Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Vadok

  Vadok Well-Known Member

  На скільки я знаю то тільки за додаткові метри!
   
 2. SlavkoMaz

  SlavkoMaz Member

  А ви сплачували всю суму одразу? Я сплачував частинами і кожен платіж проплачував по курсу $ на міжбанку попереднього дня. Хоча коли курс $ почав зростати ДО встановлювали свій курс, який був нижчий за міжбанк. доречі в моєму договорі нічого не було про площу менше 1м2.

  В додатку до договору сказано:"стр2 сплачує стор1 забезпечув. платіж в сумі 19026 грн що є еквів. 2314$ США за міжбанківським курсом продажу долларів опублікованому на сайті ..... станом на момент завершення торгів дня, що є попереднім до дня укладання цього договору" (хоча дійсно виходить, що до дня проплати)

  Думаю справа в тому що під словами "цього договору" розуміється основний договір а не попередній. Бо інакше виходить, що ніякої привязки до курсу $ немає....:scratch_one-s_head: І дійсно цікаво треба поговорити з юристом.
   
 3. Kiryusha

  Kiryusha Active Member

  В понеділок зустрінемось з юристом,бо самим не розібратись.
   
 4. Abdullin

  Abdullin New Member

  Доброго дня!
  Маю питання?
  На початку грудня 2015 підписав попередній договір з Доброю оселею на сьооднішній час проплатив 40% від забезпечувального платежу, думаю розривати договір так як станом на 26.02 забудовник рахує 1$=28 грн., що для мене це не посильно(.
  В договорі вказано що забудовник лишає за собою право при розірванні договору суму в розмірі 10% що це за 10% від 40 % оплати?
  Допоможіть можливо хтось розривав договір, дякую!
   
 5. AlexaUA

  AlexaUA миється в бані

  Це тільки моя думка, але забезпечувальний платіж, так як написано в попередньому договорі - це повна вартість квартири. Тобто вам повернуть 30% від вартості квартири по курсу вашої проплати.
  Оплачували ви десь по курсу 15грн/$. Зараз 28. В результаті отримаєте на руки 30/40*15/28 = близько 40% від оплаченої суми в доларовому еквіваленті.

  ЗІ. Про що я раніше і писав розривати дуже не вигідно, особливо після девальвації. Я б спробував перепродати якщо мій розрахунок підтвердять в ДО, можу помилятись.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Vadok

  Vadok Well-Known Member

  В якій секції у вас квартира, і що за квартира?
  AlexaUA швидше за все права, і до речі, дала вам слушну пораду на рахунок перепродажу(переуступки) квартири!
   
 7. Abdullin

  Abdullin New Member

  Дякую Вам за відповідь!
  Секція Г2 здача 3 квартал 16 року 1 кім ~46 м2
   
 8. Abdullin

  Abdullin New Member

  Дякую Вам !
  Буду їхати в понеділок цікавитися що і як!
   
 9. Andrucha

  Andrucha New Member

  Доброго дня! Мене цікавить 2-х кім. квартира в В чи Г секціях, якщо хтось не в змозі оплачувати платежі і думає розривати угоду з ДО, то пишіть або дзвоніть мені на номер 0684238529, будемо домовлятися.
   
 10. Wanderlust

  Wanderlust Active Member

  Ми теж приблизно в той час брали (40% ). Платили по 765 дол/м2 - зараз ціна впала більше ніж на 100 доларів за метр (хоч мало б навпаки, ближче до здачі рости). Відповідно, маємо ще 60% платити дорожче ніж ті, хто купить квартиру зараз :sad:. В голову приходить розірвання договору, але, на жаль, через теперішній курс, буде невигідним.
   
 11. Mawa

  Mawa Active Member

  привіт. Подзвонила сьогодні в ДО і спиталась коли буде право власності, а вони мені- Вже є. на наст. вівторок записалась до нотаріуса. тепер дочекатись ще квітня, щоб можна було завозити матеріали, ремонт починати...
   
 12. Доброго дня. На днях отримаю право власності в 3+ секції. Зобов'язують підписати договір з ОСББ
  Хто, що скаже? В мене 2-й поверх і не засклені балкони. В ДО кажуть, що дозвіл на скління треба буде брати в ОСББ
   
 13. VikaFirebird

  VikaFirebird Member

  Так, там у договорі про ОСББ є пункт про узгодження зовнішніх робіт і штраф при його невиконанні.
   
 14. gorysko

  gorysko Well-Known Member

  ну дивіться проста матиматика - розривання договору , утримують 10 відсотків забезпечувального платежу, це якщо однокімнатна 3500 долярів, але ціна квартири при ціні 670 баксів , як зараз є в Г1 , 30150 ( при ціні 765 - 34425), отже переплата виходить 4275 долярів
   
 15. Beginner

  Beginner Member

  Дивно, як це вам нічого не обіцяли на рахунок садка.
  А ось цю інформацію http://dobra-oselia.com.ua/ua/infrastructure/ ви не помітили коли купували квартиру чи ви просто працюєте в ДО і тому знали більше ще з самого початку?

  Перелік вигод які обіцяло ДО я й називаю "заманухами" бо поки що перший пункт в їх списку на сайті відкрито повідомляють що виконаний не буде. Що інше не буде виконано, я поки що незнаю.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 16. Wanderlust

  Wanderlust Active Member

  все так окрім одного - повертають вони забезпечувальний платіж в доларах за курсом на день оплати. Тоді був майже в 2 р дешевше (765$ = 11475грн по курсу 15, зараз 625=16200 по курсу 26). Тобто, за "старі" 765 дол. не купиш "нові" 625 доларів
   
 17. gorysko

  gorysko Well-Known Member

  це найгірше
   
 18. Mawa

  Mawa Active Member

  Привіт. Чи хтось вже шукав садочок для діток?
   
 19. Neosoftlviv

  Neosoftlviv Well-Known Member

  Так, там є 37 і 73. Ми записались в той що біля озера
   
 20. Mawa

  Mawa Active Member

  На який рік? групу і які в черзі? Ми записались у 37,73 і 134. В 37(біля озера) вже відхилили через відсутність місць. Саме більше шансів поки в 134, хоч він і саме далі
   
а де твій аватар? :)