Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. WandStr

    WandStr Member

    Доброго дня. Вибачайте, що вклинююсь в розбір ОСББ, але хотів запитати. Можливо є тут власники дворівневих квартир в уже зданих будинках, чи можливо хтось живе деякий час в такій? Чи все з ними нормально? Цікавить питання, як у них наприклад з теплоізоляцією. Ну і за інші моменти був би вдячний, якби розповіли. Дякую!
     
  2. Natalaaa

    Natalaaa Member

    На рахунок що вони подали всі документи інспектору,брехня.Хто має бажання може перевірити пл.Міцкевича 8,7пов або за тел (032)235 76 73.
     
  3. djyha

    djyha Well-Known Member

    І що,як успіхи з ліфтом в Г1? Ніхто не взнавав?
     
  4. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    "до кінця лютого"
     
  5. pavlob

    pavlob Member

    А мені казали сьогодні що у березні. Думаю варто кудись жалітся чи писати скарги... бо інакше толку з того мало буде
     
  6. pavlob

    pavlob Member

    як зателефонувати до цієї служби яка підключає ліфт? до цього інспектора... бо в ОСББ мені сьогодні сказали що ліфт вже у березні буде... і що вони чекаю поки щось там хтось там зробить...
     
  7. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Тел.служби 235 60 16 скажете що з Доброї оселі
     
  8. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    Схоже таки варто поцікавитись у юристів, чи можна змінити працівників ОСББ. Думаю на колективну скаргу людей трохи назбирається..з такою їхньою роботою і такою брехнею...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    Напишите потім результат...
     
  10. ymyk

    ymyk Active Member

  11. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Познайомилася з сусідами,всі не задоволені нашим ОСББ.Якщо маєте знайомого юриста поцікавтеся,зі збором підписів допоможу
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    хто підкаже - якої фірми інтернет мав би бути проведений, але не є?. цікаві обставини як так склалось... і чия в тому вина
     
  13. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    Це просто завал. хамство з ОСББ так і лізе... Мені вікно 3 місяці не міняють. Хтось має контакти забудовника?? ОСББ "ні в чому не винне і то все "забудовник". Мені вже справді це набридло.
    ОСББ - Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. Ведуть себе гірше радянського ЖЕКУ!!! Такого хамства і відвертої брехні я давно не зустрічала! Взяти договір з фірмою, яка встановила вікна і пройтись по зобов"язаннях і відповідальностях - вони не можуть. Чому - питання загадка. У відповідь лише "це справа забудовника". Контакти представника забудовника не дають. по документах людина яка є керівником Інвест-житло і Осбб - одна і та ж... Тільки знайти її складно
     
    Останнє редагування: 9 лют 2017
  14. pavlob

    pavlob Member

    З юристом не допоможу, однак був би радий змінити людей в ОСББ, по виглядає так, що це все робиться не для людей які живуть а для чиєїсь користі. Якщо будете збирати якісь підписи, дайте знати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. pavlob

    pavlob Member

    Теж цікавить це питання... можливо можна самим домовитися з якимось інтернет провайдером...
     
  16. Yaroslavik

    Yaroslavik New Member

    Сьогодні в в2 оббивали ліфт деревом. Спитав чи скоро ліфт запустять, на що мені якийсь завгосп їхній відповів що не дасть нам ліфт нижчити, і почав ще шось кричати, на що вислухав від мене про то хто кому гроші платить і кому вирішувати давати мені ліфтом користуватися чи ні. Як квартиру продавали то і про ліфт в день здачі розповідали і про відеонагляд. Ведуть себе реально гірше жеку. Тому вважаю, що доцільно своє колективне невдоволення донести до голови осбб.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Ідіть в відділ продажу,розкажіть ситуацію яка в вас склалася,добре б було якби в той час були потенційні покупці,шоб почули яка насправді ДО.Може тоді щось вирішать...Маю контакт менеджера фірми яка вставляла вікна в ДО 067 370 59 41 Дмитро
     
  18. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Будинок ще не кабельований?
     
  19. Mishu

    Mishu Member

    Здравствуйте соседи по ДО :preved:

    Немного про интернет: у нас в домах провайдер Дата Груп, позвонил и договорился на подключение. Позвонили с их компании и попросили заполнить анкету, теперь жду что бы протянули кабель. Рассматривал альтернативу беспроводной связи, но тут есть ньюанс, не у всех покрытие есть. К стати, дата груп монополист, можете не искать альтернативу данной конторе (проводной интернет) так как попросту других провайдеров в ДО не пускают :dash1:

    Лифты: от части согласен со всеми присутствующими, но для меня важнее ВОДА!!!! Для меня допустим, не приемлемо ездить на лифте, но не иметь возможности вымыть зад..ицу!!! Но при мысли что на 10 этаж женщина будет тягать коляску с ребенком, мне становится не по себе!

    По поводу ОСББ

    Вот Вам всем пища для размышлений:
    В соответствии со статьей 10 Закона Украины «Об объединении совладельцев многоквартирного дома», к исключительной компетенции общего собрания членов ОСББ относится следующее:
    • избрание (переизбрание) членов правления
    • утверждение сметы, баланса и годового отчета
    • принятие решений о проведении строительных и ремонтных работ
    • утверждение устава объединения, а также внесение в него изменений
    • избрание (отзыв) управляющего, утверждение и изменение условий договора с ним
    • вопрос об использовании общего имущества (в том числе определение ограничений)
    • определение поощрения председателя и членов правления (в том числе материального)
    • установление порядка уплаты, перечня и размеров взносов и платежей совладельцев дома
    • предварительное согласование условий договоров, заключенных на сумму, превышающую лимит устава, договоров относительно ценных бумаг, имущественных прав
    Резюмируя выше написанное: Все вопросы, связанные с выбором администрации в ОСМД, а также все организационные и финансовые вопросы в обществе совладельцев, согласно закону «Об ОСМД», должны решаться на общем собрании жильцов. Любой из членов общества вправе инициировать собрание и вынести на повестку дня волнующие вопросы.

    P.S Просто надо составить пару писем, где будет указанно на пункт в договоре который не выполнен (мусор в доме и территории и пр)
    С лифтом ситуация по сложнее, доказать что либо из-за того что документация в Львовлифт была подана поздно можно но..... Сами понимаете.....
    Надеюсь что мой пост кому то поможет.

    :ThankYou:
     
  20. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Ще раз всіх агітую неоплачувати сукам комунальних платежів. Я вже кілька разів клеїв в підїзді заклик це робити. Правда довго він не висить. Я вже 20 екземплярів надрукував. І буду це робити поки УЙОБКІ не включать ліфт
     
а де твій аватар? :)