Квартири від ЛЬВІВЦЕНТРОБУД

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем fenik, 12 січ 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. fenik

    fenik New Member

    Всім привіт!
    Постало питання покупки квартири.
    Хочу купляти в новобудові що ще будується на виплату.
    Звернув свою увагу на компанію ЛЬВІВЦЕНТРОБУД. Дивився будинок на Зеленій, 115 д, забудовник там Будінвест. Кожен день їжджу на об"єкт. З середини грудня аж до сьогодні на будові нікого немає, роботи не ведуться, що дуже насторожує.
    Пробую шукати відгуки
    Поділіться досвідом хто мав справу з цими канторами, або чув щось від друзів чи знайомих.
    Варто мати справу з ними?
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Извините, конечно, но долгожители форума на меня обижаются, когда я говорю, что Украина сегодня - это Россия 15 лет назад.
    Возможно, что лично Вам и повезёт.
    Мне предлагали такой рисковый вариант в 2002 году. Я не решился.
    И правильно сделал.
    Теперь те пайщики под Белым Домом (Москва, дом правительства) по ночам сидят, голодают, денюжку свою кровную назад просют.

    http://invest.mos.ru/index.php/news/498-reestrnewter

    Нет, нет не подумайте, что я Вас учу жизни. Я такого права не имею и иметь не хочу.
     
  3. fenik

    fenik New Member


    Дякую за інформацію.
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вы напишите ПП Борису из Киева.
    Этот пройдоха наверняка Вам даст дельный совет.
     
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Феніку, вас яка квартира цікавить? Кількість кімнат та інші характеристики скажіть, може, щось пораджу, буквально недавно сам весь ринок новобудов перелопатив.
    Відразу скажу, що вибір невеликий, і в зданих будинках квартир майже нема. Але яна фініші, і треба 3 кімнати і більше, то все ж є кілька варіантів: в Карпатбуді на Кн. Ольги, в Екодомі, в Вашому домі...
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

     
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

     
  8. fenik

    fenik New Member

    Дякую за відгук. Цікавить однокімнатна квартира в будинку який ще не збудований, щоб моливо було розтермінувати і ціна була дешевша. Шукаю забудовника який дійсно збудує, щоб потім з нічим не залишитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Кінець грудня - перша половина січня не показник для визначення будівельноі активності. Зараз стоять практично всі будови, рух почнеться з другоі половини січня.
    У загальному, на будівельному ринку намітилась стагнація. До тисячі за метр ще куди не йшло, а більше тисячі кількість купців різко зменшилась. Починається справжня криза. Зверніть увагу на суттєве збільшення кількості реклами від забудовників. У деяких забудовників клієнти навіть відмовились і забрали назад гроші.
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Хм. И им деньги вернули?
    Фантастика!
    Справжняя Эуропа!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    А в Росіі немає систем продажу квартир через Фонд фінансування будівництва і Акціі? У цих схемах передбачене навіть страхування (не завжди) і процедура розірвання угоди з поверненням грошей. Відповідальність несе банк, якщо до цього не збанкрутує. Частина забудовників намагається брати гроші напряму від клієнтів, тут уже відповідальність повністю лягає на плечі клієнта.
     
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Увы, не мае.
     
  13. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Це все теорія, а реально пропозиції по житлу, яке близьке до готовності, практично нема. Можна чекати на 2014-2015 роки. Всі варіанти, де видно кінець будівництва, вже розібрані.

    По топіку: однокімнатні квартири (інформація місячної давності) у будинках, які планують здати до кінця цього року, були в "Вашого дому" й "Інтергалбуду". В "Екодому" на Скрипника є однокімнатні у вже зданому будинку (перша черга). Спробуйте звернутися в ці компанії.
     
  14. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Чому теорія? Залежить які райони і які цінові категоріі ви лопатили. Якщо 700-900 за метр то дійсно багато розібрано. Якщо більше 1000 за метр, то квартири близькі до готовності є на Кольберга, Чупринки 3, Моршинській, Личаківській, Погулянці, Та і на Сході сонця на Чорновола, здача якого через півроку, повно квартир по 900 за метр. Пристойний район, не Сихів і не Рясне. До оперного чотири зупинки і повно маршруток.
     
  15. Bambook

    Bambook Persona non grata

    тут питали за житло, а не за те, куди гроші закопати...
     
  16. trilka

    trilka Active Member

    Привіт, живу поряд з будовою (білий 9-ти поверховий будинок). Скажу так, що зі своїх спостережень будинок не стоїть на місці... вже залито фундамент і почали лити перший-другий поверхи... На рахунок того, що не будують в січні, так це можливо через свята... На рахунок Львівцентробуду нічого не скажу, єдине що знаю, що раніше це був проект "Будінвесту" і зараз він там зав'язаний, а "Будінвест" - це брати Дубневичі, один з яких став народним депутатом, отже теоретично проблем з фінансуванням будівництва не повинно бути...
    Також можете придивитись до будови на Жасминовій, зовсім поряд і місце як на мене трохи краще, з виглядом на Погулянку. Будує "Галбуд", фінансують кияни, темпи значно вищі, почали практино одночасно, але вже будують четвертий поверх. Там також має бути цілий "квартал" замість заводу ЛЕМЗ, який повністю знесуть, сподіваюсь що інформація принесе користь :)
     
  17. Nett

    Nett Member

    Скажіть, будь ласка, чи можна довіряти Карпатбуд? Обіцяли, що весною закінчать новобудову на Кн.Ольги. В них не все прозоро з остаточних договором і гарантіями. Якщо в когось є якась інформація додаткова, то буду дуже вдячна
     
  18. Vasyl Seniv

    Vasyl Seniv New Member

    По Карпатбуду Княгині Ольги


    В мене теж там квартира і зараз вже кажуть що здача буде десь весною 2014. Бо там будують ще один підїзд. А з якого Ви підїзду?
     
  19. Чи е тут власники квартир на Зеленій 115????
     
  20. Anton T

    Anton T New Member

    Доброго дня. Підскажіть хто що чув про будинок на Героїв УПА 29.
    Дзовнив, є багато вілних квартир, але це трохи дивно для майже добудованого будинку.
    Нажаль я не зі Львову і зараз не можу сам глянути, тому буду вдячний за будь-яку інформацію.
     
    Останнє редагування: 12 лис 2014
а де твій аватар? :)