Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Ruta

    Ruta Well-Known Member

    Запитання до власників квартир в першій секції: чи в ЖК "Добра оселя" дають можливість проводити ремонтні роботи в квартирі до здачі будинку в експлуатацію? чи готові в них вже документи для оформлення права власності?
     
  2. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Власне, що не було! Дійсно, всі договори різні.:dntknw:

    ---------- Додано в 20:34 ---------- Попередній допис був написаний в 20:31 ----------

    Вони кажуть, що будинок зданий. Але документи обіцяють лише до кінця лютого. про ремонт не питали. На мій погляд - крутять щось.
     
  3. mcandre

    mcandre Active Member

    А що це за сайт такий http://ua.kurs.com.ua/mejbank ? Можна домовитись з адміном того сайту і завтра курс на ньому буде 100 грн за долар ;)
    В будь-якому разі договір - це документ, після укладення якого обидві сторони повинні бути задоволеними.
    Не думайте, що нереально в договорі нічого міняти. Щоб досягти цього взаємного задоволення, необхідно активно пропонувати власні бачення пунктів договору. Це нормально і законно. Так і добру домівку отримаєте, і спокійніше спатимете ;) А прив’язка до долара - це і страхівка для забудовника, який теж хоче застрахуватись від нестабільного курсу. Так як, грубо-кажучи, за ваші гроші будує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Volodja

    Volodja Well-Known Member

    Я от скоро дізнаюся, як вони відреагують на корекцію кількох пунктів.
     
  5. promisto

    promisto Well-Known Member

    Цілком з цим погоджуюсь - на мою вимогу в типовому договорі ФФБ вносили зміни
     
  6. mcandre

    mcandre Active Member

    А де саме? Там де зазначено, що забудовник при порушенні термінів здачі будинку платить одноразово штраф 1000 грн?

    Я розумію, що це ви говорите про інший договір.
     
  7. promisto

    promisto Well-Known Member

    Я не мав на увазі договір по ЖК "Добра оселя" - тут начебто не договір ФФБ, а попередній договір
     
  8. Ruta

    Ruta Well-Known Member

    На наше запитання: чи можна змінити декілька пунктів договору, нам відповіли, що в них затвердженні шаблони, що ми або погоджуємось на цей договір в цілому, або ні:dntknw: Але це було давно, може щось змінилось...
     
  9. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Ремонт дозволяють робити швидше, якщо підписати ще доповнення до договору про збереження і неушкодження майна будинку.

    ---------- Додано в 10:15 ---------- Попередній допис був написаний в 10:09 ----------

    Але відмовили показати техпаспорт квартири.
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нєпанятка...ви купили квартиру, яка за всіма документами є вашою власністю, вивалили бабла за неї як за особняк, тобто з моменту повної оплати і підписання всіх паперів ви є власником тої комірчини. Який ше може бути додатковий договір? Ви ж не претендуєте на весь будинок... Несучих конструкцій рухати не будете, на сходовій теж ніц робити не будете, а який ремонт, яку плитку, які шпалери будете чіпляти в своїй власності нікого не повинно інтересувати.
     
  11. mcandre

    mcandre Active Member

    з чого ви взяли? якщо будинок не зданий, свідоцтво про право власності не видають.
    якщо купувати в такому варіанті, ви купуєте обіцянку, що вашу квартиру не продаватимуть іншим людям, збудують, здадуть в експлуат. і дадуть вам право власності в майбутньому на квартиру.

    до цього моменту ви не є власником квартири, а лише інвестором. я якось так розумію
     
  12. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Скорше всього ви є співвласником того будівництва, за вами закріплена кількість метрів,

    Але ви можете у будь який момент вийти з того фонду при умові приміром 5 %втрати від суми вкладу, так само якщо є вільні квартири ви можете за кілька % поміняти на меншу площу або на ідентичну але інший підізд/поверх.

    Выдповідно оті зміни/ ресонти ніхто не буде компенсувати, те саме стосується зовнішніх змін у будинку, ви не можете ставити допоки не буде здачі будинку склопакети на інший колір і так.д
     
  13. Dobra Oselia

    Dobra Oselia New Member

    Шановні учасники форуму!
    Відділ продаж Житлового кварталу "Добра оселя" готовий надати відповіді на запитання, які піднімаються на форумі стосовно будівництва та продажу квартир в житловому кварталі на вул. Княгині Ольги.
    Житловий квартал "Добра оселя" передбачає будівництво 20 секцій. Станом на сьогодні збудовано та здано першу секцію. Власники квартир вже мають можливість виконувати ремонтні та оздоблювальні роботи, поки здійснюється реєстрація прав власності на їхні квартири.
    В новозбудованій секції вже функціонує експлуатаційна організація, яка забезпечує належне утримання будівлі та її інженерної інфраструктури.
    З метою об'єктивної оцінки вартості квартири після здійснення її обмірів бюром технічної інвентаризації, підписується додаткова угода по результатам звірки, в якій відображається сума, яка повертається власнику квартири у випадку, якщо площа є меншою ніж вказана в договорі, або ж доплачується ним, якщо площа більша. Це типово для новобудов, коли проектну площу уточнюють по факту після завершення будівництва і здійснення МБТІ технічної інвентаризації. За результатами замірів площ квартир першої секції МБТІ видано Технічні паспорта квартир зданого будинку, з якими власники квартир можуть ознайомитися у нашому відділ продаж. Дані технічні паспорти будуть передані власникам разом з правоустановлюючими документами на квартиру.
    З повагою
     
  14. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    Поясніть, будь ласка, чому затримується видача документів покупцям з першої черги. Ви обіцяли, що документи будуть видаватися в січні після свят. Уже минув місяць, і, наскільки я знаю, документи ще ніхто не одержав.
    Така непевність відлякує потенційних покупців (особисто мої знайомі в січні так і не зважились на покупку житла в Добрій оселі власне через цю затримку, а натомість розглядають зараз пропозиції конкурентів)
     
  15. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Поясніть, будь-ласка, чому мені відмовили показати техпаспорт квартири?
     
  16. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Думаю, що вони повинні радіти цьому, бо як з'ясувалося у оселі договір с прив'язкою до бакса, а це пипець.
     
  17. Dmytro D

    Dmytro D Active Member

    Прив"язка до долару, угода про пайову участь, а не ФФБ, оформлення всіх документів самостійно - скільки ще треба аргументів? Останній стрибок долара додав квартирам десятки тисяч гривень, а що буде далі? Ризиковий варіант,хоча хороші планування, особливо дворівневі))
     
  18. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    уся та катавасія з їхніми договорами у мене особисто під великим сумнівом
     
  19. Lvivyanocka

    Lvivyanocka New Member

    Доброго дня!
    Розглядаємо з чоловіком варіант придбання в 4ій секції. Хтось знає коли планують її будівництво і здачу відповідно...
     
  20. Ruta

    Ruta Well-Known Member

    ТКС варто терміново переглянути свої договори та встановити фіксовані ціни в гривнях, як це в ЕкоДім, Ріел, Ваш дім та ін., інакше вони ризикують втратити своїх потенційних клієнтів. В нинішніх умовах народ боїться зростання курсу долара.
     
а де твій аватар? :)