Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vadok

    Vadok Well-Known Member

    На сайті ДО є план з маркуванням секцій, а рахували по курсу НБУ.
     
  2. Beginner

    Beginner Member

    А чому ви так говорите? Садочок тв дитячий майданчик як на мене такі ж важливі як і житло. Ви ж як обирали собі квартиру ви дивились не тільки на планування та стіни, а також на інші фактори, чи не атак?

    просто подумайте люди, скільки в добрі оселі буде сімей з малими дітьми!? Думаю що 40% як мін буде з дітьми дошкільного віку, а в інші садочки швидше за все іх буде годі впихнути бо і так черги та перебір.

    Як на мене львівська міська рада має зобовязати кожного забудовника що має більш як 100 квартир в будинку побудувати садочок поруч. ім це обійдеться недорого але хоч якось компенсується те що забудовники будують де хочуть і в парках і скверах і дерева зрубують.

    Але це все імхо
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    ну але не буде - це вже в відділі продажу можуть вам сказати прямим текстом
    так що велкам ту відкати в найближчі дитсадки
     
  4. Wanderlust

    Wanderlust Active Member

    Вчора ціни підняли на 55$ за м2 у Г3, от вам і акції. :negative: Долар росте, і їх ціни не зупиняються.
     
  5. Vadok

    Vadok Well-Known Member

    Та я згідний з Вами, але я реаліст, прекрасно розумію де я живу і в який час!

    Про садочок в недобудованому проекті(по факту збудований тільки 1 етап, і то 2 секції ще не здані) навіть і не мріяв(маю двоє дітей, молодший на слідуючий рік тільки піде в садок)!

    Дитячий майданчик думаю зроблять коли підземний паркінг добудують!

    Будем надіятись що війна скоро закінчиться, будуть реформи, і те що ви написали, вирішать на законодавчому рівні!

    Без образ, але спустіться на землю, думайте як контролювати бидло-майстрів, щоб ті не засрали під'їзд ще до вашого заселення, як потім зробити так щоб ніхто не курив в під'їздах і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    думаю буде легше взяти в оренду комерційну площу в будинку і зробити власний , а ніж чекати поки вони збудують
    ну контролювати звичайно тре - майстрів легше, а от куріння хз як то можливо
     
  7. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    Будьте реалістами, ніякого садочка ніхто і не планував будувати. Територія, де по їхньому рендеру має буте садочок, належить церкві.
    Моліться, щоб замість маленької церкви під вікнами не збудували 30-метрову.
    В кращому випадку, років через 4-5 може збудують якийсь торговий центр ближче до залізниці, та й то ще вилами по воді писано.
    А зараз тим, в кого є діти, я би радив підшукувати місце в інших садочках.
     
  8. Vadok

    Vadok Well-Known Member

    В 3-ій секції вже хтось отримав документи на квартиру???
     
  9. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    і такі слова в набожному Львові = (
    молитися щоб не збудували церкву - так тонко , а кому молитися - Аллаху чи Будді?
     
  10. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    Та моліться кому хочете, хоч макаронному монстру, а велика церква під вікнами - це порушення будівельних норм і, відповідно, прав жильців.
     
  11. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    тоді питання до забудовника мусимо ставити - ібо то він порушує, а не церква, церква узгоджені плани на будівництво мала ще до того як Добра Оселя зявилася зі своїми планами. Тому якщо піде до таких розбирательств то порушниками виявиться аж ні як не церква
     
  12. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Був вчора в офісі, ціни підняли, зараз десь від 750 до 900+. Я так розумію через той цирк з мультикурсами, різниця вже 5 грн. практично.
     
  13. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    тобто - добра оселя мала дотримуватися норм відхилення, а не церква вже має дотримуватися
     
  14. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    Я особисто розмовляв із працівниками церкви. Як я зрозумів із розмови, церква мала лише плани (ефемерні), та, можливо, проект. Але ні офіційного погодження, ні коштів на їх реалізацію не було. Зараз у церкви є проблеми із погодженням свого проекту (занадто близько до житлового будинку), але, знаючи, як у нас в країні все влаштовано, боюсь, що той дозвіл таки дадуть (в обмін на певну кількість грошових знаків).
     
  15. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    а - ну тоді соррі, мав іншу інфу
    Та які грошові знаки в грекокатолицької церкви
     
  16. GreKri

    GreKri Well-Known Member

    Тут на форумі писали, що церква має намір продати або поміняти цю ділянку на іншу. Тільки б щось інше не збудували...
     
  17. GreKri

    GreKri Well-Known Member

    Звідки у вас така інформація?
     
  18. GreKri

    GreKri Well-Known Member

    Нас також лякала їх заплямлена репутація... Але ми ризикнули, і дуже задоволені, здали навіть раніше, ніж це передбачено в нашому договорі і з комункаціями не було ніяких проблем)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. gorysko

    gorysko Well-Known Member

    з відділу продажу = )
    так і сказали - "дитячий садок будуватися точно не буде"
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    І майданчик також?? Тобто в дворі буде пустир?
     
а де твій аватар? :)