Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. mtc

    mtc Well-Known Member

    Може вам ще цвинтар в дворику зробити? я бачу ви ще той фанатік ) можу вам порекомендувати квартиру на виговського 51.. там люди в підізді образки повішали, і свічки стоять.
    Ви настільки релігійна людина, а самі ж при першій можливості кидаєтесь в хамство. То вас церква так навчила?)
    У нас питання стоіть в тому щоб вікна не були закриті, щоб церква не була настільки високою (всі факти є перечислив вище). Нехай будує церкву, але немає змісту іі робити в цілий дім. Ніхто в нього не забирає площу (в ширину та довжину).
    Я розумію що ви мабуть не з мого підізду і вам всерівно на мешканців.
    Якби вам збудували житловий дім 15 метрів від ваших вікон, ви б так само говорили? Думаю тут лише питання в тому що це церква, а був би інший житловий дім 15 метрів від дому - зовсім по іншому працювало б у вас мислення.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Цвинтар хочете? Збирайте підписи. Щодо церкви - церква на власній ділянці будує церкву. Скажіть я можу заборонити вам робити ремонт в квартирі? Ні це ваша власність. І ще завтра підіть на службу. Дякую
     
  3. mtc

    mtc Well-Known Member

    церква будується з порушенням будівельних норм! Ви мені не можете заборонити ремонт, якщо я його правильно роблю. Але якщо ремонт робиться з порушенням будівельних норм, і зносять несучі стіни - звичайно це є порушення. Те ж саме коли кожен буде склити балкон по різному, іншим профілем... чи кожен буде монтувати кондеціонер куди захоче. Звичайно ми так можемо зробити, але це не є правильним!
    Ви думаєте я б був би проти церкви, якщо б вона знаходилась 30-50 метрів від дому? або проти меншої церкви від 15 метрів від дому? йдеться мова про маштабність іншої будівлі біля житлового дому, і є люди яким це не комфортно, тому що це не є розумним!
    Ви бачите лише себе у повідомленнях, але не хочете зрозуміти думку інших мешканців дому... ось такий ви християнин... а ще й ходите до церкви.
    Крім того я вам не навязую те що я люблю, чи в чому маю своє захоплення. Прошу свої релігізні мотиви тримати при собі.
     
    Останнє редагування: 2 кві 2017
    • Подобається Подобається x 3
  4. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Яких норм порушення?
     
  5. mtc

    mtc Well-Known Member

    Я вам повинен тепер щось пояснювати і доказувати? невже не ясно, що будівництво такого масштабу 15 метрів від житлового дому - це вже є порушення норм! Як мінімум це має бути 20 метрів, при такій висоті церкви. Я вам привів явний приклад - якщо б перед вашими вікнами збудували ще один житловий дім на відстані 15 метрів, і який ще б облаштували акустичною системою, де б зранку іграла музика - вас би це влаштувало? замуруйте собі 1/3, чи пів вікна і будете мати цей же ефект потрапляння сонця в квартиру.
    Ви тільки керуєтесь тільки тим, що це церква, і що це святе... а я керуюсь тим, що це інша будівля, яка будується з порушенням будівельних норм.
    Також сутність в тому, що священник отримав "добро" на її будівництво ще до будівництва "Доброї Оселі". Але враховуючи те що квартири були б не продані в ДО, я припускаю, що була укладена усна угода, що спочатку будується ДО, щоб продати усі квартири, а потім будується церква. Чому це раптово почалось будівництво церкви відразу після продажу усіх квартир в ДО? ви мала дитина, і наївний хрестиянин. Потрібно більш глибоко мислити, і достатньо ваших повідомлень на форумі. Тимбільш мова велась не за припинення будівництва церкви, а за зменшення її висоти. Хоча в загальному із-за порушення буд. норм мало б припинитись будівництво.
    Крім того ви думаєте, що так легко потім продати квартиру впритул до церкви? з мого власного і похожого досвіду, це надто складно зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. WandStr

    WandStr Member

    Давайте розглядати церкву все ж таки як архітектурну споруду, а не святе місце. При купівлі квартири ніхто в ДО не просто не говорив, що буде церква, а навіть запевняли, що там її точно не буде, як і любої іншої будівлі такого розміру. Ну і ви мене вибачте, але далеко не всі літом при відкритих вікнах захочуть просинатись від церковних колонок.

