Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Dmytro D

    Dmytro D Active Member

    Ви маєте металеві нерви, якщо згодні погодитися на їхні теперішні умови.
     
  2. Ruta

    Ruta Well-Known Member

    А що в 3-й секції вже немає вільних квартир?
     
  3. Lvivyanocka

    Lvivyanocka New Member

    Нас цікавила 2х рівнева 3-кімнатна. Таких вже нема(

    ---------- Додано в 14:11 ---------- Попередній допис був написаний в 14:09 ----------

    Ну ми ще інші варіанти розглядаємо, та дуже хотілось би саме в цьому районі. І, наскільки розумію, якщо внести всю суму, то коливання долара не впливатимуть...
     
  4. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Я так розумію, представник Доброї Оселі зник? :)
     
  5. Volodja

    Volodja Well-Known Member

    Я надіюся, що дівчинка з Доброї оселі ще вернеться на форум і дасть кокретну відповідь на поставлені питання, і не буде писати «посні» очевидні речі просто для відмазки :)
     
  6. Ruta

    Ruta Well-Known Member

    Це нормальна практика, коли внаслідок переобмірів БТІ доплачується або повертається різниця між проектною та фактичною площами. Нашим знайомим вони навпаки повертають кошти біля 350 дол.

    ---------- Додано в 21:59 ---------- Попередній допис був написаний в 21:50 ----------

    Враховуючи, що зараз офіційний курс НБУ та міжбанківський курс на одному рівні, ризики по обох варіантах договорів тут однакові.
     
  7. Volodja

    Volodja Well-Known Member

    Так. Тепер це вже не така суттєва різниця.
     
  8. Dmytro D

    Dmytro D Active Member

    Про які ризики Ви пишете? Що це за прив"язка ціни до долару? У нас зарплати в доларах, ціни на будівельні матеріали в ньому чи це друга валюта в Україні? Думаю мало попеклося на кредитах в валюті. По прив"язкі до курсу на якомусь сайті - це маразм, давайте напишемо, що всі юридичні питання треба вирішувати тільки в третейському суді, а знизу малими буквами - інвестора вважати кріпаком. Ось як я бачу такі договори. Трохи вникнувши в ситуацією з забудовниками просто волосся встає дибки, як можна так поводитися з клієнтами, які платять такі гроші, це не кусок ковбаси купити в магазині і віддати собаці, якщо не сподобалося.
     
  9. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Я хоч не з доброї оселі, а з демнянськоіі але вас підтримую, усюди нас мають як тих кріпаків, там де мало б чітко прописано все по людськи пишеться аби виникало купа питань..

    Людина яка працювала в добрій оселі, казала мені що керівництво там - власники ті ще .. Якщо форс мажор все так зроблять шоб вони були у виграші прості люди пролітають ..

    Але це так усюди, тому що на превеликий жаль, людина у нашій краіні немає захисту зі сторони держави, тому лишається тіки свічки у церкві ставити і нерви їсти.

    Я особисто коли підписував договір, прямо натякнув, що головне аби все було добре бо самі порахуйте 200 квартир це чимало людей, шанс що потім знайдуть великий.
     
  10. mcandre

    mcandre Active Member

    )) та таких натякаючих у них 200 чоловік, як мінімум;) і ви натякали кому саме, менеджеру, який на зарплаті?
    на демнянській не злочинці житимуть (я про будинок, а не про сізо поруч), ніхто морду бити за квартиру не піде.

    якщо подивитись на будову зі сторони забудовника, то йому треба теж свої ризики застрахувати. якщо ви йому вчора були винні доплатити за квартиру 10.000 грн і це сьогодні 1200$ а коли завтра віддавати прийдеться то це через зміну курсу буде 800$, то хто покриє недостачу 400$?
    і якщо ці всі недостачі через курс помножити на 200, то це може становити загрозу здачі будинку.
     
  11. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    :nea:В багатьох інших забудовників площа до 1 метра - нівелюється, бо існує таке поняття як статистична похибка. Спочатку кажуть, що площа не перевищена, потім - доплатіть, крутять як заманеться.
     
  12. mcandre

    mcandre Active Member

    У типовому договорі про участь у ФФБ пишуть так:
    1) у разі, якщо фактична загальна площа Об'єкта інвестування менша, ніж загальна площа за проектом, і ця різниця становить більше 0,5 кв. м., то Управитель повертає Довірителю кошти в сумі, що відповідає вартості відповідної кількості Вимірних одиниць Об'єкта інвестування, на яку зменшилась загальна площа Об'єкта інвестування;
    2) у разі, якщо фактична загальна площа Об'єкта інвестування більша, ніж загальна площа за проектом, і ця різниця становить більше 0,5 кв. м., то Довіритель вносить до ФФБ кошти в сумі, що відповідає вартості відповідної кількості Вимірних одиниць Об'єкта інвестування, на яку збільшилась загальна площа Об'єкта інвестування;
     
  13. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member


    В будівництво вкладена значна сума грошей. Якщо не страхувати себе подібним чином, то можна через курсові коливання після здачі житла отримати менше $$, ніж було вкладено. Більшість забудовників страхують себе подібним чином (в Ріел є пункт, про перерахунок платежів при підвищенні курсу долара, Екодім фіксує ціну в гривні, але на 15% вище, ніж у конкурентів)
    "Якийсь сайт" - щоденно транслює РЕАЛЬНИЙ курс валют на міжбанківському ринку. Я вважаю, що прив'язка до курсу міжбанку це нормально. Не прив'язуватись же ж до офіційного курсу НБУ, який береться зі стелі і не має ніякого відношення до реального життя.
    Моя думка, як покупця, - краще платити по курсу долара за вчасно зданий будинок (і бути певним, що будівництво не заморозять через коливання курсу/нестачу коштів), ніж фіксовану ціну в гривні за будинок, який буде зданий з затримкою.
     
