Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ми купували без прив'язки у гривнях і якщо чесно не уявляю як можна купувати з прив'язкою, ми навіть на депозит кладучи у гривні замість року брали квартал але з меньшим відсотком так як знали що можна чекати чого завгодно.

    Трохи не в тему, коли почнуть рости Зарплати? Як поставили середню в 2000 так вже 7 років і стоїть, більше або айті сектор має або малий бізнес з торговими агентами і відсотками, решта все на місці, і ще окрім того купа людей шукають роботу ..
     
  2. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    Так, я купив житло у Добрій Оселі, в 3-й секції. Звісно, мені теж не подобаються деякі пункти їхнього договору, наприклад те, що ціна фіксується відносно курсу тільки у разі його зростання - не дуже чесний пункт (Якщо долар впаде, наприклад, до 5 гривень, то Ви все одно повинні сплачувати по курсу на день підписання договору, тобто 8). Але, як кажуть, на кожен товар є свій покупець. І судячи з того, що Добра Оселя, постійно піднімає ціну на квартири, то покупців у них достатньо.

    І знову ж таки, якщо у Вас є вся сума (або більша її частина) в доларах, то яка Вам різниця, впаде гривня чи ні?
    Якщо ж нема, то потрібно бути дуже недальновидною людиною, щоби брати кредити в гривні під 38% річних (цифра озвучена іншим дописувачем вище) на купівлю житла безвідносно валюти розрахунку.
     
  3. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    А яка власне різниця? Ціна в гривні - тримаєте депозити в гривні, ціна прив'язана до долара - тримаєте депозити в доларах і не переживаєте за курсові коливання.
     
  4. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Купа нюансів, краще всього це в гривнях, бо дохід в гривнях, відсотки на депозиті більше в гривні, але так як гривня нестабільна то ризиковано ставити на великий термін при більшому відсотку, наприклад 21% на рік або 16% на 3 міс, крім того забудовник піднімає ціни коли йому завгодно, тоді теж треба враховувати достроково розривати депозит аби гасити невиплачені метри.


    Давали б розстрочку на 10 років під 5% .. Ото друга справа
     
  5. Dmytro D

    Dmytro D Active Member

    це казка))


    Ви в курсі що розрахунок проводиться все одно в гривні, ціна просто прив"язана. Недавно прочитав, що в Інтергалбуді при підписанні остаточного договору йде перерахунок всієї суми на даний день розрахунку. І який Ваш виграш тепер буде від ціни в доларах? Поки Ви проводите розрахунки і перекази з рахунку в банках курс може змінитися, і Вам прийдеться доплачувати. А Якщо виплату не одноразова, а на протязі року?

    Бачу наших людей життя мало вчить!
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Не у всіх так. Купив рік тому собі і щойно вніс оплату для мами дружини в того ж забудовника. Ціна зафіксована в гривні. Принаймні для тих, хто перший внесок зробив до цього часу.
     
  7. Volodja

    Volodja Well-Known Member

    Мабуть ЕКО-ДІМ? :)
     
  8. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    Я не знаю, як там в Інтергалбуді. В Добрій Оселі регулярні платежі проводяться в гривні по курсу міжбанку на попередній день. Протягом дня курс не міняється. В кінці нема ніяких перерахунків, наскільки я знаю, потрібно доплатити лише 2% податків.
    Я ще раз кажу, що не все в договорі ідеально, але власне в прив'язці до долара я проблеми не бачу.
     
