Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Кася

    Кася Well-Known Member

    Не кричіть і ведіть себе культурно.

    У них в офісі без проблем можна попросити документацію, дозволи, угоди і переглянути їх. Папки з документами не ховають, на питання відповідають.
    Замість того щоб писати "а я чув"- дізнаєтесь, а потім пишете факти. А то це переливання з пустого в порожнє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Мене в ДО інформували, що земля в оренді на 50 років.
     
  3. rainadil

    rainadil Member

    Отримали документи в 3+

    А от з ОСББ не все так просто. Я приходив до них (ОСББ) з юристом, просили копії документів - нам їх не надали.
    Мій будинок 100Е, а в контракті написано, що ОСББ обслуговує тільки будинок 100Б. Вловлюєте? Ми будемо платити за обслуговування чужого будинку (ну не чужого, а сусідського. Та все ж, не свого). І це тільки початок. Там купа нюансів, наприклад контракт на 20 років, без можливості розірвання його. Це якесь рабство, особливо, коли нам раптово в десятки раз піднімуть ціну.
    Так що давайте думати. Можливо створювати своє окреме ОСББ на кожну секцію.
     
  4. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Там дійсно не все так просто. На весь будинок 100 - одне ОСББ - ніби логічно, бо прибудинкова територія в нас одна, і кожен має по під, їзду. То за кого ви маєте платити? Зборів в нас не було - то правда. Я регулярно звертаюся в ОСББ і поки що вони миттєво реагують на всі звернення. Тому питання нового ОСББ для мене поки не на часі.
     
  5. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Звертались до Осбб кілька раз, реакція і компетенція на високому рівні. Тому наразі проти створення нового осбб де скоріш за все будуть люди, які абсолютно нічого не розуміють в цій справі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vadok

    Vadok Well-Known Member

    Більше не буду)))
     
  7. GreKri

    GreKri Well-Known Member

    Думаю, що в цьому ОСББ можна переобрати нового голову, правління і будемо якось самі вирішувати...
     
  8. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Я спочатку теж так думала - нового. Але зараз так не вважаю, бо вони досить професійно справляються. Можна поцікавитись, чим вам не вгодили?
     
  9. yura m

    yura m Active Member

    Цакаво на скільки кварти піднімляться в ціні після здачі ??? От на приклад в уже збудованих секціях на скільки реально ціна підскочила?
     
  10. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    в гривнях підскочила немєряно, в баксах опустилася,

    В офісі кажуть , що в Г1 вже є перший поверх
     
  11. djyha

    djyha Well-Known Member

    Всім доброго дня/вечора.
    Сьогодні стали власниками квартири в секції Г1.
    Постає таке питання: на скільки реально робити перепланування, бо від їхніх мнеджерів не почув внятної відповіді.
    gorysko, сьогодні були в 2 секції на 4 поверсі, звідки добре видно Г1 і першим поверхом це поки що важко назвати...
    Я так зрозумів що всі сили поки кинуті га секціїї Б
     
  12. yura m

    yura m Active Member

    Ну це не відповідь реалій ринку. Це матиматичні розрахунки.
     
  13. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    після того як будуть отримані документи - можна переплановувати все крім несучих стін
     
  14. djyha

    djyha Well-Known Member

    цікавить чи можна з прорабом домовитись, щоб вони перепланували на момент мурування міжкімнатних перегородок.
    а то потім з тою цеглою носитись...
     
  15. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    ні - вони цього робити не будуть
    після здачі ви самі це робите
     
  16. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Зараз маючи певний досвід відносин з ДО - я б забронював квартиру на 3 дні. Взяв в них планування. Перепланував швиденько і приніс дівчатам на погодження до начальства - або погоджуєте або не купуємо. Шансів, що погодили б було б значно більше. Розмова з потенційним клієнтом і клієнтом трохи відрізняється).
    Після підписання попереднього договору міняти планування скоріш за все не будуть. Але в будь-якому випадку вітаємо з покупкою.
    Реально їм все одно як планувати, але мороки більше, якщо відрізняється по поверхам.

    По ціні - ми купували літом 2014р., коли курс був 11.95 по 7900грн/м2 - 660$/м2. Осінню при курсі 13 ДО продавав такі квартири по 750$. Зараз при курсі 25 - продають по 720$ (ще 1 здається залишилась в 4-5 секції). Є 2-3 квартири, що власники перепродують, вже з документами в зданих секціях, просять по 900$+ м2.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2015
  17. ymyk

    ymyk Active Member

    На скільки я розумію. На момент укладення попереднього договору планування чисто приблизне. В договорі план не фігурує, відповідно може бути зовсім інше планування ніж ви думали. Щось подіне у нас в Г2. Перед продажеи був один проект, за місяць змінився. Тому не дуже розумію що ви маєте на увазі під "погодження до начальства", якщо план ніде не фігурує в договорі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Після заключення попереднього договору ми писали заяву і підписували додаток до заяви з планом перепланування. Але це перепланування було попередньо погоджене керівництвом. Перепланування не значне.
     
  19. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    ну якщо станеться так , що ви отримаєте квартиру зі своїм планування - то скажіть, але я в це не вірю ( =
     
  20. yura m

    yura m Active Member

    А от і не правда. Вони почали продаж квартир у секції Б4.
     
а де твій аватар? :)