У ваших краях , доречі.От би туди попасти! Від аромату мабуть сп"яніти можна було б.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. syavych

    syavych копач

    Відповідь: КВІТИ...

    Є. Причому дві. Одна по дорозі на Трускавець. Інша - не знаю, але також в тому напрямку.
     
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: КВІТИ...

    Одна біля міста Хуст, туди є екскурсії
     
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    може хтось знає про це. то розкажіть детальніше. збираємось туди поїхати.
     
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

  8. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    обрала "інші" тому що люблю орхідеї
    [​IMG]
    та лілії
    [​IMG]
    а от червоні троянди не люблю, вони якісь пихаті ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: КВІТИ...

    А я орхідеї не люблю:sad:Вони мені якісь штучні.
     
  10. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Ірена, ми 2 роки тому влаштували з друзями тур по Закарпатті. Правда, не попали тоді в долину нарцисів і термальні купальні в Берегово. Але загалом провели час суперово. Тоді якраз цвіла сакура, це було на травневі вихідні (1-2). Відносно інформації -ми шукала в інтернеті те, що нас цікавило (замки, водопади) і самі склали маршрут, їздили машиною. Мукачево, Ужгород, Берегово, славнозвысна "Деца у нотаря"... Є на що подивитись. Тому рекомендую! Вибачте за офф-топ, хоча теж згадала про сакуру і нарциси :)
     
  11. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    дякую, дівчата!
    ми збираємося десь на 8-9 травня. чоловік вже загорівся. він також ще долини нарцисів не бачив.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: КВІТИ...

    я бачив... мушу вас розчарувати - ніякого захоплення. Такі нарциси можна знайти будь-де в ліпшому селі. Вхід - платний. Ходять лише по визначених дорогах. зрив квітки - 25 гривень, як не більше, а пару метрів від долини продають наліво і направо - скільки захочеш. Більше сподобалась сама дорога туди - оце цікаво, а долина - ні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    ну нічого... все одно треба поїхати - розвіятись:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: КВІТИ...

    безумовно... така поїздка - то супер. Сам часто їжджу з сімєю в Карпати чи Закарпаття. Щасливої дороги!

    Додано через 4 години 22 хвилини
    не забудьте взяти з собою фотоапарат.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Дарую на різні свята і просто так мамі(коли її бачу) або подругам, коли йду в гості.
    Отримую частіше від чоловіка - просто так. Він любить мені дарувати квіти...різні-різні.

    Люблю жовті і салатові троянди троянди. Так само жовті тюльпани. Ще люблю фрезії, лізіантуси(воздушная роза), антуріуми ніжно рожеві або прозоро-зелені.
    З квітами працювала шість років - то не любити їх просто нереально. Польові люблю великі ромашки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    завжди зі мною
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Сакура, Долина нарцисів, замки Закарпаття - воно дійсно варте того, щоб поїхати(я просто сама з Закарпаття). А ще казали(сама не бачила), що у нас є й Долина маків...самій цікаво подивитись на ту красу. А Долина нарцисів - велике-велике поле і все в квітах. Хоч забороняють рвати їх, але є й такі, що рвали, ховали під куртки і виносили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Так і хочеться організувати вилазку на природу, тільки цими днями нема часу навіть посидіти в саду, помилуватись квітучими деревами. І гіацинти зараз цвітуть, пахнуть просто шалено...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: КВІТИ...

    Люблю троянди. Чоловік привчив. Колись частенько дарував і навіть без нагоди. Тепер видать "погас дух романтізьма!" Ще люблю білі тюльпани (червоні мені асоціюються із часами "совка" - гвоздики і червоні тюльпани - от вам і весь вибір товаріщі). Та я взагалі люблю квіти. Коли йдеш 8 го березня з роботи з оберемком квітів - так приємно і радісно на душі. Мене дивують жінки, які сварять чоловіків за те, що їм квіти приносять.
    Люблю дарувати квіти, але намагаюсь вибирати щось нетипове - букетик з ірисів, оберемок жовтогарячих осінніх квітів, щось, що буде милим і водночас оригінальним.
    Пригадала собі свій День народження. Більше квітів було тільки на весіллі. Красота...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  20. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Нарешті отримала нарциси! :) :) Поставила біля компутера і милуюсь. :)
    А ще дуже приємно, коли на день народження твоєї дитини чоловік тобі квіти дарує, бо це ж і твоя велика заслуга (не кажучи вже, що щастя і радість), що є цей день і ця дитина!!! :)
     
    • Подобається Подобається x 7
а де твій аватар? :)