Квартира "Добра оселя" вул Княгині Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mcandre, 12 чер 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Не знаю хто по посаді в ОСББ. Впорядкуванням території, оббивкою і пуском ліфтів займається.
     
  2. MIra

    MIra Well-Known Member

    Від ОСББ
     
  3. lelialelia

    lelialelia Member

    якраз хтось буде сильно спішити перемальовувати підїзди, ви постарайтесь не свинячити
     
  4. MIra

    MIra Well-Known Member

    та власне, склалось враження що сказали аби відстали від них.
     
  5. djyha

    djyha Well-Known Member

    Та от щось я теж сиджу і думаю що ніхто не буде спішити нам щось перемальовувати. Хіба за власний кошт мешканці це зроблять. Не в тій країні живемо щоб просто так щось робили...
     
  6. Onls

    Onls Well-Known Member

    Народ! то дуже зле, що djyha таке пише!!! він з Доброї оселі! Значить ніхто нічого перемальовувати не буде!
     
  7. MIra

    MIra Well-Known Member

    так і було сказано, що піднімуть тариф і "ще по якійсь 20 зберуть" слова ОСББ. Тому хай би ОСББ контролював і штрафував непорядних майстрів, які свідомо нищать під'їзд.
    Я розумію все, що ремонт на верхніх поверхах дуже важко робити за відсутності ліфта, але покупці мали б про це подумати наперед. Єдиний вихід або носити матеріали вгору або чекати коли запустять ліфт...
     
  8. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    Потрібно добре вивчити договір з ОСББ. Чи маємо ми право переглядати звітність, доходи-витрати. Все таки це ж не ЖЕК! До речі, як вивилось начальник ОСББ "не отримує зарплату, тому не приймає людей "(так мені сказали по телефону, коли я хотіла з ним/нею поспілкуватись). Дуже цікаво, куди ідуть всі кошти... Невже на лампочки в під"їздах, і зарплату кількох людей. (адже прибудинкову територію облагородити має забудовник а не ОСББ)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    Нам обіцяли ліфт увімкнути при здачі будинку. Тому про "наперед" говорити не варто. А Чекати я наприклад не маю змоги - оскільки живу зараз на зйомній квартирі і сама її та всі ремонти просто не потяну фінансово.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. djyha

    djyha Well-Known Member

    От шо ви зара за хєрню тут написли? Я тут всіма силами своє фе вже декілька місяців виказую в сторону ДО а тут мене до неї приписали... Маразм
     
    Останнє редагування: 17 січ 2017
  11. undefined

    undefined Active Member

    а що ми мали придумати? з літака парашутом цемент скидувати?) Коли мені демонстрували квартири в першій черзі перед покупкою квартири, то ліфт там працював справно, був гарно оббитий войлоком, і тоді першу чергу чи то тільки здали, чи то збирались здавати. Звичайно я розраховував, що і в мене так буде.
    Я планую почати скоро ремонт, хочу завершити ще до літа і вселитись, бо також живу зараз в зйомній квартирі. Але в"їжджати на 9-й поверх без ліфта з немовлятком на руках це ж дикість. Там коли майстри роблять ремонти в сусідніх квартирах, то шум такий, що навіть не чути співрозмовника. Ми вирішили щоб дитина не знаходилась постійно в таких умовах, що треба спускатись з нею на пів дня на вулицю, а як це має щодня робити мама з коляскою, якщо ліфт не працює?
    Нехай вже тоді краще запустять ліфт і збирають по ті додаткові 20 грн в разі його поломки, а не провокувати нищення сходові клітки, поручні сходів і нерви мешканців, і при цьому виставляти винуватими нас самих за те, що майстру десь на 7-му поверсі порвався мішок на сходах. Я думаю, що заплатити майстрам за підйом важких матеріалів на останні поверхи вручну обійдеться кожному з нас не в одну тисячу і тут питання 20 грн навіть не стоїть.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    Щойно говорила з ОСББ - раніше казали ліфт в лютому запустять, а сьогодні вже "МОЖЛИВО в лютому".... слів нема, одні емоції....:shout:
     
  13. lelialelia

    lelialelia Member

    Ніхто з них не зацікавлений його швидше запускати, все побудовано на брехні
     
  14. rostykk

    rostykk Member

    Дзвонили з ОСББ. Казали заплатити за комунальні.
    Я відмовився. Сказав, що без ліфта, без стабільної подачі води, без розчищеної території від снігу моя квартира для життя не придатна.

    А хто як планує пришвидшити процес запуску ліфта?
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Погоджуюсь з Вами.Також до повної здачі будинку відмовляюсь оплачувати комунальні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    + 1 підключаюсь, не платитиму.
     
  17. Natalaaa

    Natalaaa Member

    Знайшла інспектора який має підключити ліфт,останій раз він був в ДО 2грудня, було 9 пунктів які вони мали доопрацювати і подати заявку що вони їх виконали,через день два він приходить і вмикає.Поки заявку про виконання тих 9пунктів ДО не подала
     
  18. Preliudia

    Preliudia Well-Known Member

    Щойно говорила з ними, кажуть, що інспектор отримав "всі необхідні документи". Окрім того, щойно дізналась від ОСББ, що вони - обслуговуюча організація, яка нам, жильцям надає послуги "лише з прибирання підїздів та прибудинкової території", хоча в договорі вказано набагато більше функцій. Заїжджена пластинка..
     
    Останнє редагування: 24 січ 2017
    • Подобається Подобається x 1
  19. djyha

    djyha Well-Known Member

    О*уїти можна. Знав що рано чи пізно вони в кінець обнагліють, але не так швидко.
     
  20. Apolon

    Apolon Well-Known Member

    Підтримую. Робим флеш моб. Неоплачуємо поки не запустять ліфт. Підтримайте форумчани. Пропоную мешканцям (комусь одному із підїзда) роздрукувати заклик та почепити у підїзді. Обіцяю це зробити і сам.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)