    Да, мені більше хочеться дивитись на сонце, навіть якщо воно там лише ввечері. Вам ніхто не каже, щоб знести церкву під фундамент, тому не обурюйтесь так.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    В
    и впевнені що норма 20 метрів? І я не наївний християнин - я переконаний що територія церкви буде чиста і прибрана . А спів з церкви це точно не проблема, трамвай краще?
     
    • Тупо Тупо x 3
  8. mtc

    mtc Well-Known Member

    Так для мене краще трамвай! Для мене краще чисте небо, а не хрест у вікні! Для мене краще паркінг який внизу, чим мур який закриває вікно! При чому тут церква? Церква розглядається як інша будівля біля дому, а не як церква! 100 раз про це написано тут. Ніхто нічого не має проти церкви, але не таких масштабів!
    Чи я впевнений на рахунок 20 метрів? Я впевнений! Йдеться мова про порушення будівельних норм!
     
    Останнє редагування: 2 кві 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Якщо праві по відстані то напишіть номер того дбну і пункт самому цікаво
     
  10. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    А де Ви взяли 20метрів розриву? В дбн360-93 п3.13 цього не пише
     
  11. Tatulka

    Tatulka Member

    Якщо чесно, то мене як мешканку Г сектору відсутність тротуарів чи будівництво церкви хвиляє найменше. Мене хвиляє, що купувала я квартиру в житловому комплексі, а врезультаті живу в мурашнику. Будинків наліпили як з переляку. На мою думку, за ті гроші які вони беруть за кв.м. могли би більше простору людям дати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. mtc

    mtc Well-Known Member

    Відповідно до п.3.13 державних будівельних норм "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень" ДБН 360-92** відстань між житловими будинками, житловими і громадськими, а також між виробничими будинками потрібно приймати на основі розрахунків інсоляції та освітленості відповідно до норм протипожежних вимог.

    Між довгими сторонами житлових будинків заввишки 2-3 поверхи треба приймати відстані (побутові розриви) не менше 15 м, а заввишки 4 поверхи і більше - 20 м.


    Але ви далі керуєтесь не тим про що ішла мова. Мова іде не про знесення церкви, а зменшення її у висоті. Я не бачу нічого розумного, щоб церква з розміром майже у дім була під вікном, навіть якщо це позволяється законом про усі дотримані відстані... Не дивлячись на закони і т.д. - це виглядає не зовсім логічно, і не розумно... Зазвичай церкви саме таких розмірів будуються куди дальше від житлових будинків, і не створують дискомфорту, знаходяться 30-50 метрів від будинків.. і зовсім інше - це наша ситуація, коли церква будується майже впритул до дому на відстані 15 метрів. Із коментарів видно, що лише вам це підходить, але ніхто інший від цього не в захваті. Для багатьох це сюрприз, так як при покупці квартир усіх запевняли, що там не можливо будівництво більшої церкви. Для прикладу, я б 100% не купив квартиру у цьому підїзді знаючи, що під вікном буде висока церква.

    Можливо ви просто не з Ж, або Е підїзду?
     
  13. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    З цього пункту випливає що церква будується по закону? А вам просто не подобається її висота?
     
