Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. TommyAngelo

    TommyAngelo Well-Known Member

    Я не думаю, що є сенс звертатись до священика: важко вірити у його чесність.
    Від забудовника теж важко буде чогось добитись. На три десятка людей(квартир), які проти ВИСОКОЇ церкви в комплексі знайдеться кілька сотень, які обома руками фанатично ЗА, таких як Markyslv.
    Єдина можливість - це писати запити у ДАБІ чи у відділ містобудування та архітектури.
    mtc, скиньте мені, будь ласка, в приват адресу за якою ви писали.
     
  2. mtc

    mtc Well-Known Member

    Я думаю тут ви помиляєтесь відносно к-сті людей. Якщо людині правильно подати інформацію, то якраз сотні будуть за те, щоб церква була менших розмірів біля нашого жит. комплексу. Я випадково сьогодні попав на 7 мешканців, які не читають цей форум.. перші люди, які побачили звернення... і всі вони повністю згідні з думкою, при чому живуть на вищих поверхах, а в деяких і вікна не виходять на церкву. А ось такі Markyslv - будуть лише одиниці. Тимбільш ми робимо крок вперед до церкви, і наше прохання полягає в першу чергу про зменшення розмірів церкви у висоті.
    Подивіться, для прикладу, яка акуратна, не велика і гарна церква стоїть біля ринку Південного. Я двума руками за таку церкву. Маленька дзвіниця, гарно облаштована територія - і цього достатньо для нашого комплексу.
    Візуально церква з розміром у наш дім навіть не буде мати вигляду. Це повний абсурд. Місце для такої церкви є на більшій площі, і яка знаходиться ... ну хоча б метрів 50 від жилого дому. Тоді це має вигляд, і людям комфортно.
    Звичайно, якщо робити вибір за повне припинення будівництва, чи вибирати, щоб церква була розміром у весь дім - думки людей можливо будуть різнитись. Тому ми, як альтернативний варіант, пропонуємо зменшення церкви у висоті, та без нової дзвіниці у більших розмірах. Одним словом так, щоб у нас була тиша зранку, і щоб люди мали нормальне сонячне освітлення в квартирах.
     
    Останнє редагування: 5 кві 2017
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ulora

    Ulora New Member

    А ви впевненні,що будують церкву.Onls правильно пише,що ТзОВ СКІПР отримав дозвіл на будівництво двох будинків і трьох паркінгів по Кн.Ольги 1-5.Це стара адреса Доброї Оселі,яка проходить по документах міськради.В інтернеті є ,що ТзОВ Скіпр в 2011 році отримав в ореду ділянки від ТзОВ Княгиня Ольга за адресоюКн.Ольги 1-5.Я думаю,що тему церкви піднято не випадково,тому,що два будинки будуть вищі і ширші любої церкви.
     
  4. MIra

    MIra Well-Known Member

    а можливо йде мова про будівництво ще кількох будинків від Грінвільхаус?
     
  5. DO LVIV

    DO LVIV New Member

    Сумнівно що на нашій території ще можливо втиснути будинки. А щодо висоти церкви то нереальним є зібрати значну кількість людей. Зроблять те, що заплановано. Так як і ніхто не зміг повпливати на відміну будівництва аж 16 поверхового будинку біля Г секції - і відстань до будинку 10 метрів максимум. Б секції просвіту взагалі не мають, одні вікна. Так і живем... Сорі за нехарактерний песимізм.
     
  6. mtc

    mtc Well-Known Member

    Так дім про який ви пишите іде перпендикулярно до дому доброї оселі... а не паралельно... ? хтось має закриті вікна від нормального сонячного освітлення? мені здається ми говоримо про зовсім різну ситуацію. Крім того під цим домом не буде дзвонів, а також не буде транслюватись зранку служба по колоноках під вашими вікнами.
    Є мешканці, які цілком підтримують наше прохання. Цілком адекватне прохання, зменшити церкву у висоті, щоб мати нормальне сонячне освітлення у своїй квартирі, і щоб церква не встановлювала більш гучних дзвонів.
    Враховуючи те що, при покупці квартир, менеджери "ДО", тільки й стверджували, що тут церкви таких розмірів взагалі не буде.... А зараз маємо таку ситуацію, що техніка "ДО", та їх робочі допомагають у будівництві церкви.
    Знаючи б про таку ситуацію завчасно, мешканці б самі вирішували чи їм купувати квартиру впритул до церкви таких масштабів, чи купувати квартиру в сусідніх підїздах. І не виникало б зараз цієї абсурдної ситуації.
    Раз ми робимо крок до церкви, чому церква не може зробити крок до нас? в любому випадку туди вміститься та сама кількість людей, не зважаючи на висоту, якою б вона не була.
     
