Квартири від КАРПАТБУД

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Nett, 6 лют 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    shvarc, це Ви про яку новобудову?
     
  2. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    І мені теж цікаво, хто там буде будувати?
     
  3. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    тут планують будувати комплекс, було обговорення вже у міській раді та з мешканцями сусідніх будинків
    буде декілька секцій 10/12 пов.
    хто буде забудовником - поки що не можу сказати на 100%, буде інфа - напишу :)
     
  4. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Знов перенесли здачу на жовтень на Стрийський та на Кульпарківській! Чекаємо далі)
     
  5. Raven

    Raven Member

    Щось вони довго колупаються, здача Кульпарківської вже на добрий рік затягнулася
     
  6. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    То точно, цікаво як люди реагують...
     
  7. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    вже є трошки інфи - це ЖК Егоіст

    [​IMG]
     
  8. ptasya

    ptasya New Member

    100%?Може Ви знаєте коли вони почнуть будувати??То на тому стадіоні буде новобудова??
     
  9. dasha

    dasha Well-Known Member

    Зараз Карпатбуд почав будувати новобудову на Бойківська-Сахарова, відразу біля комплексу від Еко-дому на Бойківській. Зараз якраз риють котлован. Місце дуже гарне, під парком і будинок гарний з внутрішнім подвір"ям, але ціна від 1000 баксів за метр.
     
  10. Oleg Perekotypole

    Oleg Perekotypole New Member

    НАЙГІРШИЙ ЗАБУДОВНИК (ДО ЛЮДЕЙ СТАВЛЯТЬСЯ ЯК ДО ГІМНА)
    Шановні потенційні покупці перш ніж розглядати купівлю квартири в Карпатбуді завітайте будь ласка до мешканців будинку на вул. Стрийська 204!!!! В підїздах Ви одразу можете ознайомитися з якістю будівництва Карпатбуду .. також поговоріть з будь яким з мешканців нехай розкажуть Вам про виготовлення документів (КБ обіцяють вже більше року, подають на адміністрацію до суду і самі ж не платять судові збори http://www.reyestr.court.gov.u... Карвацький дуже хитро жопий і думає що інвестиційні внески які сплачують усі забудовники для нього не закон. А ЧЕРЕЗ ЦЕ СТРАЖДАЮТЬ УСІ МЕШКАНЦІ (БУДИНКИ НЕ ЗДАЮТЬСЯ БІЛЬШЕ РОКУ А ЛЮДИ ПОВИННІ ПЛАТИТИ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ПО КОМЕРЦІЙНИХ ТАРИФАХ ОСКІЛЬКИ НЕМАЄ ЖОДНИХ ДОКУМЕНТІВ ЩО ЦЕ ЖИТЛО) .... ми є мешканцями будинку на вул. Стрийська 204 - і дуже жаліємо що звязалися з цим ЗЛОБУДОВНИКОМ!!! Аналогічна ситуація в будинку на перехресті вул. Кульпарківська- Перфецького....Добре проаналізуйте по вже "зданих" новобудовах від цього пофігістичного злобудовника!!!!
    Спробуйте подзвонити на офісні телефони КАРПАТБУДУ і представтися мешканцями будинків на Стрийській чи на Кульпарківській, на запитання що з документами - ЩЕ НЕ РОБИМО, ЦЕ НЕ ДО МЕНЕ, ПРОСТО КИДАЮТЬ ТРУБКУ, А ПІСЛЯ 3Ї ГОДИНИ ВЗАГАЛІ НІКОГО НА РОБОТІ НІКОЛИ НЕМАЄ!!!!
     
  11. Calibri

    Calibri New Member

    Всім привіт! Цікавить будинок по вул.Під Голоском,8 від карпатбуд,хтось може вже там був?? Хто міг би поділитись враженням???
     
  12. Znavets

    Znavets New Member

    Панове скажить чи хтось чув чи бачив передачу про ошуканих людей Карпатбудом ?
    Не можу знайти в інтернеті ..
    Хтосьсь знає чим все скінчилось?
    Або ссилку на відео плиз..
    Буду вдячна!!!
     
  13. Rudnizki

    Rudnizki Member

    Я так поняв Карпатбуд гуано ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Znavets

    Znavets New Member

    Ті два будинки які нездались на науковій вже 10 років люди нічого не можуть зробити(без води без газу)... кажуть що вони мають до них якесь відношення...
    Хто точно знає це чутки? Чи правда?
     
а де твій аватар? :)