Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. OlegKhromov

    OlegKhromov Member

    Так, скиньте будь ласка посилання )
     
  2. djyha

    djyha Well-Known Member

    В нас все ок. І відкривають і мікровентиляція на 10-15 градусів є.
    ДО вже замахала. В вересні казали що підключать до середини жовтня. Зараз вже кажуть що в листопаді...
    За газ казали, що підключать до оплалювального сезону. Подивимось....
     
  3. ymyk

    ymyk Active Member

    Хочу нагадати, що також існує Форум мешканців "Добра Оселя", який є тематичним, підтримується мешканцями (та майбутніми межшканцями) ДО. Теми структуровані та категоризовані, що полегшує спілкування. Приєднуйтесь.
    Dobra Oselia Info - Головна
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. undefined

    undefined Active Member

    Жильці, а скажіть, будь ласка, як будинки пережили дощ? Стіни не мокріли? Бачив на одному форумі фото з квартир одного майже-завершеного будинку іншого забудовника, то там просто капець.
     
  5. OlegKhromov

    OlegKhromov Member

    В мене все сухо :) Я з Г1, 10-11 поверхи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. OlegKhromov

    OlegKhromov Member

    Випадково ніхто не продає чи не викидує ось таку ревізійну дверцю? :)
    [​IMG]
     

    Вкладення:

    • screenshot.png
      screenshot.png
      Розмір файлу:
      279,2 КБ
      Переглядів:
      32
  7. MIra

    MIra Well-Known Member

    то звідки таке? )

    А що чути за підключення газу?
     
  8. OlegKhromov

    OlegKhromov Member

    Це в туалеті в мене стоїть :)
    По газу ніяких рухів немає (
     
  9. MIra

    MIra Well-Known Member

    то там де лічильник був чи самі встановлювали?
    в нас взагалі все відкрито і позаду лічильника на воду є шпара до сусідів )))
    а кран на воду Ви міняли?
     
    Останнє редагування: 6 жов 2016
  10. OlegKhromov

    OlegKhromov Member

    Я так думаю, що ці дверці стоять на останніх поверхах на каналізації. От і мені пощастило )
    Кран та фільтр грубої очистки перед лічильником поміняв. Навіть в ОСББ сказали, що ліпше поміняти )
     
  11. MIra

    MIra Well-Known Member

    А як Ви міняли? а що нема води в кранах? чи то слід перекривати у стояку і тоді міняти ? нам теж казали, але ще щось руки не дійшли )
    таких дверцят в нас нема( ми теж Г1, але 3 поверх )
     
  12. OlegKhromov

    OlegKhromov Member

    Треба в ОСББ написати заяву на заміну крану. Після цього вони відключать воду в стояку на той час, шо буде в заяві ) А так взагалі вода є!
     
  13. Joll

    Joll Well-Known Member

    Вибачайте за ремарку.
    Я живу у іншому комплексі і можу сказати, що дійсно фільтр грубої очистки води дійсно треба поміняти - собі на благо та від гріха подалі. Забудовник ставить те, що дешевше, переважно китайське, через деякий час цей фільтр може тріснути, і квартиру затопить. Цього літа такий фільтр тріснув у моїй квартирі та в одній квартирі із сусіднього під"їзду (ми ледь не затопили сусідів). Термін використання у обох випадках був рівно 2 роки.
     
  14. Santi

    Santi Member

    Так в 100ї тріснув фільтр грубої очистки на 3+му поверсі здається, вода стояла на першому поверсі. Цікаво тільки як ОСББ вийшло з цієї ситуації , бо ж вини власника немає. В нас ремонт вже зроблено, але незле б зібратись і поміняти той фільтр, бо ми живемо на 9-му :)
     
  15. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Після цих злив у мене затопило балкон (лоджию) з панорамними вікнами (секція Г1). Бидло фасадчики поставили металевий підвіконник ввігнутий до вікна а не навпаки. Пішов написав заяву в ОСББ. Пройшло 3 дні, реакції нуль. Також вже 2 тиждні пройшло як мали прийти та відрегулювати вікна (реакції ноль). Поки враження від ОСББ лише негативні. Толку там сидять............милуються
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. putnik

    putnik Member

    Вікна сльозяться, особливо в лоджії, хоча я встановила систему циркуляції. Але я не через це... Не можу з планшета запостити цю інфу. Прошу поширити і закликати мешканців ДО проголосувати за свій район. До речі, існує ГО "Громада у дії", яка отримує гранти і фінансує різноманітні проекти з упорядкування мікрорайнів міста, найбільш активними на разу є мешканці Рясного і Знесіння, нам теж варто долучатися. Інноваційний мікрокосмос
     
  17. putnik

    putnik Member

    Інноваційний мікрокосмос
     
  18. putnik

    putnik Member

  19. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Дорогі сусіди. А вгадайте скільки коштує ця маленька комора між поверхами (дві штуки поруч). Площею десь 2,67м2. Краще присядьте. "Всього навсьго " десь 2120 баксів. Тобто 1м2---800 баксів (21000грн). Пропоную коли будуть обдзвонювати клієнтів які резервували комори, послати власника і КО на кульпар (він якраз недалеко). Вартість в сраному грінвілі (гето 2) від 14000 за м2 (і це квартира, а не конура)... Хтось з власників попередніх секцій памятає по скільки раніше коштувала комора за м2? бо коли я резервував то ціна приблизно проскакувала 9500грн за м2 і це більш менш було приємливо. Я буду відмовлятись від резервованої комори. Нехай неадеквати УДАВЛЯТЬСЯ
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. jewelson

    jewelson Active Member

    в Б1 станом на трошки більше чим рік назад ціна на комору була 500 доларів
     
а де твій аватар? :)