КВІТИ...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем маюнка, 12 лют 2008.

?

які квіти найбільше любите Ви?

  1. троянди

    33,8%
  2. гвоздики

    6,0%
  3. тюльпани

    27,1%
  4. гладіолуси

    7,5%
  5. гербери

    5,3%
  6. лілеї

    10,5%
  7. польові квіти

    38,3%
  8. інші

    27,8%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: КВІТИ...

    вони не горді, вони урочисті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: КВІТИ...

    я, мабуть, банальний, але люблю троянди.....
     
  3. yulichka

    yulichka Active Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Мені подобаються крім тюльпанів, які я вибрала ще багато квітів!!! Та найбільше мені подобається їх оригінальне поєднання, різноманітні букетики, ікебани!:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: КВІТИ...

    люблю жоржини, піони, дзвіночки, айстри,хризантеми. Також пригадуються маленькі квіточки, брачики в нас їх називають. постійно купую якесь насіння, а мама сіє:)

    Додано через 3 години 36 хвилин
    А ще крокуси і бузок. Особливо,шукати в бузку 3-х і 5-типелюсткові квіточки і загадувати бажання,з"ївши їх.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Роза

    Роза Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Взагалі я люблю квіти,а також люблю дарувати.Дуже класно,якщо дарують квіти у вазонку,бо вони не зів"януть через пару днів,а якщо їх доглянути,то будуть рости довго.Раніше я дуже любила квіти,(точніше і зараз люблю),парпатись з ними,пересаджувати,але зараз мені не вистачає часу через маленького Ковбоя :).Отак-то...:no:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. yulichka

    yulichka Active Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Це стихія моєї мами :). Їй їсти не дай, а до вазонків пусти!!
    Квартира стала подібна на джунглі, а кожен вазонок такий оригінальний! Кохається вона в тому...
    Ми з татом і з сестрою купили їй на Галини ковану підставку на вазонки - радості не було меж!!! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Відповідь: КВІТИ...

    Мої улюблені квіти-троянди.але не ті патики з квіточкою на кінці,а маленькі букетики з дрібненькими трояндочками всіх можливих кольорів:) :) а взагалі люблю різні квіточки,крім гербер і гвоздик-останні в мене асоціююються чомусь з жовтневими святами і комуністами:scare: :scare: А найприємніші асоціації в мене з підсніжниками і пролісками-бо ці милі квіти першими завжди вітають мене з днем народження:) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    цього року на день народження чоловіка приперла величезний кошик хризантем , аж мене з-за нього не було видно (допомагали нести), то він бідний аж заплакав
    чоловіки також сентиментальні
    виявляється
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Відповідь: КВІТИ...

    тюльпани люблю(окрім червоних)), ромаашки дуже, польові квіти усі вкупі))). а взагалі, усі квіти красиві, коли без обгортки!)) ті ж троянди.. думала, що не люблю їх, а потім зрозуміла що все це стереотип і насправді вони дуже гарні й своєрідні, але ж треба було так опопсити//.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: КВІТИ...

    люблю їх........
    я-а-ак вони гарно пахнуть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    У вас учора був День Уродин! :) Дозвольте щиро привітати!...Бажаю щастя!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: КВІТИ...

    але ті, що ростуть на клумбі.А от з базару . пахнуть чимось штучним
     
  13. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Не буду оригінальною, коли скажу, що троянд теж не дуже люблю. Звичайно, не викидаю, коли дарують, але волію щось цікавіше.
    Я теж вважаю, що квіти - досить безсенсовний подарунок. Хіба що в окремих випадках, коли подарувати квітку - це імпульс, порив, який відразу знайшов своє втілення...А так, на свята, коли квіти купують і дарують всі поголовно - ні, краще вже якусь милу дрібницю.
    Якщо абстрагуватися від подарованих, найбільше люблю піони (їх просто обожнюю, маю в мами на подвір'ї піонне дерево), конвалії і фрезії. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    Вони є й моїми улюбленими квітами!!! Особливо півонія заворожує.... Ще милі проліски-голубі, лілові, майже білі....

    Дуже приємно, коли вся кімната в квітах, дарованих учнями після іспитів, або ж з іншої нагоди..Тоді щаслива і вдячна...Проте, щоразу маю безмежний сум спостерігати, як ті чудесні квіти відмирають...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: КВІТИ...

    А я люблю коли мені дарують багато квітів.Мені й подарунків не треба , аби квіти були. А квіти всі прекрасні, тільки гвоздик не люллдю і гербер...ну то я вже про це говорила.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: КВІТИ...

    Я теж дуже люблю багато квітів. Останнім часом маю новий "бзік" - маю намір окультурнити частину ділянки біля своєї хати. Вже батьків попередила, що як не хочуть помагати, то хай не заваджають.:D Буду засаджувати все квітами:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: КВІТИ...

    Якщо квіти дарують, та ще й без приводу - люблю всі без винятку! Якщо б обирала сама - не дуже подобаються гладіолуси, гербери, мімози. Хоча...Для мене, як художника за покликанням, більше значення має оригінальність і дизайн квіткової композиції, аніж квіти, що в неї входять.
    Моє сеце можна "полонити" невеликим класичним букетом з маленьких "риженьких" троянд :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    я проголосувала за польові квіти.
    люблю великий кошлатий букет з різних квіточок, щоб пишний був.
    а ще люблю маленькі хризантемки. або у вазонках, як зараз продають, або просто зібрані у вигляді кульки.
    вони цвітуть якраз на мій день народження, тож маю таку радість у своє свято!
    але це не означає, що не визнаю інших квітів. обожнюю, коли чоловік дарує їх мені просто так. якось подарував квіти соняшника. просто фантастичні квіти.

    [​IMG]

    милуватись люблю тюльпанами, але вдома їх не люблю, бо дуже скоро відцвітають.
    цікаво, що в юності не визнавала квітів - вважала це порожньою тратою грошей.
    особливо мене дратувало, коли хлопець на побачення приходив з букетом і мені потім доводилось з ним скрізь таскатись. (а мій чоловік до одруження не дарував мені квіти і мені це дуже подобалось)
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КВІТИ...

    дуже люблю садити квіти. і щось мною останнім часом товче (у зв"язку з тим, що нема погоди). Сашко каже : "що то тебе так до землі потягнуло?"... я кажу - "ну по весні як: хто в гречку, а хто в сільське господарство..." то я в друге:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: КВІТИ...

    У мама мого коханого 27 березня день народження.Тільки що спало на думку, що було б классно аби вона одержала в цей день від мене квіти.Ну хочеться мені так.Люблю робити подарунки і сюрпризи.Тільки не знаю як це зробити.Може хто підкаже?
     
а де твій аватар? :)