Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    чого пустий - паркінг для машин там буде
     
  2. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Такий малесенький паркінг на 600 квартир...:sad::sad::sad:
     
  3. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    Паркінг то підземний
     
  4. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    ну підземний - звичайно, а гостьового там мало =) тому нормально, що всі поставлять свої машини скрізь, бо платити 12 к баксів за паркомісце то за барзо
     
  5. yura m

    yura m Active Member

    Може тоді хоч покладуть асвальт і зроблять стоянку для авто
     
  6. Vadok

    Vadok Well-Known Member

    Запитаю ще раз: як там справи в 3 секції, вже отримав хтось документи???
     
  7. Beginner

    Beginner Member

    ІМХО але мені церква не заважатиме в порівнянні із залитим асфальтом внутрішний дворик для "гостьових" паркомість та відсутнісю садочка.

    Вважаю що весь внутрішній простір в етапі 1 має бути в травичці, деревах та лавочках. Але мабуть про це як і про садочок треба буде вирішувати вже в осбб. Хоча хто зна хто в цьому осбб бо керівника вже вибрали для цілого етапу 1 а фактично хто його обирав якщо здали лише секцію 1 та 2
     
  8. xtra

    xtra New Member

    В понеділок казали що документи ще в реєстратора, реєстратор до кінця місяця обідцав передати документи в ДО, відповідно ДО одразу почне укладати основний договір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    наскільки я можу зрозуміти то осбб то буде фактично приватний жек забудовника, але та - церква то не є проблема , а от внутрішня інфраструктура = (
    ну і садочок осбб не порішає - так само як і гостьовий паркінг
     
  10. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    А мені садочка не треба ( може ще хтось школу захоче в дворі?), а паркінг хвилює, бо авто взагалі ніде поставити!!!! Квіти і газони - це добре, але місця на це не передбачили на жаль. Оселя хоче максимально забудувати цей клаптик землі, про все інше вони не піклуються. Вже зараз можна ствердно сказати, що з часом вулиця Кн. Ольги буде не 2, а 1-полосна, буде колапс. Забудовнику начхати, де 600 квартир мають вмістити свої авто.
    Голова ОСББ вже є. Цю людину дійсно ніхто не обирав. Зборів теж не було. Але наше ОСББ поки справляється, реагує на звернення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    Школа теж норм , в дворі правда не дуже кошерно - але норм, ну про авто проблема, але вона не більша ніж квітами і газонами, і дитсадком
    І не потрібний до пори до часу
     
  12. GreKri

    GreKri Well-Known Member

    Нам сказали в офісі ДО, що дитячий майданчик буде 100 %, так як згідно законодавства будинок (комплекс) може бути зданий лише за наявності дитячого майданчика. А на рахунок дитячого садка, це питання ще розглядається.
     
  13. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    круто - якщо ще розглядається - ібо мені було сказано категоричне ні = (
     
  14. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Не знаю де Ви там 600кв. нарахували, я нарахував 334 квартири в 1 етапі (всі 5 секцій), міг трішки помилитися, але десь приблизно так.
    Звичайно паркінгу не вистарчить, але 300 то не 600 ;)
     
  15. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    600 в двох етапах разом
     
  16. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    так, вірно, в двох етапах 600, бо авто будуть ставити там, де буде місце...
     
  17. VikaFirebird

    VikaFirebird Member

    Якщо я не помиляюся, то ще паркомісця будуть в нових секціях у підвальних поверхах. Там не багато, але ж все одно добре, що таке є.
     
  18. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    в нових секціях будуть гаражі - 500 баксів за метр кв , але через величину ( під 40 квадратів ) виносять 22 к
    і підземний паркінг ( фактично купівля паркомісця ) - 12 к баксів
     
  19. yura m

    yura m Active Member

    Можна купувати однин гараж на двох... от тільки це треба якось юридично оформити. Ну і звичайно треба знати з ким купувати бо з гаражем можна і багато проблем собі нажити... як відомо "краще з розумним втратити, ніж з дурним знайти" чи щось типу того.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    там все залежить від того які машини будуть ставитися , та й на двох це екномія 2к баксів
    через можливий гемор в майбутньому -"ах ти ж сволоч гараж наш засрав" , не радує така економія
     
а де твій аватар? :)