Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vadok

    Vadok Well-Known Member

    Мені говорили що 4+ буде здаватись в вересні!
    Нічого страшного, але могли б і швидше, враховуючи що робити там залишилось не так і багато!!!
     
  2. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Може бути, десь в червні 4, а 4+ і 5 разом в вересні. Ми як брали квартиру то терміни здачі були 2 і 3 квартал відповідно. По договору в нас термін 18 вересня для 5 секції.
     
  3. Vanka Mokryy

    Vanka Mokryy Well-Known Member

    На минулому тижні приходив в офіс Доброї оселі, толкові дівчата, все розказали, на будову повели, мені сподобалось все, сьогодні надумав забронювати, задзвонив, а тут обрадували - знижка 5 %, то до Великодніх свят чи як?
     
  4. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Знижка - це добре, але не більше, як маркетинговий хід....
     
  5. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Секції Г здаються без батарей опалення. Як буде оформлятись акт передачі евартиру покупцю, мають же запустити котел та все перевірити. От яким чином перевірити герметичність труб та все інше.......?
     
  6. Vanka Mokryy

    Vanka Mokryy Well-Known Member

    Ви задали дуже правильне запитання, я аж мусів піти до них в офіс - так мене то мучило. Виніс їм мозок, але заспокоївся. Пишу результат, на всі труби мають Державний сертифікат якості, все тестує завод і дає гарантію. Коли постачають на Добру оселю, вони їх кидають, в систему під тиском закачують повітря 3,2 ПА і залишають на добу, після цього перевіряють чи тиск не впав, така перевірка гарантує надійність, і тільки після цього лиють стяжку. Котли в готових секціях ставлити Арістони, вони теж мають сертифікати і гарантію від виробника. Для гарантії котел запускається з представником виробника, за це сказали треба платити десь приблизно 150 грн, але то копійки, тільки тоді діє гарантія на котел. Тепер я спокійний...
     
  7. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Дякую за розяснення, але всеодно не розумію. Чи є можливість запустити котел? що він буде гріти труби в стяжці........
     
  8. Mawa

    Mawa Active Member

    Підкажіть де знаходиться ОСББ? І як і де прописатись і в новій нашій оселі
     
  9. rainadil

    rainadil Member

    Шановні сусіди,
    документи вже видають для секції 3+.
    За чим/ким затримка? Хто ще не взяв документи або не сходив на лекцію в ЛьвівГаз?
    Ключі вже мали би отримати до 31 березня, згідно контракту.
    Переходьте на наш форум Доброї Оселі, і ведімо дискусію. http://dobra-oselia.info/forum/viewtopic.php?f=3&t=20
     
  10. Vanka Mokryy

    Vanka Mokryy Well-Known Member

    Котел ми запускаємо лише після того як поставим батереї. Без батерей нічо не перевіримо, його не можна запускати без батерей. Перший запуск здійснюється з представником виробника котла, він все перевіряє і після цього ставить його на гарантію. Це вже після акту передачі квартири.
     
  11. Vanka Mokryy

    Vanka Mokryy Well-Known Member

    В будинку 100ж(друга секція), двері правіше від входу в підїзд, думаю вони вам про прописку всьо і розкажуть, мені ще правда до того далеко. Заздрю по доброму.
     
  12. Rainbowww

    Rainbowww Member

    Привіт сусідам з секції Г3! Придбав двохрівневу квартиру, тепер от думаю чи не буде парникового ефекту на 2 рівні через нагрівання даху літом, може з інших зданих секцій хтось поділиться досвідом чи думками?
     
  13. ymyk

    ymyk Active Member

  14. GreKri

    GreKri Well-Known Member

    Ми також ремонт завершуємо, в принципі задоволені.
     
  15. GreKri

    GreKri Well-Known Member

    щось мені там зареєструватись не вийшло(
     
  16. mtc

    mtc Well-Known Member

    Хто зробив ремонт у першій секції чи у другій, але швидше - у вас стіни не тріскають ? можливо від просадки дому, чи "сильних" ремонтних робіт сусідів з верху, чи збоку?
     
  17. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Поки ні
     
  18. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Мікро тріщини - це, здається, нормально, якщо будинок стрімко і швидко вибудуваний. Він має встоятись. Я таке чув.
     
  19. rainadil

    rainadil Member

    там є певні проблемки з поштою ukr.net наприклад. ви реєструєтесь і відразу можете входити на форум не дочекавшись на лист підтвердження
     
  20. Dobra oselya

    Dobra oselya New Member

    Доброго дня, пані та панове!
    Ми раді повідомити про створення такого важливого Інтернет ресурсу як форум від ЖК «Добра оселя». Від тепер ми стаємо ближчими до Вас. Саме тут теми та обговорення, що є максимально актуальними для Вас.
    Коли Ви в пошуках житла, коли визначились і купуєте квартиру, коли підписуєте договір, коли обираєте гараж чи парко місце, коли очікуєте на готовність Вашої квартири, при отриманні права власності, та ключів, коли плануєте ремонт виникає безліч запитань, на які хочеться отримати компетентну та своєчасну відповідь.
    Кожен мабуть стикався із ситуацією коли Ви задаєте таке важливе запитання, а у відповідь : «Десь чула», «Хтось казав» і нічого конкретного. Саме для того, щоб не виникало таких ситуації, ми і створили наш форум. Саме Ваші обговорення, запитання, побажання дадуть нам можливість постійно вдосконалюватись та покращувати нашу роботу.
    Тож з великою радістю, запрошуємо Вас на наш форум, для того щоб почути Ваше звернення, ми цінуємо Вас та Вашу думку!:uaflag:
    http://forum.dobra-oselia.com.ua/
     
а де твій аватар? :)