Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Ми запросили людину з бті, неофіційно, по замірам якої в нас на 1 кв менше, ніж по результатам їхнього бті))... Получається, що площа нашої кв збільш. всього на 40 см2 (за які доплачувати не потрібно), а не на 1.4 як вони вказали в додатку до договору, і де ми маємо доплатити 1200$! Щоб звернутись в бті з офіційною заявою на проведення експертизи замірів має бути техн пасп., наскільки відомо....Відповідно ми ще не доплачували, бо тех паспорта не бачили і яка S там. Ніхто не зтикнувся з такою ситуацією?)
     
    Останнє редагування: 3 лют 2015
  2. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    А коли проводили заміри не запрошували? Щоб власник був присутній, ознайомився, підписав результати. Чи то треба напрошуватись?) Чи такого не практикують принципово?
     
  3. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    на той момент власником являються вони - якщо я все вірно зрозумів
     
  4. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Ні, не запрошували. Коли ми попередньо дзвонили/заходили і питали про документи, відповідали, що самі подзвонять. Так і було, подзвонили, але тоді коли вже підготували додаток до договору з новою площею і сумою доплати... Ніхто ж не буде слідкувати під офісом чи своєю секцією, коли прийдуть з бті міряти)
     
    Останнє редагування: 3 лют 2015
  5. Mawa

    Mawa Active Member

    @А скільки коштує виклик? чи то знайомі?
     
  6. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Знайомі знайомих). Але й виклик вроді зовсім недорого, 2 р тому було до 200 грн
     
  7. NaRy

    NaRy New Member

    Доброго дня, сусіди!:)) Щодо термінів і якості будівництва ми цілком задоволені, АЛЕ зіштовхнулися з неприємною ситуацією, коли у відділі продажу менеджери говорять одну інформацію, а потім на практиці за свої слова вони не відповідають!! Так при підписанні договору пообіцяли фіксований курс, а потім виявляється в нас вже виросла заборгованість! Я розумію, що зараз на слово вірити комусь не дуже то й можна, але навіщо тоді такими "балаболами" бути!!
     
  8. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Вчора в офісі сказали, що вже готові документи по секції 3+, наступна - 3. Комунікації - по закінченню опал. сезону
     
  9. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    В мене аналогічна була ситуація. Описував кілька сторінок тому тут на форумі. Керівництво явно не очікувало такої девальвації коли пропонували умови з фіксованим курсом. Добре, що цю тему закрили і далі продають по курсу. Тому що реально краще нехай трохи дорожче (в грн. ), але добудують в терміни ніж будівництво зупиниться. В мене на 3кім. вийшла переплата 48 300 грн. при доплаті за 20%.

    На завтра курс НБУ = 17.999 і буде далі зростати, відповідно і доплачувати потрібно буде більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vadok

    Vadok Well-Known Member

    Відпишіться, будь-ласка, в темі коли отримаєте документи.
    І цікаво чому спочатку 3+ а не 3?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Вони самі очікували спочатку 3, а готові в 3+ - так сказали) Ми теж в 3
     
  12. Vadok

    Vadok Well-Known Member

    На сайті ДО написали що вже почалась видача документів на 3 і 3+!!!
     
  13. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Народ, що ніхто зовсім не перемірював свою площу??? Мало того, що нас надули з тими лоджіями, які засклили жахливої якості профілями, так ше й тепер дописують метри, яких по факту нема! Всі так сліпо довіряють забудовнику? Ми попросили показати техпаспорт, щоб на його підставі замовити експертизу БТІ, чекаємо вже майже тиждень, відповіді ніякої, лише "якщо документи вже в держєрестрі, ви нічого не зробите" - з слів менеджерів ДО... БРЕХУНИ, ще й думають, що самі розумні;)
     
    Останнє редагування: 9 лют 2015
    • Креативно Креативно x 1
  14. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Скоріш за все, як і завжди, вам прийдеться доплатити, щоб отримати документи. Пізніше відповідно можна буде замовити експертизу БТІ і якщо вони підтвердять різницю в площі, ви зможете подати в суд і відсудити різницю. Але так як то все довго і нудно, то багато власників заб'є, а на це забудовники і розраховують. Сумно...
     
  15. SlavkoMaz

    SlavkoMaz Member

    У мене теж не зійшлося з "новою площею", правда заміри робив сам і міг щось десь не врахувати. Думаю, що якщо таких випадків буде багато то краще подавати колективний позов. Правда не докінця розумію на кого - ДО чи БТІ.
     
  16. rainadil

    rainadil Member

    Пані та панове, так як вже назбиралося чимало важливих питань для вирішення - пропоную створити окрему гілку форуму "Добра Оселя" і в ній створювати теми, що відповідають змісту: велопарковки; автостоянки; заміри БТІ та інші.
    Все одно ці та інші питання назбираються і їх буде необхідно вирішувати, коли ми станемо повноцінною спільнотою власників ДО.

    Підтримую думку щодо колективного вирішення будь-яких питань, пов'язаних з нашим добробутом, будучи сусідами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Wanderlust

    Wanderlust Active Member

    давайте групу у Фейсбуці, так як це є, наприклад, для Пасічного масиву
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    та можна групу , а можу і написать сайтец для цього всього з форумом і іншими свістелками
     
  19. SlavkoMaz

    SlavkoMaz Member

    Хороша ідея про сайтец, підтримую. Але думаю, що групу створити потрібно щоб поширити в ній інформацію про сайт.
     
  20. SlavkoMaz

    SlavkoMaz Member

    А ще було б добре організувати зустріч. Хто в 3 секції зголошуйтеся. Спробую організувати приміщення.
     
а де твій аватар? :)