Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Кася

    Кася Well-Known Member

    питалися в офісі ДО, то кажуть що закупили наперед будматеріали по максимуму. Для Г секцій не закуплено тільки котлів.
     
  2. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    ну дивіться , закупка будматеріалів означає, що вони просто перерахували виробикам гроші - і тому питання, що буде якщо виробник бетону не зможе працювати через курс?
     
  3. Кася

    Кася Well-Known Member

    а чому що "просто перерахували"? можливо виробник знаючи що твориться з курсом, і що йому треба буде виконати замовлення, відклав буд матеріали?
     
  4. S l a v i k

    S l a v i k Member

    Доброго дня,
    Підкажіть, будь-ласка, на рахунок оплати. Згідно договору: на момент укладання Основного Договору вартість квартири буде перерахована по курсу НБУ. Чи не получається ситуація, коли сплачував частинами всередньому по (наприклад) 25 грн і оплатив 100%, а потім при укладанні Основного Договору курс НБУ 30 і і відповідно треба доплатити ще різницю?

    Дякую.
     
  5. Yevhen R

    Yevhen R Member

    Ні, в договорі пише, що перераховується тільки несплачена на вказану дату частина вартості.
     
  6. S l a v i k

    S l a v i k Member

    Так, але це про "забезпечувалний платіж", який не є платою за кв.м., а оплата проводиться в момент укладання Основного гоговору, вони фактично "повертають" Вам все що Ви заплатили і потім ви знову платите (пунк 5. під реквізитами).


    Або я чогось не розумію
     
  7. xtra

    xtra New Member

    Доброї ночі! Хтось отримав документи в 3й або 3+ секціях або комусь телефонували що документи в них? Цікаво , тому що пройшло вже 2 місяці після обідцяної здачі, а наші документи ще в реєстратора. (ми в третій секції)
     
  8. Yevhen R

    Yevhen R Member

    Не знаю, якщо чесно, що відповісти. Згідно договору Ви праві - забезпечувальні платежі це просто мої зобов'язання перед забудовником. А як буде в кінці - не знаю, у відділі продажу переконували, що ніяких перерахунків не буде. Договір доволі безпечний для ДО.
     
  9. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    Потім ви підписуєте договір про зарахування тих коштів, що ви сплачували як забезпечувальні платежі, в якості оплати за житло. Нічого перераховувати не будуть. Сплачуєте лише 1% від фактичної суми у пенсійний фонд + 1% держмито + 1500 гривень за нотаріальні послуги і витяг з держреєстру.


    Документи на право власності отримали минулого тижня. Все гаразд. Акт прийому-передачі житла має бути підписаний не пізніше 31 березня.
     
  10. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    судячи з будівельного буму ні в кого не буде стіко складських приміщень
     
  11. marmaduk

    marmaduk Member

    Всім доброго дня! Цікавить мене наступне: дуже часто бачу по Львову розвішані бігборди з рекламою фірм-забудовників, що продаються квартири від 10000 грн. за метр квадратний. Хто що може на рахунок цього сказати? Чи реально, наприклад, маючи 10000$ скинути їх по курсу 30 грн. і купити квартиру площею 30 м. кв. Чи ці ціни діють на ще не збудовані будинки, а на готові будинки вже зовсім інша ціна? Дякую всім за відповіді!
     
  12. Кася

    Кася Well-Known Member

    саме так. В готових будинках квартири дорожчі.
     
  13. marmaduk

    marmaduk Member

    Наскільки дорожчі? Наприклад в незбудованому будинку метр квадратний коштує 10000 грн. а в збудованому на скільки дорожче? Є якась закономірність?
     
  14. Кася

    Кася Well-Known Member

    наприклад: ціна в секції Г від ДО - 610-695у.о залежно від поверху. В Секції В - яку вже майже закінчують - вже близько 800у.о за квадрат
     
  15. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Запитання до власників квартир, які доплачували за додаткові м2 : по якому курсу була оплата - станом на день оплати чи на момент укладання договору?
     
  16. SlavkoMaz

    SlavkoMaz Member

    Проплачував станом на день проплати.
     
  17. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    А як у вас звучить цей пункт в попередньому договорі?

    У мене таке:
    Казали, що то типу також "Акція", от і цікаво як буде в реалі.
     
  18. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    В додатку до договору сказано:"стр1 сплачує стор2 забезпечув. платіж в сумі 10321 грн що є еквів. 1258$ США.... " Договір укладали в листопаді 2013, додаток - в грудні 2014. Ми сплатили вказану в додатку суму в грн, але від нас тепер вимагають ще порядку 25000 грн. Сказали, оплата по курсу 28...
     
  19. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Скажіть будь-ласка, якщо я в листопаді 2014р одним платежем оплатив 100% вартості квартири, чи можуть у мене вимагати ще якусь доплату при отримані документів на квартиру?
     
  20. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Якщо Ви купляли вже збудовану кв, яку поміряли БТІ, то лише напевно по 1% держмито і пенс.фонд + послуги нотаріуса..
     
а де твій аватар? :)