Квартира в Житловому комплексі по вул.Демнянській - відгуки, обговорення

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем promisto, 19 сер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ого то вже занадто .. Думаю якщо то правда то голова осбб нам би розповів .. Чекаємо коментарі ..
     
  2. partner

    partner Well-Known Member

    про цю інформацію почув сьогодні від вас. буду зясовувати. писав листа забудовникові де було запитання про передачу цих консєржних під колясочні. чекаю відповідь.
     
  3. promisto

    promisto Well-Known Member

    Так як холода уже на носі, а якістю "Віконно-дверних конструкцій з ПВХ" думаю мало хто задоволений, то з тим треба щось вирішувати.
    Згідно наданого забудовником списку гаратійних зобов'язань:
    Предмет гарантії
    Віконно-дверні конструкції з ПВХ
    Термін гарантії, років 5
    Юрособа, відповідальна за гарантійні зобов'язання:ТОВ «Світ Комфорту Львів» 242-16-07, 0676758544м.Львів, вул.Шевченка, 313.
    Так як Світ комфорту (м.Львів) ліквідували шляхом поділу:
    Фасадні системи і кулетривкі конструкції - Фаворбуд
    Вікна і двері з ПВХ - Вікнаград
    (які розміщені за тіє ю ж адресою)
    то, пропоную доручити голові ОСББ звернутись до забудовника із питанням про виконання гарантійних зобов'язань. Довірителі мали справу з забудовником, а не з окремими фірмами - от і питати треба з забудовника.
     
  4. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Ми зверталися до Романа, він сказав, що фірми не існує, може попросити, щоб прийшли відрегулювали хлопці, які зараз ставлять в іншій секції. Прийшли-постукали, подьоргали- стало трошечки краще, а тепер знов вікно в спальні коли вітер так гуде і свистить, що незнаю шо далі робити
     
  5. promisto

    promisto Well-Known Member

    Нас не цікавить фірма - ми мали справу з забудовником, відповідальність перед нами в забудовника, а те що він хоче з того "спригнути" надавши якийсь папірчик про гарантію з якихось фірм, то "відмазка". При зверненні по гарантії я повинен надати первинні документи, які підтверджують факт придбання товару чи замовлення послуги - такого ні в кого (окрім забудовника) нема
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    а чи можливо щоб забудовник передав гарантійні забов'язання старої неіснуючої фірми новій, котра зараз займається новими секціями , якщо ні то як тоді діяти до кого звертатись ..

    те саме стосується гарантій по теплій підлозі, чи хтось має її на руках ..
     
  7. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    на сайті демнянська у розділі планування і вибір квартири з"явилися останні секції
     
  8. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    чи є якась нова інформація ?
     
  9. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Друга черга! Люди, агов!!! Чи є якась інформація про терміни здачі?
    Якщо є активною група будинку в фейсбуку - прошу надіслати посилання мені в приват.
     
  10. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    у фейсбуку пів сотні вже люду, всі там
     
  11. А як вас знайти в фейсбуці?
     
  12. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Знову повторюсь, прошу надіслати в приват посилання на групу, або її назву, якщо Ви не хочете викладати її назву тут.
     
  13. Joll

    Joll Well-Known Member

    Шановні мешканці Демнянської, я трохи переглянула вашу гілку і прочитала, що у вас була проблема із двома квартирами, власники яких перенесли газові труби, у зв"язку з чим відтермінувалось підключення газу. Поділіться досвідом, за скільки часу ваш голова ОСББ вирішив це питання і як власне воно вирішувалось, кого залучалось, які методи впливу застосовувлись? Бо нам вішають лапшу на вуха, що "Львівгаз" буде підключати тільки весь комплекс відразу, а не окремі безпроблемні стояки, хоча досвід свідчить про протилежне (наша голова ОССБ підключила два стояки у комплексі).
     
  14. ALEXSI

    ALEXSI New Member

    Green belt,добрий день! Якщо Ви вже знаєте як знайти в фейсбуку ,яке посилання групи будинку на демнянській - прошу дуже поділитися зі мною цією інформацією! я також з 2-ї черги
     
  15. yurchi

    yurchi New Member

    Поширте будь-ласка посилання на групу у фейсбуку, тут новин ніяких немає, на сайті також, знаю що в 2 черзі почали підключати газ
     
  16. ostriv

    ostriv Member

    Які ціни в першій секції?
     
  17. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Довго не була в цій темі.
    Посилання на сторінку в ФБ яке мені надіслали стосувалось не лише будинку, а було більше схоже на приватну сторінку, на якій нема інформації про будівництво
    на сайті виставили " -10%" а ціни забрали , от така інтрига:). краще телефонувати в офіс.
     
  18. shkar

    shkar New Member

    Доброго дня. Питання тотожне Green belt
    Тобто які негативи? З того, що прочитав, перша проблема - дешеві вікна. З того, що звернув увагу, міжкімнатні стіни муровані цегла ребром. Також цікавить чи давно запроваджено часткову оплату в якості "послуги". В цілому буду вдячний за будь-яку інформацію, яка б помогла визначитись чи вартує брати саме у цьому будинку.
     
    Останнє редагування: 27 сер 2015
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Member

    Відгукніться чи є тут власники квартир в новому будинку на Демнянській?
    А також цікавить яка схема купівлі квартир була у вже зданих обєктах: теж платили 60% по договору ФФБ , а 40% по договору на надання консультативних послуг (саме ці гроші вразі чого не повернуться)?
    Чи підписували договір уступки майнових прав на нерухомість? Чи немає потім проблем у виготовлення саме права власності на квартиру, а не майнових прав на квартиру?
     
  20. sofia s

    sofia s Active Member

а де твій аватар? :)