  9. Ruta

    Ruta Well-Known Member

    Ми купуємо квартиру в 2-й секції. Коли ми укладали попередній договір із ТКС, у нас був вибір між квартирами на кн. Ольги від розрекламованого Карпатбуд по 1170 дол. за кв.м. (до речі вони також працюють по попередньому договору) та від Доброї Оселі за 830 дол. за кв.м. (тоді були такі ціни). Звісно ми вибрали Добру оселю, переплачувати 20 000 дол. за квартиру в одному і тому самому районі не дуже хотілось, та і якість між ним навряд відрізняється.
    А щодо підтримки ціни в доларах, я не можу сказати що я її підтримую, просто намагаюсь ставитись до цього із розумінням, бо якщо ми всі тут будемо панікувати та наводити жахи на інвесторів, нічого доброго із цього не вийде.
    До речі, в мене навпаки склалось враження, що ви працюєте на конкурентів, бо ви тут ну дуже все критикуєте:)
     
  10. Dmytro D

    Dmytro D Active Member

    ні, я просто чекаю коли добудують мою купівлю, і ось начитавшись на різних форумах просто вжахнувся від ситуації. Рік назад перед покупкою теж дивилися що пишуть, але такої кількості проблем і негативу не було(((
    Договори забудовники змінюють і далеко не в кращу сторону - ось це є погано. Та й договори пайового будівництва давно віджили своє - не раз це обговорено.
     
  11. OKus

    OKus Well-Known Member

    Не знаю як в Добрій оселі, я там не був бачив тільки по фото, а на кн Ольги карпатбуду я ходив дивитись. Там настільки все дешеве, що я був в шоці спочатку, мене це дуже здивувало вважаючи їх ціну. Двері саме дешевше китайське ... шо руками можна погнути, котел і батареї вони не ставлять. Вікна і балконні двері в тій квартирі що ми дивились ледве відкрили потім не могли закрити, так само і загальний коридор все дуже дешево. Явно не відповідає ціні яку вони хочуть. Ще й не знати коли здадуть.

    Якось треба піти глянути в Добру оселю, але там я б брав напевно в 4 секції хіба, бо в 2 і 3 сонце буде хіба десь увечері. Тому ще поки почекаю. :)
     
  12. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    За винятком того, що не дають ще документів, ми Доброю оселею поки задоволені. Великі і просторі коридори нам сподобались навіть більше, ніж сама квартира! Інтенсивність будування 2 секції вразила.:good:Дехто вже взяв ключі, щоб розпочати ремонт.
     
  13. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Подивимось на швидкість будівництва коли до народу дійде нова вартість.
    Тим більше курс зараз ще не вийшов на стабільний рівень, і коли вийде невідомо.
     
  14. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Та друга секція вже на 95% розкуплена. Люди - покупці ж не розірвуть договори через курс долара, бо втрата ж 10% вартості житла. Треба сподіватися, що добудують... Хоча я в 1 черзі...
     
  15. Dmytro D

    Dmytro D Active Member

    З другою вже би проблем не мало бути, а от з четвертою неясно з плаваючим курсом, а отже і з ціною((
     
  16. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Що там продажі по новим цінам? Зростають?
     
  17. Dmytro D

    Dmytro D Active Member

    думаю в теперішній ситуації треба молитися, щоб здали те, що мають в цьому році(((
     
  18. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Якби ціну зафіксували в гривні, можливо + декілька відсотків, то сдали б без проблем. А з прив'язкою до бакса в такий час фінансування буде 0.

    Будувати потрібно за свої, тоді продавай за будь яку ціну, а коли за кошти інвестора потрібно мати розум.

    За ту ціну, яка зараз є у доброї оселі в гривні у Львові вже є пропозиції в новобудовах які вже побудовані.
     
  19. Ruta

    Ruta Well-Known Member

    Що там чути стосовно документів на квартири 1-ї секції? Вже майже кінець місяця, вони обіцяли, що в лютому будуть оформляти договори...
     
  20. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    Вчора проходив повз будову - робота йде повним ходом.
    Вже вигнали 10 поверхів 2 секції і всерйоз взялись за третю: Частково залили фундамент і колони підвалу.
    Думаю, з огляду на те, як розкуповували квартири в третій черзі, проблем з фінансуванням бути не повинно і закінчать її вчасно +- 2 місяці.
    А от четверта - хтозна. Якщо курс втримається на рівні 9-9.5, то я міркую, що пропозиція Доброї Оселі все одно цікавіша, ніж у конкурентів в цьому районі - Карпатбуд (Кн. Ольги 5м) і Грифонбуд (Околична).
     
а де твій аватар? :)