  14. djyha

    djyha Well-Known Member

    Блін, от читаю ваші повідомлення і дивуюсь як такі люди, вибачте на слові, тугі бувають. Чітко і ясно написано що побутовий розрив до будівлі більше 4 поверхів повинен бути мінімум 20 метрів. 20 метрів там і близько немає. Колись мені в ДО озвучили відстань 12 метрів фактичної відстані між будівлями (тим і аргументували, чому там не буде церкви). А чому 20 метрів? Бо щоб пожежна машина елементарно могла в разі пожежі дістати до верхніх поверхів.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Ще раз
    Відповідно до п.3.13 державних будівельних норм "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень" ДБН 360-92** відстань між житловими будинками, житловими і громадськими, а також між виробничими будинками потрібно приймати на основі розрахунків інсоляції та освітленості відповідно до норм протипожежних вимог.
    ЦЕРКВА громадська будівля. Тому не можна говорити про 20 метрів (20 метрів то між житловими). Про машину почитаю. Але виглядає що мтс не правий щодо законності
     
    • Тупо Тупо x 5
  16. mtc

    mtc Well-Known Member

    Markyslv, я вам задав конкретне питання, з якого ви підїзду? Крім того я запропонував зібратись, і піти на переговори до священника. Якщо вас щось не влаштовує, і ви не маєте такого бажання, можна просто мовчати. У вас не має тут однодумців чи прихильників. Тимбільш усі зрозуміли вашу позицію, що вам і капличка в підїзді не помішає.
    Тому церква повинна мати місце, але не під самими вікнами мешканців дому, або ж не такої масштабності. Бо це не розумно, і не комфортно для людей. Хоча в загальному ніхто нічого не має проти церкви. Мова іде за висоту, і масштабність будівлі перед вікнами мешканців дому.
     
    Останнє редагування: 3 кві 2017
    • Подобається Подобається x 2
  17. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Вже краще ви не проти. я з Є. Чого я маю мовчати щоб створилась думка що всі вас підтримують? Кожна людина має власну думку , мене заділо те що ви переконливо переконували всіх що церква будується з порушенням. Порушень ж немає і ви зараз почали говорити про те що вона неправильної форми. Я б пропонував вам змиритися з розмірами церкви якщо все в рамках норм. Подивіться на це з іншої сторони - Паска , ввечері гаївки і ваші діти щасливо бігають біля гарної писанки і радісно у сонячний вечір сміються. Красота. Може для цього варто жити? Чи діти у неділю будуть вас тягнути на службу до церкви? А яке гарне у них буде перше причастя тих дітлахів і дівчатка будуть всі мати гарненькі сукні.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
  18. mtc

    mtc Well-Known Member

    нічого проти цього не маю, але це не означає, що церква повинна бути впритул до будинку. Мова також не іде про повне припинення будівництва церкви, а конкретно про зменшення її у масштабах. Чому я повинен бути згідним з вами? ви не хочете відійти на крок назад, і дійти до спільного рішення.. Це так само якби я настоював на тому, щоб повністю припинити будівництво. Є спільні рішення, в яких варто в чомусь поступатись і в цілому зробити, так щоб і вам, і усім було комфортно. Але ви стоїте всерівно на своєму, бо вам так добре, але забуваєте за велику к-сть людей, яким так не зовсім комфортно.
     
    Останнє редагування: 3 кві 2017
  19. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Так не впритул і по нормах. Робіть тоді акцію перекривайте кобилицю
     
  20. djyha

    djyha Well-Known Member

    А до кінця цей пункт дочитати очі болять?
    "3.13 Відстань між житловими будинками, житловими і громадськими, а також між виробничими будинками треба приймати на основі розрахунків інсоляції і освітленості відповідно до норм (розділ 10), протипожежних вимог (додаток 3.1). Між довгими сторонами житлових будинків заввишки 2 - 3 поверхи треба приймати відстані (побутові розриви) не менше 15 м, а заввишки в 4 поверхи і більше - 20 м, між довгими сторонами і торцями з вікнами із житлових кімнат цих будинків - не менше 15 м."
    І це не означає що 2 будівлі мають бути мінімум 4 поверхи щоб розрив був від 20 метрів, а одна з них має мати від 4 поверхів. Про машину трошки мозок включіть - чим вища будівля, тим більший кут потрібний для розкладання драбини. Та навіть ДО на момент покупки мною квартири, озвучили цю норму про 20 метрів.
    В нашій країні здається всі привикли прочитати перший абзац закону а далі не напрягати себе таким ділом, того і будують всі через *опу і живемо так же.
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)