Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. gratitude

    gratitude New Member

    Дякую, подзвонила вже й забронювала
     
  2. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Ні, не дали, казали, що поставлять.... Як це не знають?! Ви за неї заплатили! Може я хочу і теплу підлогу і батарею!!! І напевно це логічно буде - балкон з франц. вікном, який за рік-другий почне все пропускати, бо пакети, мяко кажучи, не дуже якісні... А що саме брати Ви маєте на увазі?
     
  3. Mawa

    Mawa Active Member

    я теж так думаю. Який у вас поверх. Плануєте брати зі сторони тих, хто заливку робитиме чи домовлятись з робітниками від ДО?
     
  4. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    На етапі коли ДО лиє стяжки вони телефонують і питають чи заливати всюди. Якщо ні, то йдете і пишете відмову. І все. Далі - самі)
     
  5. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Поверх 4
     
  6. Mawa

    Mawa Active Member

    @Kiryusha дякую. А можливо ви знаєте скільки коштує заливка?
     
  7. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Знає чоловік. Запитаю, напишу) А ви на якому пов.?Теж 3 секція?
     
    Останнє редагування: 23 лют 2015
  8. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Власник квартири в Г1
    Читаю весь час форум, люди переймаються стяжками, якістю віконнного профілю, і правильно роблять. А я тепер почав перейматись чи взагалі будинок добудують. Сам працюю в будівельній сфері, і ось що вам скажу. Ще 1-2 місяці такого жаху на валютному ринку і гарантію даю, що буде призупинене будівництво. Наша фірма торгує великим гуртом буд матеріалами, такий хаос який є останніх 2 тиждня, веде до того, що наше постачання починає згортати потрохи діяльність. Завод буд сумішей у березні призупиняє діяльність. Фірма "Віконні системи" уже закрилась. Ціни кожних 2-3 дня на буд-матеріали зростають на 5-10%.
    Як ви думаєте? Котел Арістон, який ДО колись купувала за 7000грн тепер коштує понад 20000грн, і т д.
    Вартість 1м3 нормального пінопласту коштує вже 1100грн/м3
    ДО мабудь легше буде розірвати договір з клієнтами секцій Г1-Г3 і віддати нам (забезпечувальний платіж) у гривнях(фантіках) а не доларах. Я оплачував 50000 доларів по курсу 13 а тепер вони можуть віддати по курсу 30 (650 000грн моїх гривень)---22 тисячі долларів.
    Пишу поки свої роздуми, а що Ви скажете на цю тему маю надію майбутні сусіди?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    50 грн/м2, це лише робота. + матеріал - тоді 150 грн...
     
  10. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Ми придбали квартиру в 2 секціі і тепер маємо можливість спостерігати як будують наступні. Сьогодні працівники на будівництві працювали як бджілки (впринципі, як завжди). Важливою перевагою будівництва є те, що сума проплат закріплена за доларом. Так як багато людей брали квартири під виплату, то відповідно ДО весь час отримує більші і більші суми, що дає шанс на добудову. Ми приміром взяли під виплату гараж, і з кожною проплатою бачимо, що він виходить як вартість квартири ))
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Mawa

    Mawa Active Member

    так,3 секція 1 поверх
     
  12. Mawa

    Mawa Active Member

    дуже дякую, буду хоч орієнтуватись
     
  13. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Прошу сусідко))
     
  14. mtc

    mtc Well-Known Member


    Не думаю що власники ДО дурні... коли ви робити проплату в гривнях - в цей же день чи на наступний день - можна було б купити валюту... і думаю вони це робили. Любий розумний бізнесмен на сьогоднішній день, який продає товар привезений з Европи, на день продажі товару - встановлює ту ціну яка йому вигідна.. і в цей же день купує валюту, якщо був проданий якийсь товар. Ми маємо не раптову ситуацію... а вже всі давним-давно знають що завтра дол буде коштувати ще дорожче.
    Тому проблем з ДО не має бути. Крім того в них є дуже велика ділянка, де будуть (і будуть будуватись) інші секції, і кидати людей по серед шляху - це також не розумно.. Можливо був би це останній дім - могли би щось придумати..

    Хоча є факт, що квартири не так швидко розкуповуються як це було раніше..

    Також плюс для них, що цеглу, і інші буд. матеріали - їх виготовлення іде в Украіні, і ціна не зростає відносно дол так швидко.. Не думаю, що зарплата піднімається у працівників з курсом доллара... Тому якщо був закуплений доллар в ці ж дні, коли робилась проплата квартир - ми не повинні мати проблем.
    Я рахую також плюсом, що ціна все ж таки у валюті... а не в гривнях, як це роблять деякі інші компанії.. Ось там є реальний ризик, що можуть не добудувати у звязку з недостатньою к-сті грошей...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Beginner

    Beginner Member

    А я вважаю що ваші думки дуже реальні, тому якщо секціям В ще може пощастити то Г мажливо ні. Але думаю що гроші повернуть не менше ніж ви дали бо в іншому разі іх участь на ринку закінчилась.

    Це ж така ситуація як з садочком. І з іншими "заманухами" які ДО обіцяв.
    Не один покупець квартири розказував тут про свій сумний досвід що вони спершу говорять одне а коли всі пропрати здійснені --- все по-іншому.
     
  16. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Ніхто при свому розумі фантіки не складує. Їх одразу конвертують у валюту.
     
  17. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Був десь 3 неділі тому в ДО. Питав за секції Г. Показували листок, продано на вскидку було порядку 70% квартир. Частина людей напевно брали з розтермінуванням оплати.
    Згідно договору штрафні санкції дуже серйозні, не оплатити дорожче ніж позичити і оплатити. Привязка до курсу дає певну подушку безпеки.
    Методика будівництва секцій Б відрізняється від етапу 1. Будують оптимізуючи витрати, ще не має і повної коробки, а вже зацеглено і зашклено кілька поверхів.
    В цих моментах бачу позитив.
    Звичайно не відомо як воно буде, але переваги перед забудовниками в яких "фіксований" курс є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. hockey

    hockey Member

    Сегодня узнавал цену в отделе продаж на 1 ком квартиру со сдачей дома 3 квартал 2015 года 720 дол. со сдачей 2016 году 620 дол за кв.м. но курс сегодня у них 23.5грн за 1 долл.
     
  19. Volodja

    Volodja Well-Known Member

    Ну не знаю.... шось ДО мені нічого не обіцяла на рахунок садка. А інші "заманухи", це які? Що ще вам наобіцяла ДО і не виконала?
     
  20. Volodja

    Volodja Well-Known Member

    Дивлячись кожного дня на процес будови Б-1-2-3 не можу сказати шо темпи будівництва сповільнюються. Так само, які і паркінг в 1-му етапі: вирили повністю, забетонували по периметру вже.
     
а де твій аватар? :)