    Останнє редагування: 6 кві 2017
  7. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Ви робите висновки про те що гарно а що погано. Читав ваше
    Не можна зменшувати висоту!!! Церква буде напевно гарна і велика. Для чого священик має зменшувати церкву? Це його ділянка і він будує те що вважає за потрібне. Ви квартиру освячували?
     
    • Тупо Тупо x 6
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    Тут і справді, схоже, бот з нами переписується...

    Markyslv, Кажіть чий ви працівник - ДО? ОСББ? Церкви?? Ви навмисно намагаєтесь зіпсувати надію на те, що в нас щось може бути по-людськи, а не за гроші. Ваші ж вікна туди не виходять, правда ж? .. може хочете з кимось квартирою помінятися ? Наприклад поверх - 2-4?? Матимете гаївки, вінчання, похорони, а ще "сонячне світло" - все для вас!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. prius

    prius Well-Known Member

    Може то сам ксьондз пише?
     
  10. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Насправді, церква у невдалому місці. Сьогодні стояв у корку на Кн.Ольги і мав можливість роздивитись територію з вікна.

    Кращим місцем для церкви було би біля електроопор, що стоять біля залізничної колії. Чому?
    1) Висока церква стала би певним екраном від електромагнітного випромінювання. Так мешканці Доброї Оселі були би здоровіші.
    2) Висока церква створила би певний захист від шуму потягів, що проїжджатимуть поруч
    3) Церква візуально закрила би за собою і опори високовольтних ліній і колію
    4) Звук від дзвонів церкви розлітався би у просторі, а не зосереджувався у "колодязі" будинків ЖК Добра Оселя. Так він би вам менше створював незручностей.
    5) Звук від ритуальних служб менше би долітав до мешканців ЖК.
     
  11. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Я нічий працівник поки що. Вікна не повірите виходять. Помінятися з квартирою? Пишіть пропозиції :). Коли купляв квартиру то розумів що церкву колись побудують. У мене таке враження що Вам немає що робити! Ви проти гаївок ? Чи проти вінчання? Вас хрестили? Шлюб брали?
     
  12. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Прямо шерлок :)
     
    • Тупо Тупо x 2
  13. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Молодець але церква має іншу ділянку. Тому як їй будуватися там? Добре хватить переписуватися з непотрібом без віри і роду. Для мене ця тема закрита. Назбираєте 100 підписів напишіть хоча це нереально
     
    Останнє редагування: 6 кві 2017
    • Тупо Тупо x 4
  14. S l a v i k

    S l a v i k Member

    а якщо я мусульманин - Вам ранковий намаз також не буде заважати? Це ж так гарно!!! А на дитячих майданчиках можна буде проводити церомонії будистів - карму чистити - це прекрасно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. S l a v i k

    S l a v i k Member

    сподіваюсь, що Ваші сусіди будуть фанатами хеві металу в ночі - це ж їхня квартира, хай роблять, що хочуть. Цивілізоване суспільтво живе, враховуючи інтереси соціуму, бидло - "то моя хата - роблю шо хочу"
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Toxa

    Toxa Active Member

    От я не розумію до чого тут вінчання, хрещення і шлюб... Можете у себе в квартирі відкрити філію і цим всім насолоджуватись. Плюс щоденні служби... Коли я купував квартиру мене запевнили, що церкви НЕ БУДЕ. Якби я знав про таке масштабне будівництво, я б не купував тут квартиру. І у випадку, якщо я захочу її продати, то буду змушений шукати якогось церковного фанатика, бо нормальна людина не захоче "насолоджуватись таким щастям".
    Як на мене такі речі змішувати не можна. Є зона для відпочинку, для розваг, для духовної насолоди. Але все це в купі не може існувати... Інакше чому б не розглянути будівництво музичної арени під вікнами, уявіть собі якийсь гурт, який валить хард рок у вас під вікнами і купа шалених фанатів... Це ж теж гарно, мистецтво...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Я за! Ви підписи збираєте де підписати?
     
    • Тупо Тупо x 3
  18. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Так до 22-00 маєте право.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Так будуйте арену. Що вам мішає?
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Баян Баян x 1
  20. S l a v i k

    S l a v i k Member

    а чому до 2200???? Це ж моя квартира і я хочу до 0200 !
     
а де твій аватар? :)