Квартири подобово

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Ivan, 17 гру 2006.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    http://goo.gl/maps/5vrXY

    По центру карти - це площа Ринок. Шукайте перелічені адреси і вибирайте ту, що найближче :)
     
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    1 - це не коло вокзалу. Львів достатньо малий - 10 хв через парк пішки - і сам центр
    2 - кайзервальд. На самій личаківській - некомфортно. До центру - (точно не пам’ятаю по номерах) - до 15 хв
    3 - центр - некомфортно ( і дорого)
    4 - центр, можливо, дешевше, ніж Галицька (але не факт)
    5 - центр, причому дуже стара забудова - тобто типово "туалет по коридору направо" (хоча по нинішнім часам все переобладнується)

    Особисто я б Шептицьких вибрав
     
  3. Oberig

    Oberig Member

    Людина ж не питає куди на все життя приїхати....
    Якщо всі перелічені варіанти влаштовують за ціною, і головне - щоби ввечері після прогулянки нічним містом не топати далеко до берлоги на одну ніч - то Галицька 7 це саме воно.

    Лесі Українки, якщо нормальна квартира - то розташування теж хороше.

    Куліша, Шептицьких і Личаківська - подальше від центру буде.

    А взагалі якщо добре пошукати в неті, то квартир власне в історичній частині міста є багато, тут справді гуглокарти чи яндекскарти найкращий помічник. Там навіть можна дивитися тривимірні панорами вулиць і зробити собі 3Д-тур містом :)
     
  4. nevazhlyvo

    nevazhlyvo New Member

    До Львова на свята - допоможіть з квартирою, будь ласка

    Вітаю.
    Я тут новенька. Живу в Києві. На зимові канікули з родиною (чоловік та син 7,5р.) та двома друзями з Росії плануємо приїхати до Львова. Вже купили квитки, почали шукати квартиру і... розгубилися. Усі ціни, що є на сайтах, виявилися недійсними! На свята двокімнатна квартира коштує 800 грн. за ніч!
    Обурливо. Невже льві'яни-власники квартир вважають, що якщо люди хочуть приїхати до їхнього міста на свята, то вони вже мільйонери? Ми такі ж люди, і ми теж намагаємося жити в цій країні, і хоч іноді подорожувати. Навіщо ж так?
    Як може квартира, що коштує зазвичай 200 грн. за ніч раптом коштувати 800? Хіба вона стала краще на Різдво?

    Шановні форумчани, дуже прошу - порадьте людину, що може здати двокімнатну квартиру на 3 ночі (5-7 січня) за розумною ціною! Нехай це буде не в самому центрі, але й не дуже далеко, щоб за півгодини можна було пішки дістатися центру міста або хвилин 10-15 на маршрутці.

    Дякую заздалегідь.
     
  5. AlenafromOdessa

    AlenafromOdessa New Member

    Допоможіть будь ласка і мені знайти з 3 по 7 січня 1х кімнатну квартиру) Дуже хочеться зустріти Різдво у Львовi!
     
  6. TwincKi

    TwincKi New Member

    Здравствуйте.
    Я тоже новенький, как тут многие, хотим с друзьями приехать во Львов 6 января и на 3-4 дня. погулять, посмотреть достопримечательности, познакомиться с традициями.
    Сколько будут стоить квартиры в этот период "посуточно" ? Нас человека 4 и все студенты :)
     
  7. Demoen

    Demoen Member

    Одвічне питання... Де і скільки коштує... планую з дівчиною зупинитись у Львові в районі 24-27 квітня і бажано не далеко від АС 2 і від центру бо хочемо відвідати і Жовкву, і Підгірці. Скільки коштуватиме квартина в той період і може хто має якісь перевірені контатки з власниками або орендодавцями


    ПС

    Шукаю не дорого 1К квартиру
     
  8. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Так не вийде. Ви визначтеся куди саме недалеко має бути. Від АС 2 до центру кілометрів 5-8 буде :)
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Краще жити в центрі ніж на автобусній :mocking:
     
  10. Demoen

    Demoen Member

    Для того, щоб подорожувати туди куди я хочу мені требе блище до АС 2, щоб в ранці не витрачати повно часу на доррогу, а в центр і 8 км не проблема як є вільний час
     
  11. Lambada

    Lambada Member

    через гору високий замок з центру до АС 2 можна дійти пішки за 15-20 хвилин. Випробувано на собі:blush:
     
  12. twitter

    twitter New Member

    Люди, Help please!!!!!! Вирішили з подружкою на травненві свята приїхати до вашого чудового міста. За місяць забронювали квартиру подобово. Вчора брокер передзвонила та повідомила що квартира тю тю. Зараз щось знайти просто нереально. Таки на одну добу знайшла ще одну квартиру, а от с 3 на 4 травня просто ніди переночувати. Порадьте будь ласка, може у кого знайомі якись знайдуться.... Хто може допомогти??????
     
  13. Здравствуйте, 9 июня приеду ночью на жд вокзал. Надо переночевать, 10 июня с утра поезд. Желательно не в хостеле, а в квартире или недорогом отеле, чтобы можно было нормально принять душ. Но квартиру сдавать никто не хочет, много мороки на 1 ночь....
    И ещё подскажите пожалуйста службу такси, которой пользуются сами львовяне, нужно доехать с жд вокзала до федьковича 33. Сколько это может стоить по цене? Заранее спасибо за ответы.
     
  14. Cwirid

    Cwirid Member

    А відповідей негусто. То за скільки ж можна зняти квартиру недалеко від центру? З весни по осінь.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    170 грн. останній раз платив...в самісінькому центрі, на вулиці Ганицькій.
    Але вже тяжко таку знайти, хочуть більше грошей вже...
     
  16. Cwirid

    Cwirid Member

    Та загалом то і некритично. А продукти дорогі? Ну, наприклад, щоб зорієнтуватися-хліб у нас 4-5 грн., Молоко 7-8 грн., Ковбаса варена в середньому 50 грн., Сирокопчена 80-90 грн., Яблука свіжі 10 грн., Два літра томатного соку в упаковці тетрапак 14 грн .. Загалом як то так.
     
  17. noviy

    noviy New Member

    Ищем 2-х комн. квартиру на новогодние праздиники во Львове! нас 4 человека, с 30-го по 3-е ! Помогите кто чем может)
    В ПП
     
    Останнє редагування модератором: 7 гру 2013
  18. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    І я шукаю. Малесеньке щось, мені потрібно помитися і виспатися. З 22го до 1го. Десь не дуже далеко від центра, там, де вода є :) Можливо хоч не цілодобово :) Хтось щось знає? Чи прийдется піти до хостелив?
     
  19. solodkowa

    solodkowa New Member

    и сколько будет стоять 1 ком квартирка за 1 день если на 5 дней приехать, не далеко от остановки - цены как можно ниже интересны.
     
  20. stoker

    stoker Member

    і на 2 дні теж цікаво (верніш ночі пятниця-субота, субота-неділя) теж цікаво. цікаво по закінченю морозів з сімєю приїхати. колись були і зрозуміли що за день весь Львів не побачити.
     
а де твій аватар? :)