  14. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А як має страхувати себе проста людина яка вклала не то шо значну сумму а сумму яка ще в кредиті під 38%?
    Зарплати вони теж платять з прив'язкою до доларів?
    Цеглу купують в доларах?

    Все шо вони беруть то котли хіба за кордоном і бензин.

    Той бізнес шо працює на європу, мав зі 100 млн уо 800 млн грн а тепер буде мати 900 млн грн. 100 млн грн вони виграють на курсі, а ми прості люди на 10 % стали бідніше бо зарплата наша у гривні, згідно цієі логіки ваша думка як покупця мала зводитися до того шо краще шоб всім нам зарплату привязували до долара.

    ---------- Додано в 16:26 ---------- Попередній допис був написаний в 16:21 ----------

    Договір директор підписує, директору в очі це сказано.

    Сізо немає ніякого відношення, мова про звичайних людей, які вразі чого підуть на любі жертви бо втрачати нема чого.
     
  15. Ruta

    Ruta Well-Known Member


    На жаль в нашій державі все прирівнюється до курсу долара. Зверніть увагу, як тільки курс зростає, відразу піднімаються вгору ціни на більшість товарів в т.ч. пальне, а відтак ціни на будматеріали. Вони змушені себе страхувати або прив'язкою до курсу, або встановлювати фіксовану ціну в гривнях заклавши в неї ризики курсових коливань, бо інакше ми всі ризикуємо отримати замороження будівництва:sad:
     
  16. Dmytro D

    Dmytro D Active Member

    давайте тоді може до злотого прив"яжемо? Що за звички 90х років коли все розцінювали в доларах. Забудовник закладає будинок і рахує витрати, заключаються договори на поставку матеріалів, а не прораб їздить в Епіцентр і докуповує мішок цементу, бо не вистачило)))

    Я як покупець вибрав ціну в гривні, збільшення ціни на залишок багато до ціни не додало і я залишився задоволений. Все одно, якщо говорити про ціну В ЕКО-ДОМі, то вони пропонують ще багато приємних і корисних послуг, тому ціна більша. В них є жек, вони самі заключають договори про постачання світла, газу,... В них немає плати за нотаріуси, довідки та решти. Все зроблено прозоро через ФФБ, а не як в РІЕЛі, де кажуть що є фонд, а його насправді немає та інші дрібниці.

    Та й ніхто нікого не заставляє - купуйте по договорам пайового будівництва з прив"язкою до долара і чекайте потім. Що це за такі мега проекти на десятиліття в нашій країні - подивіться на 10 років назад і порівняйте з теперішнім часом)))
     
  17. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    При прив'язці до бакса ризик замороження будівництва ніяк не зменшується, сподіваюсь ви пам'ятаєте 2008-й рік?
    Коли у споживача зарплатня в гривні, а зобов'язання в валюті, це і є найбільший ризик невиплат. Можливо, що відмовитися від подальшої сплати за житло більш вигідно ніж сплачувати по новому курсу. А це і є одна з причин заморожування будівництва.
     
  18. mcandre

    mcandre Active Member

    директор сьогодні один, завтра інший. і шукай вітру в полі.

    Думаю, компанія середньої успішності, яка будує, заробляє на такому будинку В-С класу близько 30-50%.
    Справедливим було б якби прив’язка до долара починала "включатись" у випадку, якщо курс змінювався би більше ніж на 10% за рік. Є ж інфляція і це очікувано що вона є. І цю ціну, згідно аналізу і реакції на ризики в проекті, закладено наперед, напевне.
    Якщо курс змінився на менше, ніж на 10% за рік - це очікувано. І це не вплине на будівництво ніяк. Хіба що компанія заробить чуть (ну дуже чуть) менше. А якщо курс змінюється на 15-50% - тоді справедливо "включати" прив"язку до долара.

    Та ніяк. Такій людині треба добре подумати, чи ризикувати і купувати щось суттєве лише на валюту, в якій отримує прибуток. Бо та оселя вийде золотою.
     
  19. Dmytro D

    Dmytro D Active Member

    У мене щось склалося враження, що дописувачі, які так підтримують ціну в доларах є працівниками відповідних фірм. В мене до Вас запитання - а Ви купили житло на цих умовах? В якому будинку і коли?
     
  20. mcandre

    mcandre Active Member

    У "відповідній фірмі" не працюю і кажу своє бачення: перерахунок згідно прив’язки до долара має здійснюватись у випадку, якщо ця зміна курсу становить більше, ніж 15% на рік. Так буде справедливо :)
     
а де твій аватар? :)