Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. mushk

    mushk New Member

    скинь фото внутрянки. бо шось ще не бачила, щоб і швидко і якісно будували.:)
     
  2. mushk

    mushk New Member

    покажи фото, що всередині :)
     
  3. samaleyko

    samaleyko Member

    Виставляю обіцяні мною фотки[​IMG][​IMG]
     
  4. mushk

    mushk New Member

    Не знаю, що робити. Хочу там купити квартиру. Але поки ми з чоловіком вагались, вибирали, вони і побудували і продали. В обидвох будинках вже продані ті квартири, які ми хотіли. Вже наступний починають будувати. Тепер думаю, чи купляти з того що залишилось, чи купляти в третьому таку, яку хотіли зпочатку.
    Мабуть будемо в третьому купляти поки є. тем більше, дійсно швидко будують.
     
  5. Neosoftlviv

    Neosoftlviv Well-Known Member

    А хіба вже продають третю секцію?

    ---------- Додано в 19:41 ---------- Попередній допис був написаний в 19:37 ----------

    Ви не в курсі скільки поверхів вже поштукатурили всередині? Може й швидше здадуть будинок (якщо так швидко роблять чого до червня чекати) і приймуться активно будувати 2-гу чергу, а то нам в серпні казали що через 2-3 тижні буде вже перший поверх, а то вже середина жовтня, а його тільки завершують
     
  6. Ruta

    Ruta Well-Known Member

    Хто в якій формі укладав попередній договір купівлі-продажу квартири, у простій письмовій чи в нотаріальній?

    ---------- Додано в 15:30 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

    так вони ж тепер обіцяють 1-шу секцію здати не в червні 2014 - го року, а в грудні 2013 року
     
  7. samaleyko

    samaleyko Member

    привіт всім! я знов на вихідні до них навідувався. вже 8 поверхів поштукатурили. скоро буду замовляти меблі :yahoo:[​IMG]
     
  8. mcandre

    mcandre Active Member

    цікаво, який буде ліфт, вхідні двері і котел? сфотографуйте при нагоді.
    пакети якої фірми?
    просто цікаво, чи найдешевше, яке прийдеться викинути одразу ж під час ремонту, чи щось нормальне?
     
  9. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    А запитати в менеджера який вам квартиру продав? Нормальні забудовники надають інформацію.
     
  10. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    Привіт. Маю питання до тих, хто придбав квартиру у першій черзі.
    Вас не бентежить малий метраж балконів на плануванні? Вони всі засклені і згідно діючих коефіцієнтів метраж має бути трохи іншим? Я теж придивляюсь до цього будинку, але боюсь, що після здачі метраж виросте на 2-3 метри.
     
  11. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Думаю, що таке можливо, але найбільше треба боятися нездачі будинку, бо в цікавій країні живемо..
     
  12. samaleyko

    samaleyko Member

    Привіт! Хтось питав що і яке ставлять, чи не потрібно буде одразу замінювати. Котли встановлюють класні - Вісман. Ні в кого з новобудов таких нема. Переважно Турція або максимум дешева Італія. Вікна щось не запитав які. Виглядають гарно, тоновані, так це і з дороги видно, виробника уточню.
    Я задоволений. чекаю новосілля :)
     
  13. Ruta

    Ruta Well-Known Member

    А хіба вже продають третю секцію?"Silver"]

    Була вчора на будові, охоронець сказав нам, що вже розпочався продаж квартир на третій секції.
    До речі будівництво 2-ї секції просувається досить швидкими темпами...
     
  14. novoselik

    novoselik Well-Known Member


    На сайті планування першої та другої. Третьої немає.

    Хто в курсі, в другій секції ще є вільні однокімнатні?
     
  15. Kiryusha

    Kiryusha Active Member

    Так, вже розпочався продаж квартир у третій секції
     
  16. Jugg

    Jugg New Member

    Долучайтеся в групу в контакті, хто купив, або планує купити квартиру в даному будинку для активного обговорення

    http://vk.com/dobraoselya_knolgy_1_5
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Як можно дізнатися про вільні квартири? На сайті такої можливості немає, дуже незручно. Забудовнику потрібно робити сайт більш інформаційним...
     
  18. Sutomore

    Sutomore Well-Known Member

    Тільки в офісі. Нам сказали, що вони працюють над покращенням сайту, але кількість проданих квартир не афішуватимуть - в маркетингових цілях.
     
  19. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Ай молодці... Я мешкаю в іншому місті, повинен приїхати тільки для того щоб мені сказали що нічого немає з того що мені потрібно?
     
  20. Кася

    Кася Well-Known Member

    зателефонуйте і поясніть що їхати заразди того, щоб розчаруватися, не плануєте
     
а де твій аватар? :)